Skocz do zawartości
Snipi

Gwarancja W Mediamarkt

Rekomendowane odpowiedzi

SO jest sklep media markt i idzie 3 polakow (z wachami z ubytkami w zebach) i gada cos po niemiecku do tych ochroniarzy i nagle sie przytulaja w gescie przyjazni i odchodza wiec niemcy patrza czy nic nie zginelo pokazuje jeden ze ma zegarek i mowi ze nic nie ukradli czy cos i ogladaja sie za polakami i jest ujecie kamery ze nie maja spodni

 

acha i jeszcze polak nazywa sie klaus a mowi to tak ze slychac po niemiecku klau czy klaub co znaczy krac

 

KONIEC

 

PS:znowu mnie uprzedzili!!!! :( ehhhh

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama tylko obraża naród polski :mur: Jak tam można gdyby tą reklamy zrobił jakiś Polak to by była dopiero afera, a teraz to przeproszą i uznają, że po sprawi... A to jest zwykła obraza naszego narodu...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Taak, jeszcze ciezsze armaty wytoczmy. Najlepiej rozstrzelajmy kierownictwo, bedzie przyklad :?

 

Jak to jest, ze tylko Polacy robia afere miedzynarodowa z byle czego wsumie (np. film Enigma). Nie mowie, ze nie ma sensu reagowac, bo reagowac na takie rzeczy trzeba, ale IMHO podchodzimy za bardzo emocjonalnie do takich rzeczy i wszystko bierzemy do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zmieni moze nie, ale jak arabowie przestali kupowac dunskie produkty to od razu sie rozne przeprosiny i bicie w piersi pojawilo , ze te rysunki byly beee i dawno i nieprawda :D

 

Taak, jeszcze ciezsze armaty wytoczmy. Najlepiej rozstrzelajmy kierownictwo, bedzie przyklad :?

 

Jak to jest, ze tylko Polacy robia afere miedzynarodowa z byle czego wsumie (np. film Enigma). Nie mowie, ze nie ma sensu reagowac, bo reagowac na takie rzeczy trzeba, ale IMHO podchodzimy za bardzo emocjonalnie do takich rzeczy i wszystko bierzemy do siebie.

 

widzisz problem w tym ze my jednak wcale tak nie robimy afer, przytocze tu chodzby sprawe "polskich obozow koncentracyjnych" , jak sie pojawialy "niemieckie obozy" to niemcy od razu w krzyk poszli , procesy sie sypaly i wogole, a my siedzielismy cicho to nas maja w [gluteus maximus] i amerykanie mysla ze te obozy to byly przez nas zakladane. Jak sie nie protestuje to potem kazdy mysli ze moze sobie takie cos robic i wystarczy ze potem przeprosi. IMHO to powinny byc procesy cywilne o obraze itp (nie wiem prawnikiem nie jestem) to by sie kur.. nauczyli ze nas sie nie obraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why not... ;)

 

2046983[/snapback]

SO jest sklep media markt i idzie 3 polakow (z wachami z ubytkami w zebach) i gada cos po niemiecku do tych ochroniarzy i nagle sie przytulaja w gescie przyjazni i odchodza wiec niemcy patrza czy nic nie zginelo pokazuje jeden ze ma zegarek i mowi ze nic nie ukradli czy cos i ogladaja sie za polakami i jest ujecie kamery ze nie maja spodni

 

acha i jeszcze polak nazywa sie klaus a mowi to tak ze slychac po niemiecku klau czy klaub co znaczy krac

 

KONIEC

 

PS:znowu mnie uprzedzili!!!! :( ehhhh

 

dziekowac...dla tych co chca zobaczyć ją na "zywo" : http://www.joemonster.org/article.php?sid=5774

