Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Grafe zamówiłem dziś MSI, jutro ją będe miał, a teraz dopiero sobie uświadomiłem że będzie problem z dopasowaniem bloku na grafike.

Są jakieś szanse żeby Swiftecha MCW60 dało się tam zamontowa?

ile zlociszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2140zł, po znajomosci, ze zniżką jako stały klient. Przyszły dwie kusiło by drugą kupić, ale odpuściłem sobie i za chwile już była sprzedana.

Dwa bloki leżą w kompie i się marnują, chyba je sprzedam i poszukam czegoś na GTX-a, ktoś widział juz jakiś bloczek na to monstrum?

Zabrałem sie za rozkrecenia grafy, ale ilośc śrubek zniecheciła mnie i sobie odpuściłem, miałem też obawy że coś popsuje, hehe.

Ktoś z was ją rozkrecał, macie fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2140zł, po znajomosci, ze zniżką jako stały klient. Przyszły dwie kusiło by drugą kupić, ale odpuściłem sobie i za chwile już była sprzedana.

Dwa bloki leżą w kompie i się marnują, chyba je sprzedam i poszukam czegoś na GTX-a, ktoś widział juz jakiś bloczek na to monstrum?

Zabrałem sie za rozkrecenia grafy, ale ilośc śrubek zniecheciła mnie i sobie odpuściłem, miałem też obawy że coś popsuje, hehe.

Ktoś z was ją rozkrecał, macie fotki?

Dwie + Twoja obecna mobo = :?

 

Dlaczego ? Sterowniki ;)

 

Dobrze, ze nie kupiles drugiej juz teraz, bo albo bys czekal na stery, albo mobo zmienial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobo ma zamiar zmienic, ale czekam aż będzie większy wybór, w tej chwili chyba tylko EVG-a i Asus, nie potrafię wybrać.

Kto mi załatwi ten bloczek na grafe?

http://www.awardfabrik.de/forum/showthread...11337#post11337

Chodz z drugiej strony wolałbym radiatorami chłodzic pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2220

Ostatni raz zapraszam. Tym razem całość jest już kompletna :)

Nie żeby sie czepiał ,ale dobór komponentów testowych to chyba jakaś pomyłka? Czy tak celowo miało być?

Ale i tak sie podobało :wink:

 

ps.teraz doczytałem cyt..''Dla wszystkich wątpiących – skonstruowaliśmy tak testy, że procesor nie będzie stanowił istotnego ograniczenia!''

to możesz rozwiać moje wątpliwości

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt..''Dla wszystkich wątpiących – skonstruowaliśmy tak testy, że procesor nie będzie stanowił istotnego ograniczenia!''

 

C2D @ 3250 dalej ogranicza karte w mocnym stopniu, przy jakis 5.5GHz moze przy pojedynczej karcie by tak nie ograniczal :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.5Ghz???? to chyba jakaś paranoja ...... myślę że c2d 3.6-4Ghz powinno w zupełności wystarczyć 88gtx do rozwinięcia w pełni skrzydeł.......... kogo stać na procesor powyżej 4Ghz?? skoro e6600 kosztuje ponad 1000zł a osiąga około 3.6Ghz przy oc....

poprawcie jeśli sięmyle nie jestem znawcą c2d, mam p4northwooda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt..''Dla wszystkich wątpiących – skonstruowaliśmy tak testy, że procesor nie będzie stanowił istotnego ograniczenia!''

 

C2D @ 3250 dalej ogranicza karte w mocnym stopniu, przy jakis 5.5GHz moze przy pojedynczej karcie by tak nie ograniczal :]

 

@gawadam

mylisz się 3.6-4ghz to może dla GTS-a styknie.

Czytaliście ten tekst czy tylko tytuł?

Wyraźnie jest tam napisane gdzie braknie Core2Duo czy tam w ogóle procesora dla takich kart graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, może czterordzeniowiec @ 5,5 GHZ nie starczy? :lol2: :lol: :lol2: :lol:

 

Śmiechu warte specjaliści...

 

chyba tym co to pisza chodzilo aby tam jakies rekordy w markach pobic.... wiadomo czym wiecej mhzców tym wiecej punktow,

w grach roznicy nie bedzie albo bedzie praktycznie nie zauwazalna.

wg. was amd nie ma zadnego procesora na ktorym 8800gtx nie rozlozył by skrzydel, i cpu bylo by waskim gardlem?

Do 8800gtx starczy dobrej klasy dwurdzeniowiec amd ,jak i core2duo ,roznica bedzie tylko w 3dmarkach , na korzysc tego drugiego (oczywiscie mowie o grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz w tescie g80 na frazpc a sie zdziwisz, w grach tez jest roznica

 

widze wlasnie ta OLBRZYMIA roznice! core2duo 3000mhz a 3.6ghz , roznica kolosalna!! w age3,oblivionie, czy h2 .

 

no ale kaj tam do 5.5ghz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam zamiar w poniedzialek stac sie posiadaczem tej karty.Nurtuje mnie kilka pytan, mianowicie:

Jaka obudowe polecacie?Nie znam sie zbytnio a nie wiem czy do mojego Tracera Extractora ten potworek sie zmiesci.Dodatkowo musze zmienic zasilke bo mam tylko....Tagana 480W.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz z tych osob co komentuja negatywnie to co napisalem, niech podniosa reke te osoby co mialy STABILNIE ponad 4GHz na c2d, i conajmniej 79gtx w sli <_< No widze caly las rak :lol: zanim cokolwiek napiszecie to sprawdzcie to sami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tagan 480w do jednego 8800gtx starczy

Ojjj przy mocnym procu dobrze wykręconym + GTX może zabraknąć mocy;] Wczoraj znajomi spalili szefa 450w takim GTX'em (żeby nie było tagan lepszy od szefa, więcej W i wogóle, ale moim zdaniem może być troszkę za słaby)

 

PS: 3.4Ghz to jest dobre na X1950XTX a nie na tego GTX'a

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz z tych osob co komentuja negatywnie to co napisalem, niech podniosa reke te osoby co mialy STABILNIE ponad 4GHz na c2d, i conajmniej 79gtx w sli <_< No widze caly las rak :lol: zanim cokolwiek napiszecie to sprawdzcie to sami...

ja sie nie zgodze z tym co napisales, 5,5ghz to do 3dmarkow , w grach roznica bedzie znikoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie zgodze z tym co napisales, 5,5ghz to do 3dmarkow , w grach roznica bedzie znikoma

ponownie sie zapytam, miales takiego procka, chociaz 5GHz? raczej nie, a ja mialem i moge tobie powiedziec ze jest roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ponownie sie zapytam, miales takiego procka, chociaz 5GHz? raczej nie, a ja mialem i moge tobie powiedziec ze jest roznica

Daj spokój wystarczy spojrzeć do jego sig'a i już wiadomo ;]

 

W sumie w grach (niektórych) pomiędzy nie którymi prockami jest różnica 20FPS niby mało ? Mi jednak średnio 25 a średnio 45 robi różnicę ;)

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj przy mocnym procu dobrze wykręconym + GTX może zabraknąć mocy;] Wczoraj znajomi spalili szefa 450w takim GTX'em (żeby nie było tagan lepszy od szefa, więcej W i wogóle, ale moim zdaniem może być troszkę za słaby)

 

PS: 3.4Ghz to jest dobre na X1950XTX a nie na tego GTX'a

Nie masz racji. U mnie chodzi na Taganie 430W easycon bez problemu. Tez mialem obawy, ale zasilacz ciagnie caly sprzet jak w podpisie, a nie jest tego malo... Edytowane przez moulder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...