Skocz do zawartości
Sulaco

Company Of Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam poruszyc pewną kwestię.

 

Grałam w pirata podstawke w wersji 1,7, ale nie można było połaczyc sie z multiplayer.

 

Kupiłam 3 mies później orginał i juz wyszedł patch, który waży 1,8GB i updatuje do wersji 2.1.

 

Oferuje on zgodnośc z dodatkiem.

 

 

I teraz taka sytuacja, po KONIECZNYM spatchowaniu z 1.7 do 2.1 wydajnosc w grze spada. W benchmarku z 30 do 20fps, a w grze srednio z 25 do 15fps.

Sytuacja się poprawia jesli zakupimy dodatek, wtedy utracone FPS`y zostają przywrócone. :)

 

Stety nie zamierzam kupować dodatku.

Edytowane przez Pussik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety koleżanko.

Po patchu spada wydajność, bo polepszyli trochę grafikę.

Na mojej karcie jak dużo się dzieje na ekranie przy 1280 wszystko na "wysoko" mam średnio 29 klatek.

 

Jak lubisz tą grę zapraszam Ciebie na nasze forum

 

Jesteśmy chyba jedynym klanem w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy znacie grę FACES OF WAR ??

Jak tak to tam idzie przejść na tryb bezpośredniej kontroli np. jeździć czołgiem na strzałkach i obracać lufę myszkom i takie tam inne...

No i właśnie mam takie zapytanie czy w COMPANY OF HEROES też tak idzie?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań...

czy aby grać przez neta musze mieć podst wersję ? bo mam tylko dodatek..?

o co chodzi w potyczce... wybieram potyczke i na gorze mam jakieś punkty gry dojdą do końca to przegrywam proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań...

czy aby grać przez neta musze mieć podst wersję ? bo mam tylko dodatek..?

o co chodzi w potyczce... wybieram potyczke i na gorze mam jakieś punkty gry dojdą do końca to przegrywam proszę o pomoc...

Wystarczy posiadać dodatek żeby cieszyć się grą w multi, po prostu nie będizesz mógł grać nacjami z poprzedniej części gry.

Będziesz musiał zainstalować patche, ale spokojnie po wejściu na serwer gra automatycznie ściągnie najnowsze poprawki.

 

Punktów (VP) używa się w grach rankingowych.

W zależności od wielkości mapy jest ich od 3 do 5.

Wygrywa ten kto doprowadzi punktację przeciwnika do zera.

Jeżeli masz więcej przejętych punktów od przeciwnika to jemu zaczyna te punkty odejmować.

Staraj się przejąć wszystkie, albo wjedź mu w bazę i zniszcz wszystko :-)

Polecam najlepszą stronę o tej grze <KLIK>

Edytowane przez Jodlasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam najlepszą stronę o tej grze <KLIK>

OT: co to teraz panuje za idiotyczna moda, zeby robic fora wymagajace rejestracji do czytania? :?

 

BTW. miej troche samokrytyki i nie nazywaj forum jakiegos klanu najlepsza strona o grze (no chyba, ze konkurencja jest az tak slaab, to przepraszam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: co to teraz panuje za idiotyczna moda, zeby robic fora wymagajace rejestracji do czytania? :?

 

BTW. miej troche samokrytyki i nie nazywaj forum jakiegos klanu najlepsza strona o grze (no chyba, ze konkurencja jest az tak slaab, to przepraszam).

A nie wiem nie jestem tam adminem.

 

Ale naprawdę jest to najlepsza strona o tej grze w języku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przeszedlem kampanie podstawki i dodatku, pogralem duuuzo misji z kompem i odlozylem gre na polke bo multi ma takie problemy z polaczeniem sie z innymi ze glowa boli :( na 3 laczach to samo wiec wymiklem. Co za pomysl dawac multi na porty UDP....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów z połączeniami. Sprawdź swój program antywirusowy, może coś blokuje.

Gra pokazuje pazury właśnie w multi, granie z kompem mija się z celem.

Jedynie co mnie denerwuje to częste resety serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to patche do podstawy nie mają znaczenia.

Jak instalowałem dodatek, to podstawę miałem na 1.7.

Dodatek standardowo jest na patchu 2.100 ...

Ogólnie moim zdaniem podstawa i dodatek jadą na tych samych patchach, mogą TO SAMO, tylko w w dodatku fabrycznie zablokowane są opcje kampanii z podstawy (gdy się jej nie ma).

Ot taki trik :)

 

Najwyższy patch do dodatku to chyba teraz 2.201 czy jakoś tak - nie pamiętam numerku bo updateowało się samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filka fajnych filmów z gry.

 

1 bug w grze :)

2 jak dobrze używać granatów

3 oswindy, dobre na piechotę

4 jak grając brytolami weliminować MG z budynku

5 jak zniszczyć HQ nalotem

 

Sam nagrywałem i montowałem.