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy sorry, ale czy Wam juz kompletnie od[ciach!] z tymi bojkotami czego popadnie? Najpierw idiotyczny do kwadratu pomysł bojkotu stacji benzynowych za wysokie ceny paliwa, potem nie mniej kretyński pomysł bojkotu Google za jej chińską wersje (ktos chyba nie rozumie, ze gdyby nie wprowadzenie cenzury to chińczycy w ogole nie mieliby wyszukiwarki), a teraz "bojkot" Media Markt za niemiecką reklame? Czy Wy nie potraficie sie śmiac z siebie?? Stereotyp Polaka-złodzieja i Polaka-pijaka jest powszechnie znany w Europie i emitowanie bądź nie emitowanie tej reklamy tego nie zmieni. Media Markt moze i prowadzi niesmaczną i zbyt agresywną kampanie reklamową, ale w zamian oferuje jedne z najnizszych cen w branży (przykładowo: DVD "Funny Games" w MM: 15 zł, to samo DVD w Empiku: 60 zł), a takie gadki o bojkotach potwierdzają niestety teze, ze MM to nie sklep dla idiotow... (no offence, ale tylko idiota moze myslec, ze taki "bojkot" zaszkodzi jakos tej sieci, podobnie jak "bojkot" Google nie ma prawa zaszkodzic Google, a o bojkocie stacji benzynowych nawet nie wspomne :lol: ). Co prawda nie widzialem tej reklamy (nie ogladam niemieckiej tv), ale sądząc po opisach jest ona dość śmieszna, co w dobie prymitywnych reklam srodkow czystosci sie ceni...

 

EDIT:

Poza tym, z tego co wiem to u nas w Polsce emitowana jest reklama MM, jak to jeden kieszonkowiec okrada drugiego i jakos nikt sie nie czepia...

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie bylem w MM jakos tam specjalnie przejmowac sie nie zamierzam. jak beda mieli atrakcyjna oferte sprzetu ktory mnie interesuje to pojde i kupie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak rzadko tam kupuję, bo cen wcale rewelacyjnych nie mają, ogólnie gdybym Polakiem nie był to śmiałbym się z tego, ale jednak trochę to niesmaczne (chociaż po co ta wielka obraza)

 

podejdźmy do tego z dystansem

 

w Polsce też robili reklamy ze stereotypami narodowymi w roli głównej i jakoś nikt się nie oburzał...

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki stereotyp i taka opinia nie oszukujmy się tego nie wymyśliło paru speców d reklamy tak właśnie jesteśmy kojarzeni. Sam miałem okazję pracowac chwilę w Angli i niestety z przykrością muszę stwierdzić , że właśnie takich typków jak na reklamie jest tam na pęczki .Początkowo w pracy jak tylko wchodziliśmy i nasi koledzy z pracy słyszeli język Polski to od razu zabierali wszystkie wartościowe rzeczy ze soba co się okazało dwa miesiące wcześniej paru idiotów z naszego pięknego kraju w pierwszym dniu pracy stwierdziło , że szkoda wogóle pracować lepiej skroic swoim kolegom z pracy portfele , zegarki , telefony itd.. i nagiąć , no więc jaką możemy mieć opinię skoro takich oszołomówtam pełno , przyjeżdżają nie znając języka nie znajdują pracy to idą gdzieś sie nawalić kogoś pobiją coś ukradną i wracają do Polski. Oczywiście jest też dużo ludzi wykształconych znających języki no , ale powiedzmy sobie szczerze jak ktoś jest zaradny i ma wykształcenie to nie musi uciekać na wyspy.

 

Oczywiście MM nie powinno takich rzeczy robić , ale troche siedze w marketingu i niestety oni zrobią wszystko żeby tylko zaistnieć w mediach zresztą i w Polsce parę razy było głośno o rzekomych zamknięciach poszczególnych marketów i po tygodniowej inwentaryzacji ponownym otwieraniu :] nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu ludzi wierzy w te bzdury i leci kupic cokolwiek na tej niby wyprzedaży przed zamknięciem.

 

Inna sprawa , że ta reklama ma kilka epizodów i z Francuzów robią w niej erotomanów z Anglików idiotów i niedojdów ,a z Arabów to szkoda gadać :] , jeśli ktoś oglądał Fakty to wie też , ze i Polacy w kilku reklamach robili z Niemców idiotów także i my nie jestesmy tacy znowu święci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych stereotypów to bodajże Eurostat?? chyba Eurostat robił takie badania w panśtwch UE nt sterotypów, okazało się że że stereotyp Polaka pijaka, "Polaka złodzieja najbardziej potwierdził się w...... Polsce, to Polacy najczesciej tak o sobie opowiadali, opinie o nas w innych krajach tego typu miały charakter marginalny

 

Co do reklamy, fakt jest niesmaczna, ale tak jak tkoś już tu napisał zbyt bardzoe odbieramy to emocjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie o to chodzi w tej reklamie ze maja najlepszy czas antenowy za darmo wszyscy o tym mowia fakty/informacje itd.

 

mi tam jakos nie przeszkadza ta reklama, oni maja za to grube i brzydkie baby i co z tego :)

Edytowane przez _Rebel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole nie rozumiem ludzi, którzy tam kupują... Jada, bo usłyszeli w radio o promocji "Kupujemy bez vatu" i maja od razu kisiel w gaciach.

