Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Panu juz podziekujemy i zalecamy zmienić pieluchę. Johnatan punktuj lola :>

:dontfeedtrolls:

nastepne wcielenie #mreko itd

 

moze to kogos zainteresuje, podlaczylem miernik (A) :D

cfg: c2d 6700@3.825 1.58V 2x8800gtx

1.53 - post

1.67 - sys on

1.95 - 3dm06 GT4 single

2.22 - 3dmo6 GT4 SLI

1.89 - orthos

2.31 - 3dm06 GT4 + orthos

2.33 - 3dm06 GT4 SLI 650/1100

2.41 - 3dm06 GT4 SLI 650/1100 + orthos

2.25 - fear SLI

 

zakladajac, ze wspolczynnik mocy to jakies 0.9 (pesymistycznie ;) ) to mamy jakies 575W podczas pogrywania w FEAR i jakies 426W podczas zabawy w win.

sprawdzilem, tez rezystorki - widac, ze obie karty mialy przelutowany.

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Panu juz podziekujemy i zalecamy zmienić pieluchę. Johnatan punktuj lola"

Buhehehe no nie-nie mogłem się powtrzymać.

 

A panowie takie pytanko (z zaskoczenia)czy może ktoś sprawdzał na Call of Juarez.Silinczek tej gierki jest cokolwiek wymagający ,a długa obecność na rynku,pozwala sądzić ,ze kilka dodatkowych efektów będących u devów na topie(teraz to np. "deph of field") skutecznie zabija wydajność.

A może wreszczie ,po latach, zobaczymy w jakieś grze displacement mapping opracowany kilka lat temu.Bo jak na razie nie ma żadnej gry ,która to wykorzystuje.No chociaż w demku NV "Luna" ladnie to widać(sciany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w tym temacie (przed cięciami) bodajrze Sulaco podawał wyniki testu w CoJ na full gdzie konkurentem 8800GTX (GTS?) był 7950GT i GTX (GTS?) wyprzedzał go o 100% :D

Sulaco jak możesz to podrzuc raz jeszcze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mi się wydaje czy wzrost wydajności jednego GTX, w stosunku do dwóch jest marny?

Jak dla mnie wygląda to nieciekawie, porównując wyniki Sulaco i Lysyn-a w 3DM2006, dla mnie totalna tragedia.

Miałem kupi 8800 GTX-a do SLI, ale jak na to patrzę to mi się odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mi się wydaje czy wzrost wydajności jednego GTX, w stosunku do dwóch jest marny?

Jak dla mnie wygląda to nieciekawie, porównując wyniki Sulaco i Lysyn-a w 3DM2006, dla mnie totalna tragedia.

Miałem kupi 8800 GTX-a do SLI, ale jak na to patrzę to mi się odechciewa.

procek mocno ogranicza, sadze ze c2d@4.5ghz i dalej bedzie ograniczac, coz, takie karty :P

 

pozatym porownaj sobie wyniki w grach 1600x1200 ze wszystkimi bajerami i hdr, to zobaczysz ze jednak roznica jest. nie widac jej tylko w smarkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mi się wydaje czy wzrost wydajności jednego GTX, w stosunku do dwóch jest marny?

procek mi sie skonczyl :) ale dam maly przykladzik

3dm06 1680x1050 fsaa 4x single/sli

hdr1 33.4/59.2

hdr2 28.4/52.1

3389/5559

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mi się wydaje czy wzrost wydajności jednego GTX, w stosunku do dwóch jest marny?

Jak dla mnie wygląda to nieciekawie, porównując wyniki Sulaco i Lysyn-a w 3DM2006, dla mnie totalna tragedia.

Miałem kupi 8800 GTX-a do SLI, ale jak na to patrzę to mi się odechciewa.

z twoim prockiem spokojnie brac

quad tu raczej by nic nie dal tylko by ograniczal oc z racji wiekszej ilsoci jajek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do malej galerii o moim GTx. Spalony to spalony (polecial ba gware) ale co ja zem musial zrobic mojej budzie zeby sie zmiescil :blink: To fotki z pierwszego podjescia - wyniczki i lepsze zdjecia dopiero za tydzien, dwa :mur: :mur: :mur:

 

klik

 

Widac tez ze wrzucilem OCZ 700W zamiast mojego neo power 480 - tak dla pewnosci ;) Te zielone malenstwo na jednej z fotek to 7900 GT :P

 

Normalnie zalewa mnie jak mysle ze musze jeszcze tydzien na karte czekac :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez Pablo_el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do malej galerii o moim GTx. Spalony to spalony (polecial ba gware) ale co ja zem musial zrobic mojej budzie zeby sie zmiescil :blink: To fotki z pierwszego podjescia - wyniczki i lepsze zdjecia dopiero za tydzien, dwa :mur: :mur: :mur:

 

klik

 

Widac tez ze wrzucilem OCZ 700W zamiast mojego neo power 480 - tak dla pewnosci ;) Te zielone malenstwo na jednej z fotek to 7900 GT :P

 

Normalnie zalewa mnie jak mysle ze musze jeszcze tydzien na karte czekac :mur: :mur: :mur:

jak ja spaliles? czy dostales jedna z pierwszych parti ktora byla uszkodzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kiepski wynik w 2003.

Tzn procek 6600@3555, 8800gtx 650/1000 - ok 37000? Na GX2 mialem lepszy.

W 2006 (12223) i 2005 (19822) sa ok.

 

Macie jakąś koncepcje czemu tak kiepsko jest w 2003?

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, Kucyk ma zawsze jakieś ,,ale" B-) Nawet jak by wsadził to do kanapy to tylko jego sprawa. Czy do kompa za pare tysi, musi być też obudowa za nie wiadomo ile? Chociaż jak widac ta obudowa jest wysoko ponad zwykły stuff:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co byś kucyk powiedział na moją bude :] Stary "tower" ATX sprzed 6-7 lat :] wąziutka panie oj wąziutka ;) nie wiem jak tam upchnąłem kable od Tagana ;)

 

Pablo_el jak udało ci się uwalić 8800GTX-a :blink: modzik pierwszego dnia testów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja spaliles? czy dostales jedna z pierwszych parti ktora byla uszkodzona?

byla po prostu uszkodzona :( Po prostu komp nie wstawal i tyle. Sparwdzone na dwoch konfigach. No coz - ktos musial miec pecha... tylko dlaczego akurat ja ;)

 

Wahalem sie miedzy ta buda a Memorial model (za duze bydle). Moze i wyglada normalnie ale jest niesamowicie dokladnie wykonana, jest bardzo dobrze wyciszona i ma niezly flow :) Uwazam ja za lekka przesade bo warta mniej wiecej tyle ile moj 7900GT :P No ale nie musi sie kazdemu podobac ;)

Edytowane przez Pablo_el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...