Skocz do zawartości
°°°

Obudowy Chieftec Wszystko O Tych Obudowach ! ...

Rekomendowane odpowiedzi

tez mam ta obudowe "żółtą" i sie tego koloru obawialem ale jak ja rozpakowalem to sie okazala bym powiedzial bardziej zielona UV jutro jak bedzie u mnie slonce to zrobie fotki, co do samej budy to jestem pod duuuzym wrazeniem jakosci wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też widzę że złącza masz troche niżej na płycie niż ja (mam bliżej ramu) wiec może u mnie sięgnie. Chociaż przy tylu miejscach zadowole się nawet najniższa pozycją :D Oczywiście jak się zdecyduję kupić. Bo jeszcze się wacham nad tym czarnym chiefem ale midi więc napewno wtedy styknie!

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też widzę że złącza masz troche niżej na płycie niż ja (mam bliżej ramu) wiec może u mnie sięgnie. Chociaż przy tylu miejscach zadowole się nawet najniższa pozycją :D Oczywiście jak się zdecyduję kupić. Bo jeszcze się wacham nad tym czarnym chiefem ale midi więc napewno wtedy styknie!

 

Pozdro!

nom zgadzam się :/ niesety, ale powiedz mi jak inaczej je podłączyć ?! w tym tygodniu robię przesiadkę na sata 2, więc tu problem sam się rozwiąze :] :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi -> nie wiem czy wiesz ale dysk na jednej tasmie z cdromanem zwalnia do predkosci tego drugiego czyli udma 33

 

u mnie drgania z dyskow nie przenosza sie na bude

Edytowane przez Hipoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi -> nie wiem czy wiesz ale dysk na jednej tasmie z cdromanem zwalnia do predkosci tego drugiego czyli udma 33

 

u mnie drgania z dyskow nie przenosza sie na bude

Szczerze mowiac pierwsze slysze. Windows pokazywal prawidlowe tryby pracy, transfer pokazywany w Nero na poziomie 45-50 MB/s (mowa o HDD). Oczywiscie kabel 80-zylowy. Aby na pewno?

Jesli rzeczywiscie, to moj problem sie w sumie rozwiazal, bo dyski sobie zepne razem i nagrywarke + CD razem.

 

Britfanka & misiek175 - nie przeginajcie prosze, bo w koncu poleca %, i to bynajmniej nie te plynne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej tak mi sie zawsze zdawalo i tak bylo (sprawdzone z autopsji)

moze na nowszym sprzecie juz tak nie jest, chociaz nie wydaje mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COSTI> Zaco polecą nam procenty ?? :(

a za OT :wink: ale to było raczej ostrzerzenie więc loozik.

 

nie wiem czy wiesz ale dysk na jednej tasmie z cdromanem zwalnia do predkosci tego drugiego czyli udma 33

Heh, trza byc lekko chorym żeby podłączyć cd rom i hdd pod jedną taśme :lol2: Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...