 

Cena TV (np. plazmy 42) przed promocją: 8 000zł

Bezpośrednio przed: 11 000zł

Robimy akcje "Bez Vat'u": 8 580zł

 

I jeszcze ludzie sie cieszą, a maja np. u "Zubera" za 6 999zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama raczej mnie rozśmieszyła, bo pokazała typ "menela Polaka" :lol:

Więc po co te bojkoty?

Ale i tak MM niezbyt lubie, IMO jest sklepem dla idiotów (drożej niż w necie), rzadko go odwiedzam <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Nie rozumiem Was... Reklama jest dźwignią rynku! Nie wiecie, że najlepiej jest się śmiać z naszych wad, lub czegoś absurdalnego? MM nie od parady ma hasło - "nie dla idiotów". Jak napisał Varrol, że kupił kuchenkę taniej o 1/3, z czego wynika fakt że nie tylko kuchenki mają tam tańsze. Reklama reklamą, sklep sklepem, klienci klientami... Jak nie chcecie - nie kupujcie, nie oglądajcie reklamy. Będziecie zdrowsi i nie będziecie się wkurzać, że MM wyskoczył z taką, a nie inną reklamą. Wniosek jest jeden - wolny kraj, jak nie chcesz to nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Gdyby ta reklama była marna, to nikt by o niej nawet nie wspomniał. Nam w szkole mówią, a raczej jeden wykładowca od Cypywriting'u tłumaczy, że reklama ma nas:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jebnąć w ryj
...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobra reklama.

Kontrowersyjna. A to jak dla mnie wcale nie jest tozsame z "dobra" (a przynajmniej nie zawsze).

 

Ta IMHO wcale taka straszna nie jest, nie potrafimy po prostu spojrzec na siebie z dystansem. A na pewno jest lepsza od innych ich dziwacznych wymyslow.

 

EDIT: @Briareos - zapytaj sie go przy okazji, co sadzi o reklamie w ktorej sie kogos zabija - tak naprawde, nie na niby. Bo do jego definicji pasuje jak ulal, tyle ze z dobrym smakiem nie ma nic wspolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

@costi...

 

Jeśli użyję cudzysłowu to wtedy zrozumiesz sens mojej wypowiedzi?

 

Reklama ma tak zadziałać na osobę, która ją ogląda żeby ją oszołomić, zaciekawić, zmusić do myślenia itd, itp...

 

Twoja prowokacja jest nie na miejscu i nie ma nic wspólnego z dobrym smakiem...

 

EOT...

 

//Śpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedno : czy to naprawde jest takie zle pokazanie Polaków ? W koncu na tej reklamie jest pokazane ze Niemcy to takie debile ze nawet nie zauwaza ze im ktos spodnie ukradl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi...

 

Jeśli użyję cudzysłowu to wtedy zrozumiesz sens mojej wypowiedzi?

 

Reklama ma tak zadziałać na osobę, która ją ogląda żeby ją oszołomić, zaciekawić, zmusić do myślenia itd, itp...

 

Twoja prowokacja jest nie na miejscu i nie ma nic wspólnego z dobrym smakiem...

Zabicie kogos na wizji nadal mi pasuje pod "oszolomic" a tym bardziej pod okreslenie uzyte w spoilerze.

 

Jak mam byc mniej radykalny, to wstaw sobie zamiast "zabic": pobic, zgwalcic, osrac czy cokolwiek innego.

 

Nie wiem jak wygladala reszta wykladu z tym czlowiekiem, odnosze sie tylko i wylacznie do zacytowanego tekstu. A zmierzam do tego, ze filozofia "niewazne co mowia, byle mowia" prowadzi (nie tylko w odniesieniu do reklamy) na bardzo grzaski grunt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi...

 

Jeśli użyję cudzysłowu to wtedy zrozumiesz sens mojej wypowiedzi?

 

Reklama ma tak zadziałać na osobę, która ją ogląda żeby ją oszołomić, zaciekawić, zmusić do myślenia itd, itp...

Chmmmmm

 

Ta reklama ani nie oszołamia (chyba ze jakichś nzaistów z FPD), ani zaciekawia, tymbardzie zmusza do myslenia, wywołuje tylko pewien niesmak, nie wiem czy dzięki niej zwiększą się obroty MM w Pl czy Niemczech, wątpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...