Skocz do zawartości
kurek

Rainbow Six: Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

No niech ktoś się zlituje i da swoje sevy prosze.. Zażucie na rapia lub na emiala kamil.wieladek@wp.pl prosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

To wyślij na emiala kamil.wieladek@wp.pl mogą sie przydać.. Widzę że tylko jedna duszyczka się zlitowała.. Nie ma ktoś sevów z połowy gry? Takie były by najlepsze.. Pozdrawiam i dzięki centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze odkad zmusilem gre by fikala mi na 7950Gx2 w SLI .. to o wiele milej sie pyka..

przechodze sobie w wolnych chwilach terroist hunty solo .. ja i 40-50 terrorystów .. to jest to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, ze TH nie jest prosty, bo na większości map jest wiele (bardzo wiele) dróg, ścieżek itp., przez co często z kilku stron naraz wychodzą bandziory :P a wiadomo jak z zaskoczenia podejdzie Ci typek z tylu z shotgunem to jeden strzał i po zabawie ;]

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś czy po edycji paru plików (wcześniej sposób był podawany w 2 postach) gra pójdzie na SM2.0? Wydaje mi się ze bądź co bądź na takich kartach jak x850xt pe gra jakoś by poszła ale ogranicza nas sm2.0... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, ze TH nie jest prosty, bo na większości map jest wiele (bardzo wiele) dróg, ścieżek itp., przez co często z kilku stron naraz wychodzą bandziory :P a wiadomo jak z zaskoczenia podejdzie Ci typek z tylu z shotgunem to jeden strzał i po zabawie ;]

Zgadza sie i dlatego przeszedłem narazie tylko dwie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2 dni pykamy sobie po sieci w 2-4 w Vegas.. tam gdzie solo mam 80fps .. to po lanie mam 40 :/

a nasmieszniejsze jest to ze wylaczanie opcji nic nie daje ...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Szkoda że nie mam mozlwosci gry online... Ja gram narazie na max i mam tylko 20fps ale jakoś wystarcza ;] A gra jest totalnie odjechana. Musze ją spaczować ;] Może przybedzie mi tych fps :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś sposób na tą grę żeby było w niej wygładzanie krawędzi(Anti-Aliasing) bo aż mnie mierzi jak są takie poszarpane tekstury na broni. Jak ktoś wie jak poprawić wygładzanie niech napisze. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś sposób na tą grę żeby było w niej wygładzanie krawędzi(Anti-Aliasing) bo aż mnie mierzi jak są takie poszarpane tekstury na broni. Jak ktoś wie jak poprawić wygładzanie niech napisze. Pozdrawiam.

daj screena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewrazliwiony jestes :) u mnie wyglada to podobnie kuknij

Dołączona grafika

a co do samej gry to nie wiem moze nie da sie odpalic AA na moim sprzecie nie sprawdze wiadomo dla czego :)

 

edit:

wylaczylem HDR - AA nie działa u mnie tez ...

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już patch 1.4:

http://patches.ubi.com/rainbow_six_vegas/r..._vegas_1.04.exe

 

ogolnie gierka bardzo przyjemna jednak męcze się z wywalaniem do pulpitu może 1.4 pomoze.

mnie gierka spatchowala sie automatycznie do 1.4 w piatek zaraz po instalacji , co do zwiech to nie wiem... jade od pocztaku na 1.4 i nie mma najmniejszych problemow z Vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie gierka bardzo przyjemna jednak męcze się z wywalaniem do pulpitu może 1.4 pomoze.

Na żadnej wersji nie miałem takich objawów. Może za duże OC grafiki, proca lub mem coś było o tym w wątku.

Skończyłem TH, łatwo nie było :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Hm zmienilem sprzet i odpalilem vegasa.

No coz nie wiem jak potem ale w pierwszej misji obraz jest tak SAKRAMENCKO PRZYCPANY hdr`em ze ja podziekuje za takie granie.

No ni h@#! nic nie widac. Grafika jest nieczytelna. Widac tylko ze jak by zdjac HDR z grafiki to by wyszla kupa, tzn mocno przecietna grafika.

HDR po prostu rozmydla grafike.

To juz Half Life z HDR wygladal ladniej. Nie wiem czy to tylko moje odczucie....

Tylko jak sie podejdzie do scian niektoych to widac fakture, przypominajaca mocno ta z GOW i to jest na + ale to mozna podziwiac tylko z nosem w scianie.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś to było... jak tak to przepraszam, nie znalazłem...

 

Problem następujący... Przy uruchamianiu Vegasa wypala mi w twarz, że nie posiadam odpowiedniego procesora kiedy to mam Intel Core Duo...

 

Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest na UE3...i z tego co czytam to w miare kiepsko chodzi, to już nie oczekuję tak na UT3 bo wiem że nie pójdzie ;)

to nie jest UE3, tylko "stary", poczciwy UE 2.5, przepakowany i w ogole z kompletnym brakiem optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm zmienilem sprzet i odpalilem vegasa.

No coz nie wiem jak potem ale w pierwszej misji obraz jest tak SAKRAMENCKO PRZYCPANY hdr`em ze ja podziekuje za takie granie.

No ni h@#! nic nie widac. Grafika jest nieczytelna. Widac tylko ze jak by zdjac HDR z grafiki to by wyszla kupa, tzn mocno przecietna grafika.

HDR po prostu rozmydla grafike.

To juz Half Life z HDR wygladal ladniej. Nie wiem czy to tylko moje odczucie....

Tylko jak sie podejdzie do scian niektoych to widac fakture, przypominajaca mocno ta z GOW i to jest na + ale to mozna podziwiac tylko z nosem w scianie.

 

Jak nie chodzi Ci dobrze to się nie dziwie że nie chcesz grać :damage_wall:

Ale zgadzam się z tym że jest tutaj dość spory brak optymalizacji (wiadomo dlaczego - port z konsoli), i prawdę mówiąc gdyby była od początku tworzona na pc było by z nią mniej problemów, tekstury były by bardziej wyraziste i oczywiście lepszy framerate. Ale nie zmienia to faktu że gra jest naprawdę ładna. HDR robi duże wrazenie, odbicia w szybach samochodów czy kałużach rzeczywiście rozwalają no i oczywiście soft shadows.

 

BTW gra naprawdę rewelacyjna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...