Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Bua ha ha ha ha....

 

Co za shit. Ta gra to jedna wielka padaka. Sprzęt z podpisu: 1280x124 nie grywalne, 1024x768 mało grywalne, 800x600 to samo co przed chwilą... Paranoja.

 

Drift jest jak dla kosmitów.

Wyścig jest beznadziejnie prosty.

Kanion jest głupi jak but. Nie wiem czym sie można jarać w tym ,,kanionie".

 

Blee...

 

Most Wanted 100000 razy lepszy B-)

jak to nie grywalne ??? :o ja gram sobie swobodnie przy 1280x960 , aniso, anty x2 (roznica miedzy x4 mala), VSYNC OFF, reszta full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie grywalne ??? :o ja gram sobie swobodnie przy 1280x960 , aniso, anty x2 (roznica miedzy x4 mala), VSYNC OFF, reszta full

Taaa... Jasne :D

 

PS. Ale dla pewnosci wgram inne strery bo mam bety:) Ale w cuda nie wierze:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA cos wymysli, nie bojcie sie o to, jest tyle motywow do zrealizowania - np. NFS na dzikim zachodzie i sciaganie sie na koniach, albo cos z przyszlosci...

 

Ja na prawde nie wiem co mogloby byc w nowym NFSie. Cos takiego, zebym kupil te gre. A znajac zycie to pewnie wyjdzie jeszcze nie jedna czesc.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zaktualizowaniu sterow uruchomil sie i.....PORAZKA.

Nieuzasadaniony brak motion blura na kartach z ps2.0 smieszy, do tego grafika nie najwyzszych lotow.

Odobijajace sie otoczenie na masce fury zamiast plynnie sie "poruszac" to skacze, a wygalda to tragicznie.

Ogolnie nastepny wyciagacz kasy.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te produkcje EA.

Same gnioty, a tematow o nich na pińćset stron.

 

Jak wcześniej wspomniałem raz że grafika niczym nie zachwyca ,powiem więcej samochody wyglądają blado ,tekstury niskiej rozdzielczości. Do tego żałosny model jazdy. Jeździ się jak po lodzie a tego nie cierpię.Jeśli EA coś z tym zrobi w pełnej wersji (w co wątpie) to może się zdecyduje ,bo jak na razie dla mnie nie ma nic ciekawego do grania. Nie wiem czym wy się tak podniecacie :| EA nabija sobie kasę na nas jak chce.To samo tyczy się FIFY.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te produkcje EA.Same gnioty, a tematow o nich na pińćset stron.

to jest właśnie metroda EA, wydawać coś co jest popularne co roku w nowej wersji dopóki ludzie będą się tym interesować i kupować, więc NFS nawet jeśli będzie totalnym gniotem to i tak dobrze się sprzeda, bo seria jest popularna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem może się mylę, ale MW mi chodził troszkę gorzej...

Tutaj jak ustawię shadery na LOW, a resztę dam na Medium/High to chodzi całkiem płynnie w 1280x1024. Pamiętajcie jednak, że moja karta nie obsługuje PS 3.0, więc stąd taka wydajność.

 

Co do samej rozgrywki - zbyt łatwo idzie wygrać wyścig, model jazdy trochę skopany (zwłaszcza w Driffcie), sam nowy tryb gry - Canion (chyba) wydaje się być nawet fajnym pomysłem. Jest jednak w niej kilka rzeczy, które z chęcią bym zmienił.

 

Aha jeszcze jedno. Te światła rozświetlające brzydko rozmazaną teksturę asfaltu... Wygląda to ohydnie. Ani asfalt, ani światła nie są dopracowane, a wręcz wyglądają tragicznie. Poza tym nie odnieśliście wrażenia, że miasto jest mało zróżnicowane? Ciężko jest rozpoznać jakieś oryginalne budowle (w NFS 5 to wszystko wyglądało zupełnie inaczej: jakaś huta, statki, helikopter obok domku w górach). Ogólnie rzecz biorąc tak jak z MW się poprawili tak w Carbonie całkiem spaprali sprawę :( Idę teraz zainstalować demko RACE

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem. Szyt. ;] Ale moze w pełną pociuram. To co w podpisie - 1024x768, aa-off, blur med, mediumy i shader med, kiepskawo, za to 1024x768, aa-off, blur-off, shader low, reszta high, bardzo plynnie, a te szejdery tak duzo nie robia, przynajmniej mi ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej zabralem sie za test dotyczacy wzrostu FRAMERATE. U mnie wystarczylo obnizyc jednynie rozdzialke do 1024x768 (przy aa x4, anizo x16, wszystko na max) aby przez 98% gry (testowalem to na wyscigu, drifcie i canyonie) miec zadowalajace 45fps (blur ON), 50fps (bluf OFF) (te 2% to sekundowe spadki, ktore moze pojawia sie ze x2). Z blurem na pewno nie bede gral bo wyglada to bardzo dziwnie a po drugie utrudnia to strasznie pokonywanie toru (czytaj uderzanie w przykladowe bandy). A miedzy 1280 a 1024 nie widze wiekszej roznicy, takze chyba znalazlem zloty srodek. No ale poczekamy na FULL Ver.

