Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, przed wynikami robie w pory bardziej niż przed właściwymi egzaminami :lol2:

 

Zobaczymy jak będzie, a będzie słabo, szczególnie matma. Z niej spodziewam sie wyniku w granicach 10% :lol:, całe szczęście pisałem ją tylko dla sportu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie... czy wyniki są dostępne jakoś przez neta, czy dopiero się można dowiedzieć idąc do szkoły po swiadectwo?

Bo słyszałem, że wyniki sa umieszczone na stronach OKE, ale na nich nic o tym, przynajmniej jak na razie, nie znalazłem. Jak to jest? Też obiło mi się o uszy, że to zalezy od oke (jednym się chce, innym nie), ale też nie wiem do końca czy to prawda... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jest tak jak mówisz - to zależy od OKE. Ja (mieszkam w Krakowie) dostałem w szkole jakiś super specjalny kod, żeby sie na stronce mojego OKE zalogować i teoretycznie moge sprawdzić na necie wyniki ciut wcześniej, ale kiedy to nie wiem ( narazie nie ma). Uff a tak swoją drogą to mam pełne gacie :sad: bo coś czuje że spartoliłem polski :? noi biolcy nie jestem pewien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest coś takiego jak system OBIEG, jednak jak to w Polsce mało w którym regionie istnieje przygotowany serwis do jego obsługi.

uczniowie dostają hasła, później z wykorzystaniem tych haseł i swojego nr PESEL logują się do systemu.

 

@i tak jak pisze ludi7, jedni mają inni nie... [;

 

https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na odwrót przed maturami jakis spokojny byłem a teraz zaczynam s.rać w gacie :rolleyes: nawet mój komputer coś świrować zaczyna, bo za każdym razem jak sie chce zalogować na stronce OKE, żeby sprawdzić wyniki to mi sie samo wciska Atl+F4.....chyba bede musiał formata zrobić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co zdali Polaka niech napisza, czy pisali o Lalce i jak sami siebie oceniali wczesniej xD

 

Kur!@#(* prawie 0,5mln mieszkancow wiocha Bydgoszcz i nie ma tego systemu, a spac srednio bede spal dzisiaj pewnie...

 

zal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś o 12 się dowiem jak mi poszło :razz: , ale mam stresssaaa, większego niż przed maturami.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pasek z danymi do logownia i dostaje komunikat

"Błędne logowanie.

Podane w trakcie logowania dane nie są prawidłowe. Proszę spróbować ponownie."

 

Czerwona mnie zalewa... inni z mej klasy maja podobnie.... :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzaliscie sie sobie wczesniej, czy dziala wam logowanie?

 

polski podst. obstawialem 30-40% z powodu tomasza wokulskiego - mam 70%.

angol rozsz. zmascilem i wychodzilo na 70-75, mam 72%

z matm rozsz. troszke sie pogubilem, ale jak liczylem to mi wychodzilo 65-70%, a mam 56% :/:/:/

z geo rozsz. 47%, myslalem o 30% :D nie uczylem sie nic. ani stricte do matury, ani przez 3 lata.

 

wnioski:

angola zawalilem. liczylem na 85-90%. matme zwalilem - liczylem na 70.

 

Ogolnie to dozobaczenia za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzaliscie sie sobie wczesniej, czy dziala wam logowanie?

Od poczatku kazdy mial ten sam komunikat.... Stwierdzono ze po ogloszniu wynikow bedzie mozna sie zalogowac...

A tu taki niespodzianka...

 

Ale w mojej szkole zawsze tak bylo ze nigdy nikt o niczyczm nie wiedzial... taka dyrekcja :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to raczej od szkoły zależy, tzn od tego kiedy szkoła sie wybierze do oke, i kiedy wróci ze świadectwami.

OKE Wa-wa wydaje wyniki od 11, wiec np. u mnie w szkole wcześniej niż przed 13 nie ma co iść...

Edytowane przez davvid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...