Skocz do zawartości
Gość M@St3R

Cukiernik Niemal Utonął W Czekoladzie :]

Rekomendowane odpowiedzi

Niejeden amator czekolady powiedziałby, że to słodki sen. Ale na pewno nie dla 21-o letniego mężczyzny, który ześlizgnął się do zbiornika wypełnionego gorącą masą czekoladową i spędził w niej aż 2 godziny. Donovan Garcia, pracownik firmy zajmującej się wytwarzaniem słodkich komponentów, trafił do zbiornika podczas mieszania czekolady, gdy niespodziewanie poślizgnął się i zjechał do zbiornika wypełnionego płynną masą czekoladową o temperaturze przekraczającej 50 stopni celsjusza. "To był horror. Miałem czekoladę w uszach, nosie i we włosach, dosłownie wszędzie", opowiada Garcia, pracownik firmy z 2-letnim doświadczeniem. "Miałem wrażenie, że ważę pół tony, nie mogłem się ruszyć". Na pomoc ruszyli inni pracownicy oraz wezwana policja i strażacy ale nie dali rady wyciągnąć go ze słodkiej kąpieli. Udało się to dopiero po rozcieńczeniu czekolady za pomocą masła kakaowego.

 

Garcia został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

 

źródło: ABC News, tłum. © goldfinger

Edytowane przez M@St3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Teraz pewnie jak tkos w jebo obecnosci wyciaga batona to ucieka :lol: a do super marketow to na pewno nie chodzi.

Czekoladofobia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko przerażająca wizja strasznej śmierci ;]

 

podobny motyw był w jakims filmie z Louisem Definesem czy jak to się pisze, wpadli do kadzi z gumą do żucia o ile dobrze pamiętam ;)

I tak powstał Orbit bez cukru :lol2: :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...