Skocz do zawartości
qqrydza

Necrovision

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie niegrywalna padaka.

 

Ponadto z kazda nastepna polska produkcja (nie wazne czy to film, serial, gra czy kreskowka), utwierdzam sie w przekonaniu, ze w polsce po prostu nie ma aktorow. Dialogi nie dosyc, ze brzmia jakby byly tlumaczone z innego jezyka przez kretyna ze slownikiem w reku (i pewnie tak bylo...) to sa czytane w tak "artystyczny" sposob, ze brzmi to wszystko komicznie. Nie dotykac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - zwala na maxa ;/

 

ponad to albo mam za slaby sprzet albo kod gry spipcony

15-20 fps :lol2:

TO chyba ja mam jakiś magiczny sprzęt. Na 1-wszym kompie z podpisu prawie wszystko na full (DX9) w 1024x768 mam 30-50 FPS :) Choć są dziwne momenty gdy jest ~50 klatek i nagle popatrze się w jakiś punkt i Framerate spada do 5 FPS'ów :damage_wall: , wystarczy, że ruszę celownikiem milimetr obok i jest znów wszystko w porządku

 

A co do samej gry - KICHA. Zalatuje painkillerem już w menu, a w grywalności nawet nie dorasta mu do pięt. Niemiecki akcent wymiata

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w painkillera wiec dla mnie gra jest ok. spolszczenie tragedia, tu bez zmian jak zwykle.

To nadrób to bo to klasyka - przynajmniej w Polsce ;). Dzięki wszystkim za opinie - nie ściągam nawet dema, przynajmniej puki mam łącze zawalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee.... pomijajac tego khretyna narrathora {c'mon tylu aktorow mogacych zagrac archetypicznych szwabów i pakuje się jakiegoś komika rodem z Allo, Allo}

klimat wielkiej wojny to miła odmiana. Ładowanie poziomów, quicksave'ów to padaka. Oprawa muzyczna na początku zalatująca Preisnerem, nagle przechodzi w bombastyczne naśladownictwo ścieżki dźwiękowej takiego jednego filmu Coppoli z Garym Oldmanem;)

Mnie się tam jednak podoba... o ile cena będzie sprzyjająca i jakiś wynalazków star'force a'la... To czemu nie, pierdółka ale ciesząca oko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi gierka akurat przypadła do gustu, uważam, że jest bardzo fajna, w Painkillera grałem i też spoko był, ale dla mnie demo za krótkie żeby porównywać z Painkillerem, jak przejde fulla to powiem która gra lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024 wszystko na max. 30-36 fps czyli chodzi jak Crysis, ale graficznie jest lata świetlne w tyle. Lektor brzmi jak Boguś Linda z 40 stopniową gorączką i zatkanym nosem. Trochę dziwnie się strzela, mimo typowo Painkiller-owej rozgrywki, to jednak pierwowzór był/jest o niebo lepszy, pomysł ciekawy, ale wykonanie kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz wiekszosc "rodzynek" zostalo wymienionych. Rzeczywiscie, odnosi sie wrazenie ze ludzie z Farm51 nie przejmowali sie optymalizacja silnika, albo nie starczylo pieniedzy lub czasu. Ogloszone wymagania zalecane i minimalne wydaja sie niesmacznym zartem, zakrawajacym o kpine z graczy. Ja bym powiedzial ze pod tym wzgledem blisko NecroVision do Crysis, tylko ten drugi raczej potrafi uzasadnic swoje wymagania.

 

Co do samego gameplayu, to glosno zapowiadana scheda po Painkillerze raczej okazala sie bunczucznym piarem, niz wlasciwym stanem rzeczy. Painkiller byl tylko jeden, doskonale wywazona sieczka, z ciekawym arsenalem i ciekawymi mapami. W NecroVision jest dosc nierowno i niektore elementy zdecydowanie psuja rozgrywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK a teraz popiszmy o zaletach tej GIERCY!

 

Klimat troszeczkę zalatuje RTCW - Wolfenstein. Przechadzki po faszystowskich ruinach i sekrety przypomniały mi o poczciwym RTCW. Gra ma w sobie coś przyciągającego.

 

Widac rowniez podobienstwo do Painkillera, aczkolwiek rozgrywka jest mniej "miodna." Trochę celowanie kuleje. Ciężko to opisać - trzeba zagrać!

 

Wymagania sprzętowe są raczej znośne. Na sprzęcie z siga w 1280x1024 AAx8 Aniso DX10 wszystko działa płynniutko - wystarczy tylko wyłączyć Ambient Occlusion, który i tak wielkiej furory w oświetleniu nie robi.

 

To tyle. Proszę o inne wypowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przeszdł grę i mi pomoże:

 

Jest u mnie chapter 4 Stronhold, biorę klucze i maskę i schodzę do podziemi gdzie jest gaz, ale maska nie działa, bo cały czas się duszę wiec wchodzę do pierwszego korytarzyka przy kracie i łapie powietrze, potem gnam dalej pod kanał gdzie są beczki i korki które rozwalam (oczywiście tylko dwa bo tlenu mi brak, i game over)a z reszto kupa zombie germanos i jeden boss czołgowy, co źle robię

Może jakoś można włączyc maskę ?????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdanie m Painkiller mal cos czego toto nie posiada .

To jakas niedorobka i tyle ,cos komus nie wyszlo :/

 

W firmie ktora to wydala trzeba by pewnie zmienic pare stolkow odpowiedzialnych za caloksztalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdanie m Painkiller mal cos czego toto nie posiada .

To jakas niedorobka i tyle ,cos komus nie wyszlo :/

 

W firmie ktora to wydala trzeba by pewnie zmienic pare stolkow odpowiedzialnych za caloksztalt

Chetnie poslucham co Ci sie nie podoba, kontruktywnie jesli mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem na poziomie czwarty z maską pgaz pomoże ktoś? czemu niechce się ona aktywować ?

Pewnie grales w "importowana" wersje angielska gdzie wystepu bug iz mozna minac pierwsze pomieszczenie z zagazowanymi niemcami. Jesli chcesz mozesz zaczac od poczatku tym razem nie wybiegajac od razu ale zagazowac tych niemcow w pomieszczeniu i dopiero pozniej uzyc klucza i sie wydostac. Mozesz tez wpisac w konsoli nvngod i przejsc podziemia bez maski.

 

Swoja droga dodam iz w polskiej wersji ten bug juz nie wystepuje a do angielskiej na dniach wyjdzie patch.

Edytowane przez Forrestal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...