Skocz do zawartości
TDK

Tolerancja u chrzescijan!?

Czy katolicy sa tolerancyjni?  

  1. 1. Czy katolicy sa tolerancyjni?

    • TAK
      4
    • NIE
      27


Rekomendowane odpowiedzi

heh

 

Osobiscie jestem ateista, a ludzia wierzacym powino to dac do myslenia. Naprawde, wasza religia jest wielce "tolerancyjna"

 

Oddaje glos na NIE. NIe pod impulsem linka. Widzialem duzo przejawow nietolerancji wsrod chrzescijan, nie bede tutaj opisywal. NIe jesdt to tylko radio maryja.

 

Aha, nie mowcie mi ze to jakis wyjatek itd. IMO takich ludzi sa tysiace. Co prawda nie wszyscy ale jest ich duuuzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrzescijanie sa nietolerancyjni ale nie dlatego ze nie lubia pedalow. nie wiem do czego odnosi sie ten link, i nie wiem

co masz na mysli z ta tolerancja...

Zdaje mi sie ze do Gei tez trzeba byc tolerancyjnym. A chrzejscijanie chyba nie lubia nikogo kto wykracza pozaich chrzescijanska dokrtryne.

 

BTW przez co kosciol jest nietolerancyjny ?(mam swoje poglady na to ale kce uslyszec twoje ;])

 

A forum nalezy do "Polskie Centrum Serialowe".

Zapisalem sie tam tylko dla tych "capperow" ktorzy robia screenshoty jak leci jakas rozbierana scena aktorki a potem daja na forum :P :roll: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to ze kosciol jest nietolerancyjny, ale o to ze gdyby zlamac pewne stereotypy to wielu staroswieckich ludzi,

mogloby sie od niego odsunac. juz sie mowi ze ksieza sie mieszaja w polityke, a co by bylo gdyby kosciol poparl zwiazki homoseksualistow - pomysl - niektorych rzeczy nie mozna przyjac.

uwazam ze w duzej mierze kosciol robi rzeczy pod publike, a jaka publika jest wieksza? nasza czy innych sexualnie?

 

ps. rydzyk to zjeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że uogólniłeś...katolicyzm, to nie całe chrześcijaństwo.

Jestem ateistą, chrześcijaństwo jest mi obojętne jak wszystkie religie, ale katolicyzm w polskim wydaniu jako sposób jego (chrześcijaństwa) wyznawania, napawa mnie obrzydzeniem...na każdym kroku hipokryzja :evil:

 

PS. Rydzyj jest bezdyskusyjnie po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y, pospbnie jak inne giertychy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie lubię uogólnień- a ta ankieta to robi. To tak, jakby powiedzieć, że ,,czarni" tylko słuchają Hip Hopu ;) A wiem, że tak nie jest- vide Sepultura :twisted:

 

PS- były zdecydowanie leprze od tego wątki, gdzie padały bardzo nie 2 znaczne teksty- wystarczy poszukać :)

 

PS2- co do pedałów- jestem tolerancyjny.....ale do pewnego stopnia- nie lubię za bardzo tego tematu- ale dobra- toleruję

 

PS3- co do lesbijek :D Mam na nie swoją teorię- ,,To są takie kobiety, którym żaden facet wystarczająco nie dogodził":D Jestem 100% tolerancyjny do nich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe...dobry jest ten link, co podałeś TDK :D Chamsko.....koleś jest dumny, że jest gejem.....

 

PS- jak ktoś np. kocha Jezusa to nie oznacza, że lubi ,,męską miłość" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama instytucja kosciola jest taka jak 500 1000 lat temu nadal sa 2 obozy - polityczny (swiecki) i koscielny - i to sa 2 wielkie mafie

co do samej religii chrzescijanskiej to jest wypasiona w kosmos jak nie wiele innych religii- - fakt ze 99% chrzescian jest dupkami - moge tak powiedziec bo tak jest - to sa wierzacy niewierzacy ludzie - chodza co tydz do kosciola a nawet nie wiedza o co w tym wszystkim chodzi..... moge wymieniac bez konca ich wady ale czy o to chodzi - ogladal ktos film STYGMATY???? - przeslanie tego filmoo jest super - ten 1% ludzi to jest elita ze sie tak wyraze swoja postawa bulwersuja te 99% bo np. nie zawsze chodza do kosciola robia co oni uwazaja ale jednak wew ich jest Bog - qmaja faze i tyle - i twierdzenie ze nie sa tolerancyjni zalezy od tego kto nie jest ten 1% czy 99%?!?!??!:D

wogle to moge duzo na ten temat napisac ale juz mnie rece od pisania bolą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz powiem :-), CHRZESCIJANIE NIE SA TOLERANCYJNI, a katolicy szczegolnie. IMO religia sluzy do prania mozgow, religia dzieli swiat od 2k lat. Dzieli ludzi. Narody ect...

 

 

NDX z ta wiekszoscia bym polemizowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz powiem :-), CHRZESCIJANIE NIE SA TOLERANCYJNI, a katolicy szczegolnie. IMO religia sluzy do prania mozgow, religia dzieli swiat od 2k lat. Dzieli ludzi. Narody ect...

 

 

NDX z ta wiekszoscia bym polemizowal...

a ja moge powiedziec ze subkultury dziela swiat :D - topic o tym tez jest na oslej - zapraszam do dyskusji :D

NEO nie drzyj sie tak - boisz sie napisac cos ciekawego????:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...