Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, a skad masz pewnosc? Napisali gdzies o tym? Skoro mieli demo duzo wczesniej to czemu nie wydali? Przeciez szybsze wydanie dema to same plusy.

pomysl troche...

po wątpliwym 'sukcesie' dema na xbox'a, ea wolalo poczekac z premiera dema na pc, aby ludzie nazamawiali preordery, poza tym wiele ludzie ni sciagnie dema, no bo po co jak pełna za 4-5 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy czytałes artykuł o nfs na needforspeed.pl, ale wyraznie jest napisane ze demo znacznie prędzej powstało, a jak beta testerzy zobaczyli jak chodzi to ogólnie zastanawiali sie nad sensem wydania dema. po drugie rozmawiałem dziś z jednym z redaktorów w/w site`u który był dziś w siedzibie EA polska na prezentacji i zobaczył wyraźna różnice miedzy demem a wersja finalną. Po trzecie mam kontakt z ludzmi posiadającymi wersje pełna od wczoraj/dzisiejszego poranka i wszyscy twierdza że jest spora róznica w jakości działania wersji pełnej w porównaniu do dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz prosze mi powiedzieć jaki jest sens wydawania dem.

Demo czyli wersja demonstracyjna. Mająca na celu zaprezentować gre z pewnymi ograniczeniami. A teraz dowiadujemy się że full jest inny niż demo o_O

Co teraz zrobić? Kupić w ciemno gre, wierząc innym? A może zwyczajnie spiracić, aby się przekonać... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze (Tiaaa nadzieja matka glupich) EA zlapie sie za glowe i wyda demo#2 ktore bedzie realna namiastka pelnej wersji? Ze wzgledu na limit neo nie mialem jeszcze watpliwej przyjemnosci gry w Wegielka ale po licznych niepochlebnych postach zastanawiam sie nawet nad sensem sciagania... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się zdarzają...ale nie licz na nie' ...jak to w pewnej reklamie było...

 

Jakoś mi nie spasował ten nowy NFS...przestają mnie kręcić takie gry :|

 

Po pełną wersję sięgnę, ale pewnie bardziej żeby zobaczyć jak chodzi...na 6800GS tak średnio powiedziałbym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TuTaj można obadać jak nowy nfs chodzi na kartach GeForce 7600 GT 256MB GeForce 7900 GS 256MB GeForce 7950 GT 512MB Radeon X1800 XT 512MB Radeon X1950 PRO 256MB Radeon X1900 XTX 512MB

Ten link nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TuTaj można obadać jak nowy nfs chodzi na kartach GeForce 7600 GT 256MB GeForce 7900 GS 256MB GeForce 7950 GT 512MB Radeon X1800 XT 512MB Radeon X1950 PRO 256MB Radeon X1900 XTX 512MB

Pfff to jest smieszne, zeby JEDEN efekt, który na dodatek szpeci grę, rozmazuje tekstury zmniejszał fpsy o połowe :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TuTaj można obadać jak nowy nfs chodzi na kartach GeForce 7600 GT 256MB GeForce 7900 GS 256MB GeForce 7950 GT 512MB Radeon X1800 XT 512MB Radeon X1950 PRO 256MB Radeon X1900 XTX 512MB

ten link to świeta prawda

na moim 7600gs podkreconej dużo powyżej GT (vgpu) mam mniej wiecej 15-20 fps żenada

byłem pozytywnie nastawiony na carbona ale niestety rozczarowałem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam problem. Nie wiem czemu ale wogole naped nie widzi mi plyty :( Inne dvd czyta bez problemow tylko tej nie chce. A najlepsze jest to ze jak plyta jest w napedzie to wiesza sie w biosie na procesie wykrywania napedow :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nadruk na płytce wygląda jak od Ruskich z rynku ;) B-)

 

Co do dema. hmmm blur fucktycznie do kitu :? "Taki fuj, ukryte psieee" ;) Demko chodzi w miare (25-30FPS) w 1280x1024 reszta full oprócz tego blura/bluru :?

 

Ale drift? No nie no pozal się Boże :? Toć to smiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1000000% potwierdzone!!!

 

Właśnie dowiedziałem się (needforspeed.pl) że to nie żart.... w Polsce wyszedł NFS CARBON PL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

odpalać samochody rowery czy co tam macie i zasuwać do EMPIKU !!!

 

Kto nie wierzy wchodzi na strone o NFSpeedzie (ta co wyżej) i luka 3 zdjęcia !!

Tylko nie dostań zawału ze szczęścia... ludzie to tylko gra i to wcale nie jest pierwsza część tego typu samochodówki. Kolejna część ,kolejne zarobione pieniądze.

ten link to świeta prawda

na moim 7600gs podkreconej dużo powyżej GT (vgpu) mam mniej wiecej 15-20 fps żenada

byłem pozytywnie nastawiony na carbona ale niestety rozczarowałem sie

Zwłaszcza że MW wygląda IMO lepiej od Carbon'a. Oczywiście swoje spostrzeżenia opieram na tym demku. Samochody świecą się jak choinki co wygląda troszkę żałośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam radka x800gto coprawda jest to ps 2.0 i nie mam wyłączonego blura i mam mniej tam jakis swiatel , ale gierka smiga na maksa ze wszystkim na full w 1024x768 aa x 2 i fps jest 99% czasu powyzej 30 a srednio 40 , wiec co wy gadacie o tragicznej optymalizacji , tak bardzo wam jakis blur potrzebny?przeciez mozna go wylaczyc a gra miodna bardzo mi sie bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co to całe halo z blurem. Jeżeli wyłączenie tego dziadostwa przyspiesza działanie gry to w czym problem ? Z tego co pamiętam to blur w U2 też był ochydny i osobiście grałem bez niego. W MW już poprawiał grafikę i nie zjadał fps więc miałem go włączonego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...