Skocz do zawartości
romek

Purepc W Telewizji Tvn24

Rekomendowane odpowiedzi

Cyber Mycha ;> ?

 

Nooo całkiem dobry ten pomysł. Jeżeli tvn zgodziłby się na takie coś to miło z jego strony pomimo, że to masońska telewizja :lol: W takim programie pasowałoby poświęcić chociaż część dla kompletnych laików, którzy nie znają się na rzeczyi na 100% przyciągnełoby to dużo ludzi przed tv.

 

Nawet Majewski wymiękłby przy takim programie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu Gadu-Gadu a kasa leci ;> Niech redakcja się zainteresuje na poważnie czymś takim. Raz w tygodniu o jakiejś sensownej porze wystarczyółby 30 min :)

 

Apropos filmów - wczoraj na Przysposobieniu Obronnym koleś powiedział, że będziemy omawiać rodzaje bronie, co to jest kaliber itp... I dodał jeszcze, że "chłopcy są lepsi w tym temaci bo oglądają filmy, których dziewczynki nie oglądają".

 

Poległem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu Gadu-Gadu a kasa leci ;> Niech redakcja się zainteresuje na poważnie czymś takim. Raz w tygodniu o jakiejś sensownej porze wystarczyółby 30 min :)

zachowujecie sie tak jakby nagranie PROGRAMU dla telewizji to była prosta sprawa. To jest taki kolos organizacyjny, ze na poczatek 10 minutowy fragment raz na 2 tygodnie w jakimś programie to jest dużo. Poza tym na osobny program o oc jest potrzebna zgoda tvn, a im musi sie to przedewszystkim oplacac. Moznaby o tym porozmawiac alerobienie na poczatek programu 30minutowego raz w tygodniu to duzo za duzo, bo 'na poczatek' takie relacje w roznych programach z wystarcza i zrobia wystarczajaca reklame.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie - zobaczcie na "dama pik" - raz na miecha (premiera)

To całkiem inna sprawa ;) nie tak łatwo wezwać głowe rządu albo kogoś na wysokim stanowisku w państwie do kraju . A za ppc w tv jestem za ale sądze że wszystko przyjdzie z czasem i nieodrazu.

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pamiętajcie, że portal istnieje oficjalnie od 06.06.2006 czyli 4 miesiące oficjalnie. Mamy już na karku dwa razy pobite rekordy, dwa razy pojawiliśmy się na targach z własnym stanowiskiem. Byliśmy w GameTV i TVN24 jako portal a nie garstka chłopaczków. Mamy dobre kontakty z dużymi dystrybutorami i producentami sprzętu komputerowego i zaczynamy długą i owocną współpracę.

Wygląd strony będzie już nie długo zmieniony, bo zaprezentowany ostatnio lay przez grafika, którego podnajmowaliśmy jednak odbiegał od standardów jaki chciałem mieć na portalu. Teraz Drumah pracuje nad wyglądem strony i za jakiś czas zobaczycie pierwsze efekty. Integracja portalu z forum też jest na ukończeniu więc ta opcja również będzie dostępna.

Jak widzę coraz częściej userzy odwiedzają portal i czytają recenzje i newsy. Może ich nie jest dużo, lecz wskażcie mi portal, który istnieje od 4 miesięcy i już posiada 660 newsów, kilka ciekawych artykułów i nadal pracuje nad rozwijaniem się. Nie wszystko na raz. Dajcie mi kilka miesięcy a zobaczycie efekty mojej pracy i czy faktycznie nie porwałem się z motyką na słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...