Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

od paru godzin pogrywam w fulla Carbona i jak dla mnie ta gra jest rewelacyjna, gram tylko w rts i rpgi a ta gra kurcze strasznie mnie wciagneła , bardzo mi sie podoba , demka , filmiki , jest bardzo wciągająca , myślałem , że się szybko nudzi bo ile mozna wyścigów pokonywac , ale nie a już wyścig z pierwszym bosem mnie rozwalił super to zrobili , jak dla mnie to mw zjada na śniadanie tam mi się już po paru godzinach nie chciało grac , nudziły mi się nawet pościgi policyjne ciągle te same autostrady a tu teren jest bardzo rozległy. Nie wiem co wy się grafiki czepiacie jak dla mnie sliczna gram z ps 2.0 a i tak jest miodzio do tego ma fantastycznie niskie wymagania (wiem wiem ps 2.0 ale po co mi blur który jest do kitu i jakieś tam dodatkowe swiatła) na radku x800gto i sempie 2.5 ghz gierka smiga z wszystkim max oprócz blura z af i aa4 jak szalona srednio z 50 fps , płynnośc wspaniała , grafika też do tego mam 512 mb i naprawde rzadko kiedy "chrupnie" , optymalizacja jest rewelacyjna, niektórzy się chyba na siłę czepiają , do tego model jazdy dla mnie jest rewelacyjny to nie jest symulator a tu sama jazda szczególnie muscle carami dostarcza ogromnej frajdy (ach te poslizgi :) ), czytając wypowiedzi niektórych można dojśc do wniosku , ze gra jest do kitu (ta sama stała ekipa , która narzeka , że tylko porsche jest super a reszta nfs jest be , z czym sie nie zgadzam bo porsche jest nudny w porównaniu do takiego carbona) kupiłem i jestem zachwycony , polecam

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielką zaletą w stosunku do imo crapowatego MW jest pozbycie się takiej ilości policji. Na razie mam za sobą tylko 17% kariery i gonili mnie tylko 2x.

W MW każdy pościg wyglądał tak samo, najnudniejsza część NFSa ever jak dla mnie, mimo, że jeden z głównych elementów, to najbardziej żałosny.

 

W 90% popieram opinię usera wyżej (felusia). Czemu 90? Bo porsche było fajne ;)

Gra jak dla mnie wygląda najładniej z całej serii, nie ma wszędobylskiej żółtej poświaty nie wiadomo skąd a nocne zjazdy a'la Tokyo Drift są mega klimatyczne ;)

Tylko na razie trochę za łatwy, bo grubas po aktywacji pozbywa się potencjalnego zagrożenia zza pleców :P

Edytowane przez Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem każdego nfs'a od 3ciej czesci (hp) i nie mam zamiaru przestawać.

Ja od NFS1, na 486DX. Bez dźwięku, bo moja Yamaha nie była obsługiwana....

Trzecia część to NFS 2 SE, potem była cz. III, dopiero HP... potem chyba porshe, w które nie grałem, i następnie underground?

 

Bardziej od tego iż EA odgrzewa kotleta wkurzają mnie wasze posty typu "nfsc śmierdzi".

 

Koniec.

Popieram!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też coś napiszę. Grałem dziś nieco ponad godzinę i uważam, że od MW to nie jest lepsze ale trzyma poziom. Póki co o tym czy na dobre wciąga nie jestem w stanie powiedzieć bo dopiero zacząłem grać za to graficznie jest to ta sama klasa co MW. Różnica jest taka, że tam był dzień tutaj noc co nie idzie mi na rękę do końca ale źle nie jest. Przede wszystkim dobra rozrywka w sam raz żeby pograć sobie w weekend albo wieczorkiem po przyjściu z budy/pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coraz bardziej sie nie moge doczekac :) Kotlet nie kotlet mnie samo demo wciaglo :) Samochody jak kobiety nigdy sie nie nudza :) a jeszcze jak ladnie wygladaja to zawsze przyciagna rzesze interesantow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co Wam powiem?:) Jestem nad wyraz milo zaskoczony i do tego pod wrazeniem... NFS:Carbon demo dziala na Nvidia Quadro DCC i da sie w nia normalnie grac na 800x600 i low detalach. Wyzszych jeszcze nie probowalem :) Dla osob mniej bedacych w temacie... Quadro DCC to zmodowany gf3 ti200 na ktorym gra niby nie dziala. Autorzy gry chyba zapomnieli zablokowac mozliwosc odpalenia gry na tej karcie grafiki ;) Nie wiem, nie sprawdzalem czy dziala bez modowania i narazie nie sprawdze. I co jeszcze lepsze... gra chodzi plynniej niz NFS:MW na low detalach :) W Empiku widzialem dzisiaj ta gierke za 129.99 zlocisza :) Dzisiaj szykuje sie do zakupu... drift w demku mi sie podoba... wreszcie mozna wejsc w zakret przy wiekszej predkosci a nie jak we wczesniejszych wersjach zaraz Cie wyrzucalo na bande.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha w grze strasznie mnie irytuje pisk opon; praktycznie one cały czas piszczą... arghhh aż się czasami nie da wytrzymać. I oczywiście bieżnik (jak ktoś już wcześniej w komentarzach do dema wspominał) jest na odwrót niż normalnie powinien być. LOL ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największy + tej gry to: KLIMAT nielegalnych wyścigów B-) .