Jeszcze dwie rzeczy o jakich chce wspomniec. Pierwsza to ta ze zauwazylem, ze gdy np dam spojler wszystko na max 100% (przy czym wyglada strasznie) to auto prowadzi sie o wiele gorzej nizbym go dopasowal jakos bardziej po "ludzku"; lub tryb canyon - biore evo, i nic nie zmieniam - jest mi ciezej wyprzedzic tego gostka niz "podrasuje" bryke, wtedy biore go jak juz wczesniej pisalem po 15sek. Takze w sumie plus i minus zarazem. A druga rzecz to drift kojarzy mi sie jakby auto bylo przyczepione do asfaltu a my poruszamy jedynie magnesem ktory znajduje sie pod droga. Natomiast moment wypadania w canyonie za barierki kojarzy mi sie z FATALITY @ Mortal Kombat... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym graniu można stwierdzić że to kolejna (chociaż żeby nie urażać MW) nędzna produkcja EA, ale najgorsze jest to że za chwile napaleniec który doczekał sie w końcu Carbona poleci do ,,karfura,, albo Tesco i zakupi te świetna gre jak zwykle w cenie 139zł :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co, za rok Most Wanted 2, a potem NFS: Chrom i 3jka MW :D

ja obstawiam NFS Disaster albo NFS Doom

Wy się nie śmiejcie, to co pisałem to plan wydawniczy do 2010 roku :)

Taaa, i będziemy się ścigać transformersami, a w każdym wozie będzie jechała z Nami jakaś laseczka, którą oczywiścię będzie można tuningować ( z tipsami na paznokcie włącznie :) )

skad ta pewnosc ze ea bedzie w ogole jeszcze istniala w 2010 roku :D bo ja co do tego mam powazne watpliwosci :D

Dopóki dzieci będą korzystały z kompów, zawsze NFS znajdzie swoich odbiorcó. A jest ich nie mało....

Dziwne te produkcje EA.

Same gnioty, a tematow o nich na pińćset stron.

EA cos wymysli, nie bojcie sie o to, jest tyle motywow do zrealizowania - np. NFS na dzikim zachodzie i sciaganie sie na koniach, albo cos z przyszlosci...

Ja na prawde nie wiem co mogloby byc w nowym NFSie. Cos takiego, zebym kupil te gre. A znajac zycie to pewnie wyjdzie jeszcze nie jedna czesc.

Dziwne te produkcje EA.Same gnioty, a tematow o nich na pińćset stron.

to jest właśnie metroda EA, wydawać coś co jest popularne co roku w nowej wersji dopóki ludzie będą się tym interesować i kupować, więc NFS nawet jeśli będzie totalnym gniotem to i tak dobrze się sprzeda, bo seria jest popularna

panowie nudzi wam się ?? to wyjedzcie z chaty i pobiegajcie bo robicie z tego tematu syf, a jak wam się ten cały Carbon nie podoba to po co w ogóle w niego gracie ??

wszyscy tak narzekają na gry od ea, ale wszyscy w te gry grają, dziwne

szczególnie te słowa są przeznaczone do kucyka(exmodera, który już zrobił bagno z tematu o fifie, a teraz chce zrobić je w nfs)

 

giera nie pasi to nara

 

pozdrawim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr,

a jak wam się ten cały Carbon nie podoba to po co w ogóle w niego gracie

Chyba trzeba nawet zagrać, żeby stwierdzić czy się podoba czy nie podoba, nie? To jest demo więc nie wiem ile można w nie grać, instalujesz, odpalasz, przechodzisz 3 trasy i masz opinię, tyle. Myślę, że 99% osób wyżej właśnie tak zrobiło.. Ciężko mieć opinię na temat gry, wiedzieć jak chodzi na własnym komputerze etc etc nie grając nawet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już poleciała z dysku, głównie dzięki temu że mimo ustawieniu sterowania na klawiature i wyczyszczeniu wszystkich ustawień dla kiery, kiedy wchodziłem w opcje te cały czas "coś robiły", dopiero wcisnięcie pedału gazu zatrzymywało wariactwo z opcjami.

Zresztą po przejechaniu 2 pierwszych tras, 3 nawet mi się nie chciało robić.

Jeszcze mimo wybrania klawy, FF cały czas działa i kiera mi skacze po biurku.

Edytowane przez BeerdMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...