Skocz do zawartości
samhain

Maly Konkursik...

Rekomendowane odpowiedzi

te heatpipe'y zapewne odbieraja cieplo z jakiegoś grzejącego się podzespołu a ten bloczek chłodzi heatpipe'a zamiast wentylatora... czyli blokchłodzący heatpipe'a :D:D:D zastanawia tylko czemu jest tylko jeden ciepłowó... ten podzespół sie pewnie za mocno nie grzeje... chipset nf4 sli? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mow ze zakreciliscie w bloku heatpipe'a pod X2/dual core czy jak to sie zwie :lol:

"nie potwierdzam, nie zaprzeczam" *

 

 

 

 

 

* - że tak pozwolę sobię zacytować z wypowiedzi rządu wiadomo którego państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik. I tak nie mam wlasnego kibla ;]

 

 

ryba jak cos to wypowiedz ignoranta wiec no offencive :wink:

Kawalki miedzi? Jakos nie widze takiego obciazenia dla grafiki. Ten cieplowod musialby (chyba - przypominam jestem ignorantem) byc zagiety przynajmniej w U przez caly blok zeby chlodzic wszystkie kosci...ide spac. piernicze farmazony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik. I tak nie mam wlasnego kibla ;]

 

 

ryba jak cos to wypowiedz ignoranta wiec no offencive :wink:

Kawalki miedzi? Jakos nie widze takiego obciazenia dla grafiki. Ten cieplowod musialby (chyba - przypominam jestem ignorantem) byc zagiety przynajmniej w U przez caly blok zeby chlodzic wszystkie kosci...ide spac. piernicze farmazony

stary jest 1 w nocy, rozne pomysly przychodza do glowy nie tylko mi, ale tez autorowi topicu, ktory jest totalnie nieprzewidywalny i nie mozna sie spodziewac kompletnie na co to jest, wiec sobie strzelam ;p (wypowiedz bez negatywnego zabarwienia :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przeciez to jest bloczek na cpu :P gorace rurki chyba maja zbierac cieplo do srodka i tam byc chlodzone przez wode ;)

na gpu troche te odstajace krucce zycie by utrudnialy podobnie z chipami, pozatym sa 4 otwory do zamocowania ... wiec cos pokroju cpu, to chyba odpowiedz Mastera na 2 jajka ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest to blok pod SLI a w sumie "półblok" - przez jedna podstawe przebiega kanał wodny - przez druga heatpipe - przez co mamy tyllko 2 laczenia i tylko w 2 miejscach podpinamy wąż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jest to blok na zasilacz... dlaczego? a to dlatego ze zasilacz zaczyna sie na literke "z" ktora jest ostatnia w alfabecie a tylko ona mi zostala... btw. kompletnie nie mam pojecia na co to jest ale obstawial bym kombinacje: ram, grafa ew. dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...