Skocz do zawartości
PITer

Gigabyte 965p-s3/ds3/ds4/dq6 - Wszystko Co Wiemy

Rekomendowane odpowiedzi

Gotcha! Od niedawna ta forma jest poprawna. ;-) Nawet jakby nie była, to i tak nie ma się co czepiać o jeden błąd.

niedlugo to wszytkie u/ó rz/ż beda dozwolone bo idioci sie nie moga nauczyc jak jest poprawnie :/ w tym wypadku poprawna jest forma DOKONANA czyli "jest napisane"....

 

ma1y:

mam nadzieje, rze wtedy nie bende jósz rzył.... ;) ortmode off

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo to wszytkie u/ó rz/ż beda dozwolone bo idioci sie nie moga nauczyc jak jest poprawnie :/ w tym wypadku poprawna jest forma DOKONANA czyli "jest napisane"....

heh zerknij kszonek jak to będzie brzmiało fajnie:

 

czesc, przeszókalem jórz cale foróm i nic nie znalazlem ... prosze pomurzcie mi

 

 

a tak serio teraz:

 

F8i - 486 wysypuje mi się. na F4x nie było problemu na takich napieciach. F9 jeszcze nie probowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

powoli rozglądam sież za mobaczkem do mojego przyszłego c2d 4300 i zalewne czegoś na micronach d9. Mam nadzieje,że koniec problemów z d9 to prawda. Ciągle waham się nad asusem p5bdlx albo chętrniej p5b-e plus bo tańsza. Gb ds4 jest w całkiem fajnej cenie ale akurat mnie chlodzenie wkurza- tylko te hp będą utrudniać montowanie wc i wylecą to po co dopłacac?

Jak rozumiem ds3 nie jest specjalnie gorszwe pod wzgledem o/c? Te pojawi sie niedługo jakaś jego wersja zmodyfikowana? Jak ma sie sprawa z s3-ma tylko gorsze elektrolity?

 

Mam też pytanie jak wprawa wyglaa z wyusokoscią elementów rpzy pcb-mam bloczek cube 2 i niestety jest 6 na 6cm-na większosć nowszych płyt nie wlezie bo musi być miejsce na spodzik- jak kondy nie wystawały by ponad socket yo jeszcze jest ok ale jak są wyższe to już kaplica niestety...

 

 

Ogolnie szukam jak najlepszej do o/c płyty , wyposaze nie nie jest za bardzo sitotne i mega wypasy na laminacie, wselkie hp i inne cuda wręcz bęa mi przeszkadzać... co byście polecali? Naprawde ds4 jest najlepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie planuje w kolki zamist haczyków tylko mnie do tego skłaniaja..a jak z miejscem wokól socketa- największa dla mnie tragedia to koniecznosć zmiany bloczka na cpu cube 2le-nie bardzo wyobrażam sobie zdobycie czegś rwnie wydajnego wieć w oastatecznosci pozbęde sie go tylko ale z 2 strony nie bęe brał słabejh mobo tylko dlatego ze mi blok pasuje :(

 

Masz dostep do płyt-mógłbyś zerknać zy wejdzide spodzik 6 na 6? Moze być nawet pare mm po skosie lekie mkorekty na śrubach są mozliwe jak u mnie na p5wd2 ale spdozik musi sie po prostyu fizycznie zmieścić-jak te cewki, kondy czy co tam jst wystają ponad poziom czapy procka to lipa i będe musiał zmienić bloczek.

 

Czy ds3 jesli pojawił by się w w nowej rev jest w jakiś znaczący sposób gorszy poza brakiem chłodzenia i paroma innymi [ciach!]łami? no i jakl u niego z miejscem w okolicach socketa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takie coś:

 

http://www.gigabyte.co.jp/nippon/965p-ds3p...65p-ds3p-2.html

 

ds3p-wygląda jak 10% ds4 rev 2.0 tylko brak hp i pewnie czegoś z pudła znając gb...chyba mam na oku fajna mobo :wink:

Juz dawno ja pokazywalem w temacie o mobo pod c2d ;)

 

DS3 rev 2.0 z C2 i pcb od DS4/DQ6 - na zachodzie juz maja i sie bawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my jak zwykle za murzynami jestesmy :( no ale nic i tak mnie jeszcze na c2d nie stać to po co mi na już mobo

:wink:

Ale jesli mowimy juz o nowych mobo to patrzalbym na ABITA AB9 QuadGT ;)

 

http://i4memory.com/showthread.php?t=3519

 

 

Wyjasniajac dlaczego : 2 x PCI-E - nie 16/4 a 8 na 8 :D, cyfrowe zasilanie; czyli super czysto kolo socketu ( good for bench ) itp.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli mowimy juz o nowych mobo to patrzalbym na ABITA AB9 QuadGT ;)

 

http://i4memory.com/showthread.php?t=3519

Wyjasniajac dlaczego : 2 x PCI-E - nie 16/4 a 8 na 8 :D, cyfrowe zasilanie; czyli super czysto kolo socketu ( good for bench ) itp.

czy ten abit pzoa w maire normalnym sli ma inne zlaety? bo mnie akurat sli zupełnie niepotrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obleśny wg mnie wygląd (?)

tak powaznie to nie wierze w Abit'a :P

Ja również nie wierzę.

