Skocz do zawartości
dewastator

Co To Za Procek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moje łapki dostał się taki oto procek

Dołączona grafika

Sprawdzałem go na 2 różnych płytach Gigabyt-a i pokazywało raz Pentium 3,4GHz a raz Pentium D 3,2 GHz. Dlatego też jeśli ktoś wie co to za procek niech nabazgra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek jest nowy na gwarancji :-P więc samochód odpada :-P Mam płyte która pewnie by go poprawnie wykryła ale nieposiadam na chwile obecną pamiątek DDR II, dlatego też myślałem że ktoś będzie wiedział co to :mur:

P.S. Może będe miał takich więcej :)

Edytowane przez dewastator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena ?

 

I ciekawi mnie jedno : ES z gwara <_<

taaa ES i gwara :D (na gwarze PROCESOR Intel :lol2: )

jak masz gware - to na niej masz napisane co za proc

wałek jak ta lala

a proc 2MB cache czyli ... ?

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak to miało wyglądać poprostu niechce wyjaśniać co i jak. Narazie mam 1 egzemplarz i jest on przeznaczony dlamnie. Kiedy będe miał ich więcej i zechce je sprzedawać napisze dokładnie co i jak, a narazie to jest moja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak to miało wyglądać poprostu niechce wyjaśniać co i jak. Narazie mam 1 egzemplarz i jest on przeznaczony dlamnie. Kiedy będe miał ich więcej i zechce je sprzedawać napisze dokładnie co i jak, a narazie to jest moja sprawa

i twój problem - masz fikcyjną gwarę

szkoda, że zawracasz głowę (pewnie chcesz go sprzedać z zyskiem i nie wiesz ile wziąć - bo w końcu co to za proc :lol2: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt niewiedziałem co to za procek i dokońca niewiem, ale sobie to sprawdze. Szkoda tylko że zostałem tak potraktowany.

wrzucasz kipskie zdjęcie, potem coś bąkasz że masz ES z gwarancją 12 miesięcy - nie chcesz tego wytłumaczyć i liczysz na ... co ??

kupujsz proca niby z gwarancją i nie wiesz co kupujesz ?? nie ośmieszaj się ...

moim zdaniem zostałeś potraktowany tak jak na to zasłużyłeś

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fotki nie wynika co to za typek.

Jako ze to ES, to moze to byc wszsytko.

Jesli chcesz, to mozesz wpasc do rybnika i obadamy, aczkolwiek z DEVILkiem lepiej bedziesz mial :)

Jesli mialbys ich wiecej, to ciekawe skad... ;)

Gwara nas ES....no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fotki nie wynika co to za typek.

Jako ze to ES, to moze to byc wszsytko.

Jesli chcesz, to mozesz wpasc do rybnika i obadamy, aczkolwiek z DEVILkiem lepiej bedziesz mial :)

Jesli mialbys ich wiecej, to ciekawe skad... ;)

Gwara nas ES....no comment

Kolega nie chce :? A szkoda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja mu powiem co to za procek.

X6800 ES!!

Poznalem po ilosci nozek ;)

Hahaha nie mozliwe :-P Chociaz w sumie no hmmm ma 775 miejsc kontaktowych, wiec moze to byc X6800 :ploom:

 

;) Moze to jakis super dziki 965ES, ktory na def. vcore robi 5GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie mozliwe :-P Chociaz w sumie no hmmm ma 775 miejsc kontaktowych, wiec moze to byc X6800 :ploom:

 

;) Moze to jakis super dziki 965ES, ktory na def. vcore robi 5GHz.

to proc z 2MB cache więc X6800 i każde inne conroe odpada ...

może jaki 6xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Intel Confidental" - to wersja inżynieryjna jakiegoś proca. Mnożnik powinien być odblokowany, więc częstotliwość może zależeć od tego jaką płyta defaultowo ustawi. Póżniej możesz ją zmienić. Rodzaj proca poznasz po cechach wtórnych takich jak ilość cache, obsługiwane instrukcje, ilość rdzeni, obsługa HT. Będzie to raczej jakiś starszy model, gdyż nowych nie można wprowadzać do obiegu. Napisz odczyty z jakiegoś programu do badania proców - np. CPU-Z.

 

Swoją drogą, to ja wolę, żeby tutaj się pytał o inżynieryjne proce, niż na jakimś konkurencyjnym forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Intel Confidental" - to wersja inżynieryjna jakiegoś proca. Mnożnik powinien być odblokowany, więc częstotliwość może zależeć od tego jaką płyta defaultowo ustawi. Póżniej możesz ją zmienić. Rodzaj proca poznasz po cechach wtórnych takich jak ilość cache, obsługiwane instrukcje, ilość rdzeni, obsługa HT. Będzie to raczej jakiś starszy model, gdyż nowych nie można wprowadzać do obiegu. Napisz odczyty z jakiegoś programu do badania proców - np. CPU-Z.

 

Swoją drogą, to ja wolę, żeby tutaj się pytał o inżynieryjne proce, niż na jakimś konkurencyjnym forum.

Stary model, bo nowych nie mozna wprowadzac do obiegu :lol2: :lol:

 

A od kiedy ES'y mozna w ogole wprowadzac do obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...