Skocz do zawartości
Sulaco

Company Of Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pogrywam i musze przyznać, że dawno mnie tak gra nie wciągnęła. Tak właśnie powinni robić gry, filmowo, z rozmachem, żeby porywały.

Ale mam niezły problem, bo nie mogę sobie poradzić z obroną Mortain. A właściwie wzgórza, bo samo Mortain jest dość łatwe do utrzymania.

Cały czas brakuje punktów na zwiększenie ilości jednostek. Zanim obsadzę wszystkie stanowiska, to Niemcy już napierają. Można w tej misji w ogóle zrobić sobie czołgi? Bo samymi opancerzonymi wozami się tu nie wygra....

Jakie mieliście tu strategie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Ja gajac w COH szczegolnie w misjach dotyczacych obrony punktow zauwazylem jedna rzecz.

Nawet jak sytuacja ma sie naprawde tragicznie i wydaje wam sie ze nawet nie ma co juz "dogrywac" tego do konca, - nie robcie tego. Grajcie dalej i prubojcie budowac odpierac ataki czym sie da. Sciagajcie wszystko co macie i desperacko broncie danego punktu. Zauwazylem bowiem, ze w sytuacjach podbramkowych determinacja i zawzietosc daje czasami zaskakujace efekty. Niemcy zwalaniaja, albo sie cofaja nieznacznie dajac cenny czas.

Nie wiem czy to az tak wysublimowany zamysl programistow zeby nagrodzic gracza ktory sie nie poddaje mimo beznadziejnej sytuacji, czy tylko mialem takie szczescie. Ale ja grajac w COH dosiwadczylem ze 2 razy prawie "cudu nad wisla" :-)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest fakt. W wielu wcześniejszych misjach waliło się i paliło. Chaos był totalny, a jednak z beznadziejnej sytuacji się wychodziło. Ktoś może mówić, że to wada, bo zawsze się wygrywa. Ale prawda jest taka, że efektowność gry powala na kolana w takiej sytuacji.

Tym razem jednak na jakieś dwie minuty przed przybyciem odsieczy i zakończeniem misji okazuje się, że na wzgórzu nie ma już moich żołnierzy, a zanim "doprodukuję" wsparcie w Mortain, jest już za poźno. Okazuje się, że flaga na wzgórzu została szczelnie otoczona masą piechoty i ze czterema czołgami.

Muszę popróbować. Chyba artyleria ma w tej misji jakąś specjalną rolę, tyle, że cały czas brakuje "Munition", "Manspower" i takie tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb MULTI jest rewelacyjny.

Przeważnie jedna potyczka trwa od 1 do 2 godzin.

Ale wczoraj grałem z gościem z Niemiec ponad 6 godzin :blink: i w końcu zona o 4 rano wykręciła mi korki.

Dzisiaj jestem nieprzytomny ;-)

Najlepsze są mapy na 8 osób w nic innego nie gram teraz tylko w to.

REWELECYJNA gra czekam na jakiś dodatek. Może dodadzą Ruskich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

pepek0206 juz nie pamietam bo dawno skonczylem w to grac ale pewnie nie wykorzystujesz "bonusow" jakie masz dostepne. Z punktow jakie ugrales mozesz sobie "przywolac" czolg lub cos innego co moze odwrocic losy bitwy. Ja czasami o tym zapominalem i dopiero jak sie zacinalem to sobie usiwadamialem ze nawet punktow nie przyznalem na jakis bonusik :-)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się tę misje przejść w końcu. Niestety w niej jedyny przydatny bonus to możliwość zbudowania dodatkowych haubic o dużym zasiegu.

Gra na dość częstej pauzie była tu niezbędna. Kluczem do sukcesu było szybkie reagowanie na atak nieprzyjaciela, bo niestety nie wszystkie nasze oddziały zauważają, że wokół nich świstają kule. Druga sprawa to sprowadzenie spod Mortain wsparcia artyleryjskiego i poszło gładziudko. Ale jak w następnej misji okazało się, że znów mam do czyniena z tym samym wzgórzem to mi się niedobrze zrobiło. Szczęśliwie tu bonusiki już były konkretne. Teraz As Tygrysów, który nie wydaje się specjalnie trudny gdyby nie liczyć jego mocnego pancerza i obstawy.

