Skocz do zawartości
Dziuby

Midi Tower - Tir

Rekomendowane odpowiedzi

oj Dziuby, już myślałem że zapomniałeś o naszym forum :) Pamiętam jeszcze stare mody ;) to Twój bigtower zainspirował mnie do zrobienia gta case :razz:

 

Mod git :D lubie takie głupie pomysły, bo to zawsze coś "innego", tutaj liczy się pomysł, wszystko inne idzie na bok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój trzeci komputer zrobiony tylko do testów i sprawdzania, czego się tam da :D

Od czasu zabawy z modami w domu zebrało się mnóstwo działających podzespołów i z tego właśnie powstał TIR.

Jeśli chodzi o wykończenie to prawda jest kilka widocznych baboli, :mur: :mur: :mur: które mnie strasznie drażnią, nity, malowanie.

Ale w tym przypadku bardzo oszczędzałem żeby pokazać że można zrobić moda za małe pieniądze.

Następny będzie dużo lepszy --- obiecuje :D :D :D :D :D

 

 

Nowe foty na górze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no będę bił, krzyczał zaraz i opierniczał... ale poczekam aż sie zdjęcia załadują... :)

 

po chwili...

 

łahahahahahabueheheehhyhyhihihi.. ekhm nom.. no.. tego... dobre :D (bo polskie)...

 

a tak poważnie.. nie no dobre to jest... choć z punktu widzenia wykonania lekko lepiej można by to zrobić :) Przód mi się nie podoba bo zmiast szyby jest zasilacz :D... ale za to zdjęcie nocą od tyłu bardzo przypomina prawdziwą przyczepę... yyy ten... komputer :D

 

wprowadzając 3 punktową ocenę złożoną, aby nie wyrażać jednym słowem 3 rzeczy...

 

pomysł: 5

realizacja (pomysłu): 5

wykonanie: 4, no 4+ niech Ci będzie :)

 

ps.

 

Orgiusz, wiesz ze te paski nad napisami są krótsze niż napisy? Bo wydaje mi się że miały być równe - tak wynika z kolorów, ale na róznych czcionkach róznie to wygląda... :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziuby

A nie dalo by rady jeszcze przed zasilaczem wsadzic jakiejs drobnej siatki? :D

 

Jak już wszystko zrobiłem to właśnie o tym pomyślałem, ale było już za próżno. :mur: :mur:

 

Wiedziałem, że, nie podarujecie mi wykończenia. A tak się starałem. :mur: :mur: :mur: :D :D :D

 

Muszę na razie odstąpnąć od Tira, bo jestem w trakcie prac nad małymi modami, ale prawdopodobnie po Waszych wypowiedziach będę musiał poprawić co nie co

 

Tir powstawał w chwili braku netu a to był błąd.

Nie miałem się, z kim wymienić poglądami nie miałem doradcy i tak to wszystko wyszło. :)

 

 

PS

Zrobię fotki za dnia może lepiej się będzie prezentował :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze Dziuby! pozdro ze Szczecina!

fajny ten TIR,

a jak sie miewa pierwszy mod - ten co był w "młodym techniku'? czy jakos tak.

to dopiero była maszyna!

pozdrawiam

A dobrze dziękuje Big Tower przeszedł kilka poprawek i przejdzie jeszcze nie jedną

 

Powiem krotko... TRZODA!!!

To się nazywa szczerość mocne słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...