Miłego oglądania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze nie masz co szukać... niestety.

 

a ja mam inne pytanie. Pare dni temu kupiłem Złotą Edycję CoH'a. Podstawkę znałem, bo wczesniej grałem :) ale miło jest przechodzić tą fenomenalną grę jeszcze raz.

 

Mam takie pytanie, czy jezeli nie jestem jakims wybitnym graczem RTS'owym (testowałem się niedawno w W3 na battlenecie - dostawałem przeważnie mocno w kość), to jest w ogóle sens zainteresowania sie multi? Nie miałem jakichś tam problemów w kampanii... obrona Carentan, Mortain czy St. Formond przeszedłem bez większych problemów. Ale czy an necie nie ma zbyt dużo "wymiataczy"? Bo przyznam ze dostawanie bęcków od każdego nie bedzie miłe, a wręsz frustrujące. Nie wiem czy jest sens sciagania 2gigowego patcha o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak mi będzie chodzić COH(mniej więcej jakie detale) na kompie:

celeron 2,5ghz

1,5GB RAM DDR

radeon 9600pro 128mb/128bit PS2.0

I czy dodatek ma większe wymagania od podstawki?

Jakoś pograsz. Kumpel gra na sempronie 2500+ i radku 9550 na low i jakoś da się grać :-P :-P

 

@MaZZeo

Spróbuj to się przekonasz. A np potyczkę z komputerem na ekspercie to wygrywasz ?? :D :D

Ja np na trudnym już nie daję rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze nie masz co szukać... niestety.

 

a ja mam inne pytanie. Pare dni temu kupiłem Złotą Edycję CoH'a. Podstawkę znałem, bo wczesniej grałem :) ale miło jest przechodzić tą fenomenalną grę jeszcze raz.

 

Mam takie pytanie, czy jezeli nie jestem jakims wybitnym graczem RTS'owym (testowałem się niedawno w W3 na battlenecie - dostawałem przeważnie mocno w kość), to jest w ogóle sens zainteresowania sie multi? Nie miałem jakichś tam problemów w kampanii... obrona Carentan, Mortain czy St. Formond przeszedłem bez większych problemów. Ale czy an necie nie ma zbyt dużo "wymiataczy"? Bo przyznam ze dostawanie bęcków od każdego nie bedzie miłe, a wręsz frustrujące. Nie wiem czy jest sens sciagania 2gigowego patcha o_O

1,8GB patch to nie wszystko, póżniej jest kilka kolejnych, wczoraj pokazał się patch o nr 2,300

Jako maniak tej gry mówię że warto, są gry dla początkującuch jak i wymiataczy, zacznij o hostów dla początkujących.

Zabawa z kompem jest nudna, jazda zaczyna się na multi.

Sciągaj poprawki i właź na kanał WARSZAWA.

 

Jeżeli wygrywasz potyczki z kompem EXPERT to spoko możesz włazić na multi, ręsztę nauczysz się włąśnie tam.

Edytowane przez Jodlasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze ściągałem przez grę i wszystko było ok.

Dziwne że po instalacji patch gra probuje instalowac go jeszcze raz, może coś żle go zainstalowałes.

Poszukaj na tym forum

Edytowane przez Jodlasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ma ktos namiary na patcha 1.71 do wersji 2.xx polskiego do opposing fronts. Bo angielski mi nie wchodzi, a juz nie szukam bo siedze na komorce i malo kaski na koncie,

na latanie tak po necie.

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co sie dzieje. Mam CoH wersje 1.71 i gra chodzi po prostu tragicznie. Wedlug bencha w grze jest ok (min 7 fps standart 30 max 70) ale podczas gry jest tragicznie. Dopiero w 800x600 i detalach na LOW gra smiga. Kilka miesiecy temu jak gralem nie mialem takiego problemu. Czy ktos zna moze przyczyne ?

 

Stery najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co sie dzieje. Mam CoH wersje 1.71 i gra chodzi po prostu tragicznie. Wedlug bencha w grze jest ok (min 7 fps standart 30 max 70) ale podczas gry jest tragicznie. Dopiero w 800x600 i detalach na LOW gra smiga. Kilka miesiecy temu jak gralem nie mialem takiego problemu. Czy ktos zna moze przyczyne ?

 

Stery najnowsze

Test wbudowany w grę można sobie wsadzić.

TU masz bardziej wiarygodne testy.

 

Ogólnie od patcha 1,71 bardzo wzrosły wymagania, po 2,01 jeszcze bardziej.

Już czas na rozbicie świnki skarbonki i kupienie szybszej karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czy ktoś grał przez LAN ?? Kiedy daje join na serwer stworzony przez kumpla po chwili wyskakuje komunikat : "Could connect to all players in the game" . Robiłem juz wszysko - dwa różne seriale, najnowszy patch, nic nie pomogło.

Ktoś doradzi ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...