Skocz do zawartości
Gość Wintereq

Ati Radeon X1650

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dziekie, pro mnie nie interesuje bo to stary 1600xt. 1650xt ma miec 2x wiecej PS i 600mhz na rdzeniu :D Ciekawe jak bedzie z OC, jak dadza w okolicach 500zl (w co watpie) to biore, a jak nie to zostaje tylko 7900gs od Galaxy :D, chyba ze cos od Ati bedzie w tej cenie porownywalnego/szybszego

 

Edit: chyba poczekamy na 1950pro :D ma byc w cenie 7900gs

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

focus, a dlaczego testy x1300xt OC nie sa robione na standardowych taktach vs standardowe takty galaxy 7300gt.

Piszecie ze pamieci stabilne byly na 800 (ale zjechaliscie do 770), czy to znaczy ze nie sprawdzaliscie ile ida na maxa ?

 

Ciekawe ile za tego 1300xt przyjdzie zaplacic, jak wiecej niz 400zl to bez sensu.

 

Nic pozostaje nadal czekac na 1650xt, mam nadzieje ze bedzie nie drozszy od galaxy 7600gs.

 

Ciekaw jestem ile osob nie kupilo jeszcze 7600gs/7900gs w oczekiwaniu na x1650xt/x1950pro :D

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

focus, a dlaczego testy x1300xt OC nie sa robione na standardowych taktach vs standardowe takty galaxy 7300gt.

Piszecie ze pamieci stabilne byly na 800 (ale zjechaliscie do 770), czy to znaczy ze nie sprawdzaliscie ile ida na maxa ?

My nie robimy testów na domyślnych ustawieniach - tylko na podkręconych. Nie testujemy jednoczesnie na ustawieniach maksymalnych, gdyż zawsze dostrajamy częstotliwości tak by odpowiadały przeciętnemu overclockingowi kart u przeciętnego usera. Karty Galadxy 7300 GT podkręcają się na około 600 Mhz na rdzeniu oraz 800 MHz na pamięci, te X1300 XT jeszcze nie ma w wklepach, ale patrząc na wyniki o/c innych serwisów oraz na zagranicznych forach uznałem, że 770 MHz dla pamięci będzie oki - rdzeń miałem jakiś wyjątkowo kiepski i dlatego testowałem go na maximum, wszyscy zrobili przynajmniej 640 - 650 MHz.

 

Ciekawe ile za tego 1300xt przyjdzie zaplacic, jak wiecej niz 400zl to bez sensu.

ta karta nie jest warta nawet 350 złotych :( choć i tak trzeba uznać plus dla sapphire'a za ten sam krok co galaxy.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly swiat moze i czeka ale prawda jest taka ze Ati w segmencie srednim ma taki burdel i tak slabe karty ze nei ma na co czekac.

I gadanie o tym ze za 1100 mozna kupic 1900xt jest glupota bo tutaj ludzie mowia o kartach za 400-600 zl. A w tym przedziale sa same kastraty ATI z ktorymi czasami 7300GT sobie radzi lekko. A gdzie wyzsze modele? Ja ATI lubie ale ich kart z segmentu mid nie :)

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400-600zl powinien kosztowac x1650xt, premiera w polowie tego miesiaca.

Ati ostatnio nie dosc ze spi, to jeszcze z cenami im cos nie wychodzi.

Miejmy nadzieje ze to sie niedlugo zmieni i powrocimy do czasow gf4 vs 9700 :D

te czasy chyba nigdy nie przyjdą :D;p :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400-600zl powinien kosztowac x1650xt, premiera w polowie tego miesiaca.

Ati ostatnio nie dosc ze spi, to jeszcze z cenami im cos nie wychodzi.

Miejmy nadzieje ze to sie niedlugo zmieni i powrocimy do czasow gf4 vs 9700 :D

400-600?? załoze sie ze bedzie stał conajmniej po 700. radeony x1650pro są dosyc drogie jak na swoje mozliwosci, a co dopiero radek xt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400-600?? załoze sie ze bedzie stał conajmniej po 700. radeony x1650pro są dosyc drogie jak na swoje mozliwosci, a co dopiero radek xt.

Niemozliwe, przeciez 679 stoi x1800gto z 256bit, a tutaj 128bit i jeszcze tanszy proces produkcyjny gpu.

Ja stawiam 550 max

Ale kto to wie, ati cos zdziwaczalo i chyba sam choc nie cierpie nV skusze sie na 7900gs :(

 

EDIT: (Troche poszperalem)

 

Premiera 17 Pazdziernika

8TMU,24 PS,128bit szyna,Takty w standardzie 600/1400 [7600gt ma 8TMU i 12 PS takty std 560/1400]

Cena 169-199 dolarow (na zachodzie)

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...