Skocz do zawartości
°°°

Wszystko O Dfi Lan Party Na Socket Am2 !

Rekomendowane odpowiedzi

A jak bardzo Ci zalezy to zawsze kontoler kosztuje 30-40zł

Bardziej sie oplaca sprzedac dysk i kupic HDD sata bo z kontrolerami dodatkowymi bywaja klopoty

(jak nie brak sterownikow albo brak mozliwosci podlaczenia napedu optycznego to nie mozna z niego bootowac i.t.p)

chyba ze wiesz gdzie kupic kontroler ktory jest bezproblemowy za 40 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale super ta płytka :D Nie mogę się jej doczekać , chodź i tak odrazu jej nie kupie , może jak stanieją :P Pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobały mi się te SATA ustawione równolegle do płyty (pomysł Abita ze złączami IDE) :) Ogólnie wygląda na super płytke ale zainteresuje się bardziej jak wydadzą płyte pod CossFire :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super! Żeby tylko jak najszybciej była i PL :rolleyes: 4-4-3-4 na tych g.skill ddr2 :blink: respect ;) ale ilość timingów i opcji w biosie mnie przeraża :lol: dopiero co ogarnąłem 754 a tu już nowe i więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nowe mobo dfi to ładny czad ;-)

ciekawe czy będzie jakaś wersja ekonomiczna bezl sli czy coś ?? tak jak na 939 bo ta w pl to chyba z 800 zl może kosztować ;(

p.s.

a tu małe co nieco o tym mobo : http://www.vr-zone.com//?i=3911

800?? no bez przesady myśle ze w 700 się zmieści, nie może aż tyle kosztować bo za 800 to juz jest konkretna płytka pod 775 i celofan a potem c2d ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No plytka przecudna :rolleyes: .

 

Ciekawe jak bedzie sie spisywac cyfrowy uklad zasilania...

 

Nie rozumiem jednak dlaczego DFI zmienilo radiator, ale nie zmienilo tego brzeczka.

Napewno predkosc obrotowa obnizyli, ale to i tak bez sensu.

Przeciez mogliby sie pokusic o jakiegos passiva z HP.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie gra. Napisali ze proc to 3000+ a cooler to stock a jest przeciez z heat pipe. Czy athlony tez mają takie coolery?? myślałem ze tylko fx-y to mają.

mnie tez to zaciekawiło. swoją drogą co za problem pożyczyc cooler od innego proca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie gra. Napisali ze proc to 3000+ a cooler to stock a jest przeciez z heat pipe. Czy athlony tez mają takie coolery?? myślałem ze tylko fx-y to mają.

Cooler jest od X2, a proc jak widac zwykly 3000+.

 

Wynikow SLI komentowac nie bede :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...