Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem odpalam dzisiaj grę i wywaliło mnie na pulpit odpalam jeszcze raz i save już się nie chce wczytać, patrze datę zmodyfikowania pliku data wczorajsza, więc po tym wypadzie na pulpit w pliku nie zaszły żadne zmiany to czego nie działa ??

niestety ;/ mnie tez wywalilo na pulpit, niechcaco po tym odinstalowalem gre, zainstalowalem ponownie i save juz nie dziala ;/ trzeba poczekac na save game editor z CHECKSUM FIXEM ale najpierw przejde od nowa gre :P raz sie zyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, zassalem juz ale niestety nie pasuje do Carbona :( Nie wiem cholercia czemu tak jest, ze save jest dobry a go wczytac nie chce tylko dlatego ze gra jest ponownie zainstalowana, to absurd !! EA SUX ?

No właśnie nie jest dobry bo się jego wartości rozjechały, jak sobie ściągniesz czyjegoś save to powininen na 99% działać.

 

hmm... zakupiłem Lotusa Elise i gdy wygrywam wyścigi to pisze że odblokowuje mi daną część , ale tych części nie ma w tuningu :< Tak ma być czy to jakiś bug ? hehe

Byćmoże Lotus ma bardzo wąski zakres tuningu :wink: Albo jak M3 z most wanted nie daje się przerobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się naprawić save po szczegóły zapraszam na PW bowiem o niektórych krokach nie mogę pisać bo naruszyłbym regulamin.

 

Witam...

 

Mam takie małe ale... jak mam orginała i lubie słodycze to tez musze zapoznawac sie z regulaminem??? moge pokazac nawet paragon :)

 

 

Było pisane o pisku opon, ktory jest wszedzie.... prawda jest taka ze jazda z predkosci ponad 160 i proba trzymania sie prze skretach drogi niszczy opony niesamowicie... wiem to z wlasnych doswiadczen.... w rzeczywistosci... przy predkosci ok 180 nawet mala (no moze troche wieksza) korekta toru jazdy potrafi doprowadzic do popiskiwania opon... moze nie do takie stopnia jak ma to miejsce w carbonie....

Jezdzilem fordem focusem kombi w benzynie :) dalo rade do 210 pozniej juz zaczynal dziwnie pracowac, i sie balem......

 

Moze w innych samochodach tego nie ma... nie wiem nie testowalem... bo nie mam mozliwosci a tym bardziej kasy.....

 

prawda jest takze ze nie zaluje wydanej kasy na carbona (mam jeszcze 200 na NWN2)... chociaz gdybym mogl wybrac opcje bez soundtracka (mam tu na mysli muzyke w czasie gry) wybralbym ja...

 

Kolejnym powodem dla ktorego gra mi sie podoba, ze przy calkiem wysokich (jak na moja grafe) ustawieniach nie mam zadnych przycinek jak mialo to miejsce w przypadku MW.....

 

Sposob prowadzenia kariry nie podoba mi sie..... za malo bosów.... fajnie byloby gdyby bylo ich tyle co w MW (blacklist)

 

Samochody... mi tam do szczescia wystarcza Mustang GT i Supra..... gdyby byly tylko te 2 samochody to i tak gra podobalaby mi sie :)

 

Nie podobaja mi sie rajdy na tych wzgórzach.. ciemno jak w ..... chyba nigdzie tak ciemni nie jest.......

Prawda jest ze jestem zwolennikiem niskiej jasnosci ekranu, ale tu gamma na -50, kontrasrt i jasnosc na 50(LCD LG) to nie szlo nawwet grac przy ustawieniu jasnosci w NFS na 80%....ale całe szczescie da sie wszystko dostosowac.....

 

cóż nie mam chyba nic wiecej do przekazania.....

 

Moze gra nie ma sie co zachwycac, ale niech ktos pokaze mi alternatywe dla tej gry..... (podobne zalozenia w zwiazku z czym odpadaja toca'i colin'y itp)

 

od nfs V gram we wszystkie..... wczesniej nie lubielm samochodowek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo bylo latwe ;)a wlasnie mozna wybierac poziom trudnosci ? bo czasami to sie staje zbyt nudne ;)

Z tego co czytałem to nie :/

 

 

"Mam takie małe ale... jak mam orginała i lubie słodycze to tez musze zapoznawac sie z regulaminem??? moge pokazac nawet paragon icon_smile3.gif"

 

Nie rozumiem :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem icon_neutral2.gif

 

Chodzi mi o to ze mam orginalna giekre... ale uzywam cukierka (słodycze), jak kto woli łamacz :/

 

Ogolnie cały czas mowa o tym samym, ale gdybym powiedzial wprost to chyba mialbym problem.....'

 

osobiscie nienawidze wkladac i wyjmowac cały czas plytek do i z napedu.... nie ma nic gorszego.... ile razy mozna :/

 

o to mi chodzilo

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do kupna NFS Carbon. Chciałbym zapytać na jakich detalach i rozdzielczości (tak orientacyjnie) może u mnie NFS Carbon pójść ?

