Skocz do zawartości
stranded

Pomoc W Związku Z Wku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiecie może do kiedy przepisowo trzeba dać papiery, że się uczę do komendy uzupełnień??

Nie chciałbym mieć takiej sytuacji, że papierów ze szkoły jeszcze mi nie wydadzą a oni już mnie zgarną.

Z góry dzięki za odpowiedź. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi dokładnie o to kiedy mija cały ten termin, że już nawet zaświadcenie że się uczę nic nie da??

 

yy rozumiecie ? :)

 

kolega wyżej napisał Październik, a niektórzy u nas w mieście mówią że Wrzesień i już jestem confused.

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisanie zaświadczenia trwa 5 minut, imie nazwisko data i tyle

Co do wycieczek do WKU to zawsze stawiałem sie na wezwanie

Ciekawe gdzie Ci tak szybko zaświadczenie wystawiają. Musi być specjalne pismo (mają już gotowce), wypełnione przez dziekanat, do tego pieczec i podpis dziekana.

 

AAF mi przysłali po 7 października że mam się zgłośić na komisję przedpoborową (chyba - już nie pamiętam). Skończyło się tylko na gadaniu głupot przez nich itp.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie Ci tak szybko zaświadczenie wystawiają. Musi być specjalne pismo (mają już gotowce), wypełnione przez dziekanat, do tego pieczec i podpis dziekana.

 

AAF mi przysłali po 7 października że mam się zgłośić na komisję przedpoborową (chyba - już nie pamiętam). Skończyło się tylko na gadaniu głupot przez nich itp.

Zapraszam na UŁ , zaswiadczenia sa drukowane duzo wczesniej sa do odebrania w 1 dniu studiow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiecie może do kiedy przepisowo trzeba dać papiery, że się uczę do komendy uzupełnień??

Nie chciałbym mieć takiej sytuacji, że papierów ze szkoły jeszcze mi nie wydadzą a oni już mnie zgarną.

Z góry dzięki za odpowiedź. :wink:

7. Poborowy, któremu udzielono odroczenia, o którym mowa w ust. 1 pkt 4-6, po zakończeniu roku szkolnego (studiów), nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego (studiów), przedstawia wojskowemu komendantowi uzupełnień właściwemu ze względu na miejsce pobytu stałego (zamieszkania) lub pobytu czasowego trwającego ponad dwa miesiące zaświadczenie o ukończeniu poprzedniego i rozpoczęciu nowego roku nauki (studiów).

 

Oraz całość:

 

http://www.wku.szczecinek.net.pl/ustawy/po...y_oobr2006.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zglosiłem sie z papierami w maju nastepnego roku , tuz przed zakoczeniem pierwszego roku studiowania :-D , babka nie wierzyla wlasnym oczom jak to zobaczyla :blink: , a papiery o poborze na wiosne przyslali ze 3 razy , rodzina udawala ze nikogo nie ma w domu wiec nikt z poczty tego nie odbieral.... , i tak do maja dotrwalem :lol: , zero konsekwecnji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie trzeba zanieść do 15 października chyba... Ostatnio nie zaniosłem to w styczniu przysłali ponaglenie aby donieść... jesli nie doniesiesz zapewne uznają Cię za nieuczącego sie i podpiszą wyrok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie Ci tak szybko zaświadczenie wystawiają. Musi być specjalne pismo (mają już gotowce), wypełnione przez dziekanat, do tego pieczec i podpis dziekana.

 

Wiesz co wątpie by kazde tego typu zaświadczenie podpisywał dziekan, a jeżeli już to jest to wymóg samej uczelni, a nie ogłnych przepisów, zaświadzenie wydaje dziekanat, jeżeli się ładnie porposi to nie zawsze trzeba czekać, cóz jedni mają ten spryt inni nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym mieć takiej sytuacji, że papierów ze szkoły jeszcze mi nie wydadzą a oni już mnie zgarną.

ja tak miałem, po 2 roku studiowana przyszło do mnie wezwanie po bilet :lol: (papierow im nie dowiozłem) ale wzialem zaśwaidczenie z uczelnie i sru z tym do wku, troszku koles krecił nosem, że co tak pozno itd, ale nie robili problemow, wbili odroczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubie żyć na krawędzi ;) zawsze donosze w okolicach marca.

 

tak przy okazji, jedna nurtująca mnie rzecz, można sobie jakoś zmienić kategorie na E zoptymalizowaną pod kontem wyznania albo poglądów oczywiście :] Trzeba iść i powiedzieć, że zostałem jakimś muzułmaninem czy innym terrorystą i moja wiara zabrania zabijania czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz doniosłem zaświadczenie po pierwszym roku teraz czwarty i o nic się nik nie upomina :-) Nie ma się co przejmować :-)

Przecież na tym papierku masz zakładaną date ukończenia nauki, a jeżeli cie wywalą uczelnia informuje o tym fakcie WKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ich mam gleboko:]

 

na poborze mowile ze w czerwco mam przyniesc cos ze ubiegam sie o przyjecie na studia ale nie chcialo mi sie isc

 

pojde jak mi cos przyjdzie do domu

a tak to niech sie wa.....

ta biurokracja w polsce jest przerabana mamy 200tys urzednikow a nie potrafia oni miedzy soba informacji wymienic

 

jestem przyjety na studia wec nawet jak mi przyjdzie bilet to mi moga skoczyc:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...