Cieżko mu będzie się podnieść i zrobić dobrą płytę, przy obecnych kłopotach finansowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wierzę.

Cieżko mu będzie się podnieść i zrobić dobrą płytę, przy obecnych kłopotach finansowych.

Gdziescie sie naczytali [ciach!]l znowu na temat firmy ABIT ?

 

AW9D-Max po dopracowaniu ( jak kazda inna mobo ) zamiata, AB9 Pro takze, wiec nie widze podstaw do takich osadow, nalezy ciut wiecej poczytac, obeznac sie i nastepnie pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CrazyJohn, u mnie jak zaisntalowalem Viste to wszystko chodzilo ok (reboot'y rowniez) nawet przy podrasowaniu znacznie wiekszym niz 3GHz, zreszta nie bylo zadnych cold boot'ow, a ty bawiles sie moze dodatkowo ustawieniami acpi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

i mam, doszły moje patriotki 2x512 llk pc6400 :D

no to moze krotko z moich początków zabaw w oce na tej mobo :

memki najprawdopodobniej d9, chodza teraz 2,5v cl 3,0-3-3-4 (ustawiane memsetem na 4:5 czyli najdokladniejsze ust, w ds4) 400mhz ;)

co Wy na to ? zaraz się bawię dalej :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mam, doszły moje patriotki 2x512 llk pc6400 :D

no to moze krotko z moich początków zabaw w oce na tej mobo :

memki najprawdopodobniej d9, chodza teraz 2,5v cl 3,0-3-3-4 (ustawiane memsetem na 4:5 czyli najdokladniejsze ust, w ds4) 400mhz ;)

co Wy na to ? zaraz się bawię dalej :banana:

A ja np. na to, ze jak je bedziesz katowal 2.5V na codzien bez nawiewu to dlugo nie pozyja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CrazyJohn, u mnie jak zaisntalowalem Viste to wszystko chodzilo ok (reboot'y rowniez) nawet przy podrasowaniu znacznie wiekszym niz 3GHz, zreszta nie bylo zadnych cold boot'ow, a ty bawiles sie moze dodatkowo ustawieniami acpi?

Tak w biosie zmienialem wszystko tak zeby mi pasowalo :) Bo ja lubie sie w o/c bawic ale ten pc sluzy mi do pracy, takze najpierw stabilnosc, potem o/c i w ten sposob mam moje 400mhz.

Chociaz z tego co pisza na XS, ba co sam umiescilem tam w FAQ, malo sie u mnie sprawdza. Ustawienia biosu nie maja wiekszych wplywow na o/c... Ta MB wyraznie czegos nie lubi, bo to nie jest normalne zeby 400 dzialalo, a 420 nigdy (rozne biosy, ustawienia itd) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta MB wyraznie czegos nie lubi, bo to nie jest normalne zeby 400 dzialalo, a 420 nigdy (rozne biosy, ustawienia itd) :)

O proszę.. kolega też ma ten problem :).

Tylko, że akurat mnie on niezmiernie wyprowadza z równowagi.

Miałem nawet D9GMH na DS3 dałem im 2,4V i nic.

Na 4-4-4-12 805 Mhz ( na P5W DH chodziły 98x na 4-4-4-x)

Bios mam F7.

Niestety, ale będę musiał zrezygnować z "wypaśnej" DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CrazyJohn, u mnie jak zaisntalowalem Viste to wszystko chodzilo ok (reboot'y rowniez) nawet przy podrasowaniu znacznie wiekszym niz 3GHz, zreszta nie bylo zadnych cold boot'ow, a ty bawiles sie moze dodatkowo ustawieniami acpi?

Tak w biosie zmienialem wszystko tak zeby mi pasowalo :) Bo ja lubie sie w o/c bawic ale ten pc sluzy mi do pracy, takze najpierw stabilnosc, potem o/c i w ten sposob mam moje 400mhz.

Chociaz z tego co pisza na XS, ba co sam umiescilem tam w FAQ, malo sie u mnie sprawdza. Ustawienia biosu nie maja wiekszych wplywow na o/c... Ta MB wyraznie czegos nie lubi, bo to nie jest normalne zeby 400 dzialalo, a 420 nigdy (rozne biosy, ustawienia itd) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

mam pytanko, czy normalne, że komp czasem nie wstaje, na ustawieniach w pełni stabilnych ??

pozdr

btw. moja ds4 to padaka chyba jakaś :/ 480fsb robi po podniesieniu napięcia o 0,2... 490 dopiero przy + 0,35 czyli max v, w dodatku niestabilne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. moja ds4 to padaka chyba jakaś :/ 480fsb robi po podniesieniu napięcia o 0,2... 490 dopiero przy + 0,35 czyli max v, w dodatku niestabilne :(

a probowales bios F6? na extreeme niektorzy pisza ze F7 to lipa... ja chyba dzis wieczorem potestuje F7 i zobacze jak wyglada OC w stosunku do F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...