Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie gdzie teraz mozna lub jest dostepny 8800 GTS 320 XFX XXX Version oc (580/1800)???

Szukałem po sklepach i znalesc nie moge ...

Nie szkoda Ci kasy na taką kartę :mur: , lepiej już kup podstawowa wersję 640 owiele lepiej na tym wyjdziesz , a jeśli max twoich możliwości finansowych jest w/w karta , to lepiej kup podstawową wersję 320 i ją sam podkręć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze chodzi mi tylko o to gdzie dostane. Szukalem i nie moge znalesc nawet w incomie widze ze jej nie ma. Nie szkoda mi kasy? chetnie bym chcial zobaczyc chociaz jakies ofery cenowe. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze chodzi mi tylko o to gdzie dostane. Szukalem i nie moge znalesc nawet w incomie widze ze jej nie ma. Nie szkoda mi kasy? chetnie bym chcial zobaczyc chociaz jakies ofery cenowe. Pozdro

 

GOOGLE Twoim przyjacielem :mur:

 

K L I K

 

10s szukania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie polecam , kiedy nauczycie się czytać ze zrozumieniem , jeden biedaczek pisze że nie ma nigdzie ofert , a jak daje pierwsza lepsza oferte to następne biedaczki płaczą że tam drogo i wogóle .

 

Normalnie :mur: jak tak czytam Wasze wypociny nie na temat wogóle :blink: :mur:

 

No pytalem juz wczesniej i jej nie maja. Wiem jak poslugiwac sie google :/

 

Następny z głową w chmurach :mur:

 

"chetnie bym chcial zobaczyc chociaz jakies ofery cenowe."

 

To chcesz zobaczyć oferte cenową czy kupić :blink: :mur:

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematu o g92 nie ma wiec daje tu: http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...1&Itemid=34

Myślałem ze bedzie wiecej zmian w g92 ;]. Po za tym g92 to karty 89xx a nie 98xx (chyba). Tak przypuszczam z tej starej już tabelki: http://forum.purepc.pl/index.php?act=ST&am...t&p=2509169 .

 

Hans15336 głowa nie boli od stukania w mur ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> ps Daamain zajrzyj do topicu x2900, tam to wręcz hiper rewelacja jest

 

Tak rewelacja, mozna zlozyc z tego zestaw 2 takich kart na crossfire i w ten sposob zaoszczedzic pieniadze na ogrzewaniu domu w zimie, bo te karty wystarcza w zamian za jakies 2 kaloryfery w domu...

 

 

A te G92 beda na pcie 2.0 czy beda w dwoch wersjach ?

Na normalne pcie i 2.0 czy te karty na 2.0 mozna wsadzic do zwyklego pcie ?

bo jesli nie to oznacza ze jesli chce sie skladac wydajny komputer to podstawa jest plyta ktora ma pcie 2.0 czyli najszybciej x38

Edytowane przez ceek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> ps Daamain zajrzyj do topicu x2900, tam to wręcz hiper rewelacja jest

 

Tak rewelacja, mozna zlozyc z tego zestaw 2 takich kart na crossfire i w ten sposob zaoszczedzic pieniadze na ogrzewaniu domu w zimie, bo te karty wystarcza w zamian za jakies 2 kaloryfery w domu...

ja tam lubie jak mi w nogi ciepło ! i jeszcze wicherek od wiatraczków - mioooodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem PCI-E 2.0 jest kompatybilne w tyl, czyli bez zadnego problemu wejdzie w obecne sloty :)

Zajrzalem wlasnie do topicu o 2900xt... Wiecej narzekania niz chwalenia, a tu? Fanklub nv :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daamain potwierdzam, dużo się o tym mówiło, będzie tak jak z kartami na AGP x8. Czyli karty z PCI-E 2.0 będą kompatybilne wstecz, lecz zapewne ucierpi na tym wydajność i możliwe będzie, iż trzeba będzie podpiąć wtyczkę do GPU, bo PCI-E 2.0 ma bodaj 300W przesyłu. Kompatybilność kart PCI-E gen 1 będzie zgodna z płytami PCI-E2.0. Pozdrawiam. Nie pytajcie o źródła, bo nie wiem gdzie to wyczyytałem;q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajnosc jakos specjalnie nie ucierpi, widzialem kiedys testy wydajnosc vs linie PCI-E i dopiero najmocniejsze karty wykorzystuja wiecej niz 8x, zanim zaczna wykorzystywac wiecej niz 16x pewnie juz zmienimy mobasy :) A PCI-E 2.0 moze dostarczyc 150W vs 75W PCI-E 1.0. Tak czy owak do takiego 8800 GTX czy Radka 2900xt trzeba by podlaczyc dodatkowa wtyczke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor ;). Po 3h katowania STALKERA fps spada o 50- 60 % !!!

Przykładowo na otwartch przestrzeniach przed alt + tab jest 27 fps po zabiegu uleczającym jest około 60 !!!! Naszczęsćie alt + tab potrafi uleczyc na jakies 0,5 h grania w zależności od ilości teksturek. Ciekawe czy NV się upora na rododendronach z 256 ram nie ma problemów takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie sie dowiedzialem ze seria kart GF 8800 jest pozbawiona wsparcia PureVideo HD :mur: tylko karty typu 8400/8600 wspierają to :( nici z ogladania kanałów z satki HD w H.264 i minimalnym obciążeniu procka :damage_wall:

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie sie dowiedzialem ze seria kart GF 8800 jest pozbawiona wsparcia PureVideo HD :mur: tylko karty typu 8400/8600 wspierają to :( nici z ogladania kanałów z satki HD w H.264 i minimalnym obciążeniu procka :damage_wall:

Chyba mi nie powiesz ze E6600 nie daje rady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no daje bez problemu, z tym ze obciązenia procesora na kanalach H.264 1920x1080 HD np DiscoveryHD mniej wiecej ~60-70% na obu rdzeniach przy PureVideo, a na takim GF8600 byloby ~20% przy zastosowaniu PureVideo HD

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowy nie dam, ale wydaje mi sie ze nawet przy takim obciazeniu C2D ciagnie mniej pradu niz 8800 bralby podczas dekodowania gdyby obslugiwal PureVideo :P Tak wiec takie rozwiazanie tak czy owak wydaje sie bardziej ekonomiczne. 8600 faktycznie moglby mniej pradu zjesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczemu nie osługuje 8800 tego purevideo - może właśnie chodziło tu o zużycie prądu. Aczkolwiek w takich kartach high endowych nie powinni tego wycinać u ati takich jaj się nie robiło :/.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to szykują sie nowe mobo pod DDR3 I PCIE2 ;/

 

Czy firma EVGA jest dobrą firmą pod względem kart grafiki? Wersja GTS?

odpowie ktos na moje pytanie?

 

http://www.nvidia.pl/page/8800_features.html

Według nVidi:

 

Technologia NVIDIA® PureVideo™ HD:

połączenie akceleracji procesu dekodowania wideo high-definition oraz postprocessingu, które oferuje bezprecedensową klarowność obrazu, płynność odtwarzania wideo, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie obrazu wideo i filmów. Funkcja wymaga odpowiedniego oprogramowania wideo. Funkcja niedostępna w niektórych produktach.

Edytowane przez zawas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...