Skocz do zawartości
Poke

Chlodzenie Na Socket A

Rekomendowane odpowiedzi

Barton 3000+, podstawka klasyczna socket A, tylko zapinki brak otworow montazowych (niestety!). Obudowa takze klasyczna - po wlozeniu coolera 80x80 od zasilacza pozostaje moze 1,5cm wiec roznego roadzaju Freezery niestety odpadaja (zreszta i tak nie mam jak ich zamocowac).

 

Musi pochodzic ze sklepu http://www.4max.pl/

 

Zalezy mi na ciszy.

Edytowane przez Poke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apofiss

Tyle ze to si potrzebuje otworow montazowych... Czy mi sie tylko zdaje? :wink:

Radiator mocowany na zapinki. Nie trzeba otworów montażowych. Polecam SI-97 - z dobrym wiatrakiem 92mm jest wydajny nawet przy niskich obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Professional jest wyposażony w panel kontroli obrotów prędkości wentylatora, który umożliwia regulację prędkości od 2500 obr./min. do 4000 obr./min.

To nie może być ciche. Szkoda kasy. Można było kupić coś innego za podobne pieniądze. Awaria wiatraka i cooler ląduje w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Jest ciche.

jak widac cisza to pojecie względne ( co było już wałkowane miliard razy ) ktoś mógłby powiedzieć że mój piec jest głośny ale ten sam człowiek powiedziałby, że twój hałasem łeb urywa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widac cisza to pojecie względne...

Oj tak :]

Niewątpliwym plusem jest jego praca-na 3000 obr/min prawie niesłyszalny co podwyższa istotnie komfort pracy

:mrgreen: Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowe. Udalo mi sie kupic od reki (nie musialem w 4maxie) cos takiego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15413 - rewelacja - bardzo ciche i wydajne.

Nie ma to jak pójść za radą pozostałych :lol: :lol: :lol: .

Cichy - buahahaha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3k RPM przeciez to tak samo jak boxówki :P a one hałasuja a fajnie ze sie słucha tego co koledzy doradaja pozdrawiam :D

PS: miało byc kupowane w 4max.pl o ile pamietam :D

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...