Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

Gość seraf

hmmm, to co zamiast ds3'jki w tej cenie?

asusik p5b? niby znacznie slabsze oc...

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30079

kosztuje 50 zl wiecej od ds3 ale samo pcb mowi czemu.

Co do gb nie zgodzie sie ze syf. Asus ten tani tez syf i padaka.

Wpadka z fsb 265 przy p5ld2, teraz masa problemow pod am2.

Jak ktos szuka znajdzie bledy wszedzie.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

gigasyfowi NIGDY nie zaufam. on sie nadaj TYLKO do zestawow dla ludzi i nic wiecej. taka sobie marke wypracowal i tyle. wolezaplacic 20-30% wiecej i miec pewnosc.

problem ze asus w tej cenie nie ma nic dobrego, abit spi, dfi jak nie widac tak nie widac.

giga za to ma jakas plytke rozsadna do 700 zl ktora co najwazniejsz juz jest i dziala.

do tego nim cos konkurencja pokaze beda lepsze biosy i minie choroba wieku dzieciecego.

Ja jezeli bral bym conroe chcial bym cos takiego na 955 od asusa. Szkoda ze ta rewizja plyty

nie obsluguje tego procka.

Pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gigasyfowi NIGDY nie zaufam. on sie nadaj TYLKO do zestawow dla ludzi i nic wiecej. taka sobie marke wypracowal i tyle. wolezaplacic 20-30% wiecej i miec pewnosc.

Ja tez tak mowilem, ale mobo z podpisu na sprawdzonym chipsecie dziala spoko na FSB 270MHz a kosztowala mnie 140zl. Moglem miec Asus-a P5P800SE ktory wycigal znacznie lepsze FSB, ale cena wyzsza o 140zl, wiec dzieki.

 

Imho dobry GB nie jest zly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

wyniki podkrecalnosci c2d to nie zasluga producentow mobo tylko intela i jego vrm11 co juz zreszta pisalem

no to chwala za to intelowi. czlowiek bedzie mniej od konkretnej

firmy robiacej plyty uzalezniony.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ponowie moja prosbe : jest ktos w wawie chetny potestowac moja plytke, ram i procka? bo nadal nie wiem czy to wina ktorejs czesci, czy mi pci-e jeb..nelo - pomyslow brak ...

 

odpowiedz PM z XS:

I'd suggest trying as many different parts as you can, especially if you can borrow DDR2 from someone. I ended up returning mine though, the replacement should be here soon.

podejrzewam ze nikt nie zapytal na xs o moj problem a ja tylko PM pisac moge :P

 

//edit juz moge sie logowac :)

 

pytanko: jelsi byla padnieta od razu ta mobo to i tak czekac musze na cala gwarancje? nie dadza mi nowej od razu?

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala szansa, musialbys zwroci odrazu i jeszcz dobrze pogadac ale badz dobrej mysli, co sklep to obyczaj :)

apollo.pl - nie wiem jak u nich ze zwrotami ...

 

fakt ze 2 rzy u nich kupowalem i 2 razy nawalili z wysylka :) raz olali a drugi raz do innego miasta wyslali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Niedługo szykuje się przypływ większej gotówki. Częściowo chciałbym ją zainwestować w komputer. W związku z tym, że zakres mojej szerszej wiedzy zatrzymał się na S939(o ~3 miesięcy miałem mało styczności z purepc).

 

Zadałem podobne pytanie w temacie o AM2. Jeśli przez najbliższe 2 tygodnie nie uda mi się znaleźć stabilnej, wydajnej i oczywiście dostępnej w Polsce płyty pod Conroe, wybiorę płyte pod AM2.

 

Te ostatnie premiery strasznie zamieszały mi w głowie. Przeanalizowanie wszystkich wyników zajmie mi masę czasu (którego ostatnio mi brak, praca, rodzina...), dlatego proszę o waszą rade.

 

Potrzebuje, jak już wyżej pisałem, stabilnej, wydajnej i dostępnej w Polsce płyty pod Conroe. Cena raczej nie gra roli(jestem skłonny zapłacić tak do ~1200zł).

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka All

 

Mam pytanko do Was - co sadzicie o tej plycie pod c2d:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=4635

 

Pewnie odpowiedz jest w tym temacie, ale niestety nie mam tyle czasu zeby go calego przeczytac - za co z gory przepraszam.

 

Jakbyscie mogli mi doradzic czy ta czy inna mobo brac. Powiem ze interesuje mi OC c2d wiec i plyta musi byc stosowna.

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka All

 

Mam pytanko do Was - co sadzicie o tej plycie pod c2d:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=4635

 

Pewnie odpowiedz jest w tym temacie, ale niestety nie mam tyle czasu zeby go calego przeczytac - za co z gory przepraszam.

 

Jakbyscie mogli mi doradzic czy ta czy inna mobo brac. Powiem ze interesuje mi OC c2d wiec i plyta musi byc stosowna.

 

Dzieki

masz wyzej ;) najlepsza płyta jaka jest w tej chwili (no dobra powiedzmy ze jedna z najlepszych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje wam bardzo za tak szybką i rzeczową(a raczej konkretną) pomoc.

 

Jedno malutkie pytanie. P5W DH wymaga zmiany BIOSu, aby obsługiwała conroe?

 

Właśnie wyliczam ile zapłace za nowy zestaw. Teraz jeszcze muszę dobrać odpowiednie pamiątki i chłodzenie na proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje wam bardzo za tak szybką i rzeczową(a raczej konkretną) pomoc.

 

Jedno malutkie pytanie. P5W DH wymaga zmiany BIOSu, aby obsługiwała conroe?

 

Właśnie wyliczam ile zapłace za nowy zestaw. Teraz jeszcze muszę dobrać odpowiednie pamiątki i chłodzenie na proca.

Nie bedzie wymagac zmiany biosu, poniewaz jest projektowana do obslugi Conroe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie wymagac zmiany biosu, poniewaz jest projektowana do obslugi Conroe.

A na tej stronie piszą coś innego http://www.overclockers.co.uk/acatalog/Onl...e_Asus_177.html i cytat: "Note: In order for a Core 2 DUO (Conroe) processor to work with this mainboard you may require to perform a BIOS update which will require an older processor or contacting Asus for a new BIOS chip. OcUK does not provide a BIOS flashing service and will not accept used product back unwanted as this board does support Conroe with Asus latest BIOS."

Pewnie o to chodziło pytającemu :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

A zauważyliście że na xs pomijają kwestię bezawaryjności? Hmmm przynajmniej nie pojawia się ta kwestia tak często jak w tym wątku...

 

Acha - no i w podanym linku powyżej nic nie jest napisane na temat zmiany biosu w asusie na i975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...