Nie ma co, multiplayer trzeba obadać. W patchu dołożyli edytor map, który też wydaje się całkiem ciekawy.

Nie wiem, czy źle czytam, ale z opisu do łatki 1.3 wynika, że można włączyć widok z perspektywy dowolnego żołnierza, ja tam jednak takiej opcji nie widzę... wie ktoś coś o tym więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

a ja sie mecze w misji gdzie trzeba zdobyc punkt na drugim koncu mapy w czasie 50 minut, jakies porady ?:)

ta misja to uderzenie ponizej pasa ze strony tworcow, niezle sie wnerwilem. Te 50 minut to fikcja.... jak mina to dalej grasz na luzie az skonczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem sobie grę jeszcze raz na EXPERCIE grając tylko snajperami i robiąc same armaty :-)

Komputer jest głupi jak but, gra na necie to dopiero zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta misja to uderzenie ponizej pasa ze strony tworcow, niezle sie wnerwilem. Te 50 minut to fikcja.... jak mina to dalej grasz na luzie az skonczysz...

50min to chyba zeby medal zdobyc, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja się na początku trochę ociągałem, gdy zostało jakieś 10 minut do końca posłałem w kierunku szczytu na hurra wszystko co miałem. Niestety obrona była zbyt potężna, żeby przebić się w 10 minut. Kolejne rzuty rozwiązały sprawę, ale medal poszedł w cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja się na początku trochę ociągałem, gdy zostało jakieś 10 minut do końca posłałem w kierunku szczytu na hurra wszystko co miałem. Niestety obrona była zbyt potężna, żeby przebić się w 10 minut. Kolejne rzuty rozwiązały sprawę, ale medal poszedł w cholerę.

Hihi, widze, ze to popularna metoda :-) Mialem tak samo ;-) Braklo mi doslownie jednej jednostki, zeby zajac wzgorze o czasie, no a potem to juz nie bylo wazne ile minut minie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi, z tego co pamietam zabraklo pare sekund (doslownie), zeby zaliczyc to w 50 min.

udalo mi sie !! kluczem do zwyciestwa bylo robienie czolgow, nie piechoty oraz szturm dluzsza "lewa" droga

 

teraz bronie wzgorza ale z a2gim razem chyba przejde bez problemu :)

oktos sie orientuje kiedy dodatek wychodzi ? :)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje sposobu na nieskonczonosc zasobow. Znalazem traner+12 do wersji 1,2 i na takiej wersji slychac komunikat ze kod zadzialal ale efektow brak. W wersji 1,3 jest nowy trainer ktory nawet nie komunikuje aktywacji kodu. Postepuje zgodnie z instrukcjami i nic. Probowalem tez programu game hack, ale tez bez rezultatow. Czy jest jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra będzie dobrze działała na takim komputerze jak w sygnaturce:

Athlon XP 2400+

1GB RAM

Witam!

powinno bez problemu

 

Mam takie pytanie czy gral ktos Niemcami bo wiem ze mozna

 

No mam juz dziala to podczac potyczki trzeba tylko przy wyborze trudnosci wybrac "Zmien Pozycje"

Edytowane przez ZZed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ostatnia misje i mniej wiecej mija 20 minut i wychodzi mi do windowsa

i chce wysylac bald o takiej tresc

 

\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\WARNINGS.LOG

\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\CONFIGURATION.LUA

\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\1-6-2007_19_13_42_ERRORLOG.TXT

\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\1-6-2007_19_13_42_MINIDUMP.DMP

 

mial ktos moze podobnu problem??

 

Mam zainstalowanego patcha 1.4

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos wrzucic save'a na rapida z misji 15? Ewentualnie moze byc 13 lub 14. Stracilem savy a mam tylko nr 10. Sciagnalem unlockera i lipa. Medale odblokowane misje nie.....wczytalem save 10 to odblokowal misje od 10 w dol. Potrzebuje od 13 misji.

 

Z gory dzieki.

 

EDIT

 

Poradzilem sobie sam. Skrot na pulpit i we wlasciwosciach:

"C:\Program Files\THQ\Company of Heroes\RelicCOH.exe" (spacja)-unlock_all_missions

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...