Nie wiem czy zauwazyles ale klimat kilku ostatnich nfs to nielegalne wyscigi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdziwieniem uruchomiłem full wersje i co , widze różnice w fps-ach :P W ramach testów odpaliłem sobie jeden wyścig i lepiej mi się grało i płynniej niż w demo ;) Kariere zacząłem Alfą , ale coś słabiutka jest po 7% gry :P Mam problem z mierzeniem się z czasem :P Nie zdążam dojechać do 3 strefy hehe

Ogólnie jak na mój widok to grafa nawet fajna :P Auto błyszczy jak psu jajca hehe Jedyny minus to ta muzyka :/ Mogliby wrzucić jakieś kawałki z serii Szybkich i wściekłych :P Zobaczymy dalej jak będzie się grało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdziwieniem uruchomiłem full wersje i co , widze różnice w fps-ach :P W ramach testów odpaliłem sobie jeden wyścig i lepiej mi się grało i płynniej niż w demo ;) Kariere zacząłem Alfą , ale coś słabiutka jest po 7% gry :P Mam problem z mierzeniem się z czasem :P Nie zdążam dojechać do 3 strefy hehe

Ogólnie jak na mój widok to grafa nawet fajna :P Auto błyszczy jak psu jajca hehe Jedyny minus to ta muzyka :/ Mogliby wrzucić jakieś kawałki z serii Szybkich i wściekłych :P Zobaczymy dalej jak będzie się grało :P

ja tam RX 8 na poczatku smigalem, pozniej wygralem CHARGERA R/T i ASTONA DB9 na wlasnosc i CHARGEREM duzo wygrywalem, teraz sobie popierdzielam MITSUBISHI EVO :) KANIONY z ostatniej dzielnicy spokojnie nim wygrywam :) Ogolnie gra krotka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde co za paranoja, mialem rx7 ze wszystkimi packami, i cos mnie podkusilo by 60% gry kupic astona db9, dokupilem packi nawet lepsze niz w rx7, wydalem z 200k no i przeciez to gowno sie drogi w ogole nie trzyma pomimo tego ze wspolczynniki ma znacznie wyzsze niz rx7,

no i kurde zadnego wyscigu przejsc teraz nie moge ... chyba zakoncze w tym miejscu ta niezbyt udana gre ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde co za paranoja, mialem rx7 ze wszystkimi packami, i cos mnie podkusilo by 60% gry kupic astona db9, dokupilem packi nawet lepsze niz w rx7, wydalem z 200k no i przeciez to gowno sie drogi w ogole nie trzyma pomimo tego ze wspolczynniki ma znacznie wyzsze niz rx7,

no i kurde zadnego wyscigu przejsc teraz nie moge ... chyba zakoncze w tym miejscu ta niezbyt udana gre ...

A lyzka na to "urzekla mnie Twoja historia"

Spodziewales sie realizmu czy jakies konsekwencji w tej grze ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest program do MW który naprawie chksum save-a ale nie wiem czy podziałą w carbonie http://www.nfsunlimited.net/mostwanted/utils/

 

Szukaj Save Editor

Dziekuje, zassalem juz ale niestety nie pasuje do Carbona :( Nie wiem cholercia czemu tak jest, ze save jest dobry a go wczytac nie chce tylko dlatego ze gra jest ponownie zainstalowana, to absurd !! EA SUX ?

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, zassalem juz ale niestety nie pasuje do Carbona :( Nie wiem cholercia czemu tak jest, ze save jest dobry a go wczytac nie chce tylko dlatego ze gra jest ponownie zainstalowana, to absurd !! EA SUX ?

Mam ten sam problem odpalam dzisiaj grę i wywaliło mnie na pulpit odpalam jeszcze raz i save już się nie chce wczytać, patrze datę zmodyfikowania pliku data wczorajsza, więc po tym wypadzie na pulpit w pliku nie zaszły żadne zmiany to czego nie działa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...