Skocz do zawartości
talerzyk123

Grafa, Płyta, Proc !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Mam max 900zl . Potrzebuje grafy, plyty i proca. Zostaja tylko stare ddr 1gb blitza wiec am2 odpada !!! Plyta i grafa oczywiscie na pci-e. proc napewno amd. Prosze doradzcie mi jaki config bedzie najlepszy i najwydajniejszy. prosze o zestawiki najwydajniejsze i o linki jak mozna:):) dodam jeszcze ze napewno bedzie OC !!! dzieki:)

Edytowane przez talerzyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Płyta ok

Proc ok

Chłodzonko - to co podał v.e.n.o.m

a karta to 7300GT 28Mb Galaxy Zalman 1.4 na allegro jest za 339zł (pomyliłeś się o 1zł Sysak ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden problem rozwiazany !!! kupilem proca http://www.allegro.pl/item120183172_okazja...lekcja_o_c.html mysle ze spox !!

czyli zostalo 630 zl na plyte i karte !!! zastanawiam sie nad ta plyta http://www.allegro.pl/item121600163_asus_a..._foto_real.html

 

wzialbym tego asrocka dual ale trzeba zrobic vmoda bo inaczej nici z podkrecania!! ja sie ni zabardzo znam !! podobno prosto a inni ze podobno ryzykownie !!! podobno tylko oloweczkiem wystarczy poilaczyc jakos!! nie wiem !! co teraz ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkoncu sli bylo by juz na zapas !! co o tym sadzicie!!!??

na zapas to zamiast pakowania 2-giej karty w sli lepiej zrobisz sprzedajac za jakis czas swoja karte i za uzbierana kase kupujac nowa, jedna i porzadna grafe. Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to mam teraz na plyte i karte do wydania 700zl i nie wiem co robic czy brac :

1. gorsza plyte tak do 220zl i 7300GT ta wersje 1.2ns zalman za 450zl ???

 

czy

 

2. lepsza plyte tak do 350zl (DFI,epox) i 7300GT ta wersje 1.4ns zalman za 350zl???

 

UFFFFFFFF:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to mam teraz na plyte i karte do wydania 700zl i nie wiem co robic czy brac :

1. gorsza plyte tak do 220zl i 7300GT ta wersje 1.2ns zalman za 450zl ???

 

czy

 

2. lepsza plyte tak do 350zl (DFI,epox) i 7300GT ta wersje 1.4ns zalman za 350zl???

 

UFFFFFFFF:):):)

bierz tego asrocka i 7300gt 256 1.2 zalman ktore wyzej podalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...