Skocz do zawartości
AndyN

Tweak.pl - Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał kase.. prawdopodobnie byłbym własnie takim "lolem" ktory by kupił przynajmniej domene, serio :)

Chyba nie doczytaliscie ;)

 

10 000,00 zł

Cena minimalna nie została osiągnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bylo od dluzszego czasu do przewidzenia... lisek znalazl robote w chip-ie wiec forum olal... bo po co mu kolejny problem na glowie... zreszta co tu duzo pisac :)

Zespół: Piotr Lisowski

 

LOL? :lol:

Wlasnie o tym pisalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko powiem w tym momencie - dzięki Wam za PUREPC B) :twisted2:

Troche nietrafne okreslenie.

Bo rozumiem, ze dziekujesz za to ze jest cos poza tweakiem.

Nie byloby tej calej sytuacji gdyby nie haja wiec wtedy komu bys dziekowal ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, marco, czy romek.. moze sie pokusza na kupno tłika i bedzie .. prawie tak jak kiedys ;)

 

ps. na forum tłika powstały juz dwa tematy z pytaniem o zaistnialem sytuacji.. odzewu brak. Dziwnie musza sie czuc tamtejsi forumowicze :? .. choc nie szkoda mi dzieciarni, dzieci neo i temu podonych bo ci znajda miejsce gdziekolwiek :P

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko po co ? dla samej nazwy ? jest forum , praktycznie wiekszosc ludzi ktorzy tworzyli jego poziom jest teraz tutaj . dla serwisu ? nie warto bo taki sam poziom jest ten teraz na purepc -czyli bardzo niski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, marco, czy romek.. moze sie pokusza na kupno tłika i bedzie .. prawie tak jak kiedys ;)

marco i romek maja juz serwis i pewnie nie widza potrzeby by to zmieniac :P

Tweak juz nigdy nie bedzie taki jak kiedys, nawet prawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zgłosiłem aukcje jako nielegalną "zespołowi allegro", bo oferowana jest sprzedaż poza allegro :]

 

aukcja do usunięcia :]

 

ale bym zlewał, jeśli nawet tam by go moderzy wyru...szali :)

 

Ewidentnie chodzi o kase, skoro haxor Li53k ma prace w c(h)ipie.

 

Tylko PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeliczając, o ile mnie calc.exe nie myli, jesli tweak.pl pójdzie za 10.000pln to za moje 2.968 postów jakimi wsparłem tamtejszy półświatek powininem dostać 14 złotych i 64 grosze.. w końcu posty należą chyba do ich autorów - zazwyczaj na forach jest napisane ze właściciele forum nie ponoszą odpowiedzialności za wpisy użytkowników.. zatem posty są nasze :)

 

już wystarczy że google wykupiły mnie i całą społeczność userów YOUTUBE.com bez mojej wiedzy i zgody... a teraz chcą mnie sprzedać razem z tłikiem... skandal! :D

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wogole spytam czy Lisek ma prawo do czegos takiego? przeciez jezeli sie nie myle to baza forum jest wspolna, a jesli tak to powinien najpierw dostac zgode od kazdego admina (bylych tez) z osobna :?

 

chyba ze sie myle, to poprawcie i nei bijcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wogole spytam czy Lisek ma prawo do czegos takiego? przeciez jezeli sie nie myle to baza forum jest wspolna, a jesli tak to powinien najpierw dostac zgode od kazdego admina (bylych tez) z osobna :?

 

chyba ze sie myle, to poprawcie i nei bijcie :D

Według mnie baza danych należy do własciciela serwera, więc jesli admini nie mają żadnej innej umowy podpisanej to Lisek może zrobić z tweakiem wszystko co mu sie podoba :sad:

Edytowane przez .Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o posty to czy przypadkiem każdy serwis nie zabezpiecza się w tym wypadku regulaminem? Trzeba sprawdzić co jest w nim napisane odnośnie postów, czy właściciel serwisu może je ot tak sprzedać.

 

A tak btw po co w ogóle ten temat i te czcze gadanie? To jest purepc i trzeba się martwić (pozwole sobie użyć takiego określenia) naszym serwisem. Tweak to przeszłość, dlatego nie wiem po co w ogóle ten topic i te dywagacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Jakiś czas temu wyp***** część starego składu Chipa i zatrudnili jakichś chłystków. Poziom gazety spadł, część artykułów jest żenująca ......

Tak, a widziałeś jak spadł nakład CHIPa? Bodajże o 20 tysięcy aż!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xact no racja, ale (nie wiem dokladnie, przypsuzczam :P) posty nie mają żadnych praw autorskich. Dokladnie to prawa polskiego nie znam i moge sie mylic, ale nie jest to chyba zanotowane w żadnym kodeksie, że autorzy postów mają do nich jakies prawo :)

Edytowane przez .Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o same posty, ale ogolnie o cale forum ;) przeciez ten szkielet / dzialy / to napewno wszystkiego lisek sam nie wymyslil (stworzyl) - do tego rozne zmiany w kodzie, ktore wprowadzali admini... to tez na pewno nie lisek.. :?

 

a poza tym to tweak jest juz na liska czy dalej na jego ojca? :lol: bo jesli tak to on go sprzedac nie moze - tylko ojciec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tematu: 'do kogo należy forum' przydalby sie jakis prawnik :> My nie jestesmy wstanie niczego rozstrzygnąc :)

popieram :) a do twaka jako nazwy nie byłem zbytnio przywiązany, jak już to do hardtecha :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...