Skocz do zawartości
LPKorn3324

The Settlers Vi

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no, miałem być między 19, a 20 - byłem.

 

Nie było Was :).

Ha, czekalismy do 20:30...

 

A tak sie przedstawil dzisiajszy pojedynek :D. Bylem z Szawel'em w teame, kolesia normalnie zmietlismy z powierchni ziemi ;>.

Dołączona grafika

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi się już ściąga, szkoda tylko, że osiągam marne ~250KB/sek, więc zagram gdzieś za półtorej godzinki

 

/edit/

widzę, że te 250 to limit dla free userów :-P no nic, jak będziecie coś grać około 22 to dajcie znać co i jak ;-)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, moje miasto było okropnie zacofane :P.

 

Na początku w ogóle nie wiedziałem co robić.

 

Z upływem czasu było coraz lepiej, ale później okazało się, że źle zaplanowałem miasto, itd.

 

Podczas gdy reszta miała już całe armie ja dopiero budowałem baraki :lol2:.

 

Parę screenów:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

moje miasto;

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

miasto Costi'ego w tym samym czasie :lol2:;

 

Dołączona grafika

no tak...

 

Dołączona grafika

Dalszy etap rozwoju :lol2:.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi sie gra coraz lepiej, wiem juz co i jak, i unikam strajkow, co napewno nie omieni graczy ktorzy zaczynaja, wiemy cos z Szawel'em o tym, ze na poczatku jest ciezko, ale potem juz z gorki jak sie czlowiek nauczy grac :>.

 

Takze czekamy na noe osoby, i jeszcze raz przepraszamy Costi'ego za to, ze nie zauwarzylismy ze nas opuscil :). Nastepnym razem bede pisal, czy wszscy sa i juz bedzie wiadomo, lub tez zalatwcie sobie mikrofony z sluchawkami i bedziemy siedzie na ts'e...

 

Pozdrawiam, i raz jeszcze dziekuje za dzisiejsza gre :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zesmy sobie pograli...

 

Server jest strasznie nie stabilny, nie osc, ze co pare minut komunikat wyskakuje o oczekiwaniu na gracza, to jeszcze do tego gdy juz czlowiek sie ustawi, zbuduje i zorganizuje miasto, to pozamiatane, po kolei wszystkich wyrzuca...

 

Najpierw Szawel, potem Costi, i na koniec Micro i takim bezsensowanym sposobem wygralem :roll: :|.

 

Gra pod wzgledem online jestr tragiczna, miejmy nadzieje, ze dzisiaj nam lepiej pojdzie, ja umawiam sie wstepnie na 20:30, ale dzisiaj niech ktos inny zalozy, bo moze to wszystko wina mojego neta? 2 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...