 

Nie wiem jak u Ciebie bedzie ale u mnie smiga tak:

ustawienia

W takich przypadkach brakuje klatek :/

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Screen 5

 

Tu jest ustawione filtrowanie anizo.... klatki wahaja sie od 20 do 32... przy bilinearnym mam od 26 do ok 38 klatek (reszta tak samo)

Karty grafiki mamy bardzo podobne nawet MHz przyblizone :)

Jakby cos wiecej na PW mozna zawsze :)

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dorwalem fulla Carbona i jestem mile zaskoczony... po demie myslalem, ze bedzie to crap, a spodobal mi sie bardzo :) (po zainstalowaniu 4h wyjete z zycia :P)

 

wydajnoscia sie poprawila, zwiekszylo sie odczuciem predkosci i naprawiono refleksy

 

na SM 3.0 gra wyglada bardzo ladnie :) (przy uzyciu SM 2.0 podobnie jak MW)

 

przyczepic sie moge tylko do blura, muzki i dosyc malej trudnosci... lecz i tak jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres jak Ci się nie podoba to (żeby nie powiedzieć brzydko) twoja sprawa. Dla mnie jest tak jak powinno być. Kurcze ukończenie kariery praktycznie nic nie daje. To dopiero połowa, bo żeby odblokować reszte części, vinyli czy samych aut to trzeba zdobyć wszystkie karty nagród a żeby to zrobić to trzeba zwyciężyć m.in. wszystkie wyścigi z serii prób. Także dopiero półmetek... Aha jak głupi szukałem Pagani Zondy a tu się okazuje, że "You can ONLY get the Zonda and '71 Challenger by pre-ordering the PC version of NFS:C CE from the EA downloader". MEGA LOL. Z tego co czytałem na zagranicznych forach to ludzie się strasznie bulwersują i nie dziwie się im wogóle, ja również jestem strasznie WQRW**NY. Polityka EA jest prosta - hajs, hajs i jeszcze raz hajs za wszelką cenę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i problemu z fullem tez mam ;/

dokladniej to z moim GF. na necie juz sie natknolem na opinie ze w 6800 odblokowanym 16/6 sa problemy z wyswietlaniem grafiki :(

 

zeby pograc musze zjechac na 8/5.

w zadnej innej grze, w zadnym 3dm marku.....tylko w carbonie :(

 

 

@eragonek

jak czujesz ze cie na bande wywali to odpusc na chwilke gaz ;)

ten drift jest banalnie prosty ;)

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ja mam jeszcze taką radę która, mi się że tak powiem wyodrębniła w czasie grania. Jeśli startujecie w wyścigach (tak po 80% zaczyna się z deka pod górkę) to moim zdaniem najlepszą techniką żeby zwyciężyć, trzeba na samym początku objąć prowadzenie i później już spokojniej jechać, bo jak ktoś jest przed nami to chcemy go dogonić co nie zawsze idzie w parze z techniką jazdy i faktem że wogóle go dogonimy. Po prostu ja w każdym wyścigu starałem się odrazu wybić na 1 miejsce i skupiać się później na zakrętach a nie na tym żeby spowrotem objąć prowadzenie. ;o

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ja mam jeszcze taką radę która, mi się że tak powiem wyodrębniła w czasie grania. Jeśli startujecie w wyścigach (tak po 80% zaczyna się z deka pod górkę) to moim zdaniem najlepszą techniką żeby zwyciężyć, trzeba na samym początku objąć prowadzenie i później już spokojniej jechać, bo jak ktoś jest przed nami to chcemy go dogonić co nie zawsze idzie w parze z techniką jazdy i faktem że wogóle go dogonimy. Po prostu ja w każdym wyścigu starałem się odrazu wybić na 1 miejsce i skupiać się później na zakrętach a nie na tym żeby spowrotem objąć prowadzenie. ;o

Też mi nowość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam się do kupna NFS Carbon. Chciałbym zapytać na jakich detalach i rozdzielczości (tak orientacyjnie) może u mnie NFS Carbon pójść ?

Mój brat ma tą samą grafe co ty wkręconą na 450/570 przy sprzecie P4 3Ghz i 1GB ramu gra lata mu na 1024-768 aax2 trilnear shadery na low i reszta na full i tak przy każdym starcie jest ok 15fps :) a tak to 25-33fps raz zobaczyłem 40fps, wiec jest dobrze, grafika przy tych ustawieniach fajnie sie prezentuje, wiec tobie powinno to podobnie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi dupe ściska jak czytam ten temat ze świadomością, że nie moge grać bo jeszcze mi nie przysłali grafy <_<

 

Grałem wczoraj u kumpla w demo i musze powiedzieć, że dość dobrze mi się driftowało camaro. Ale i tak lancer lepszy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i problemu z fullem tez mam ;/

dokladniej to z moim GF. na necie juz sie natknolem na opinie ze w 6800 odblokowanym 16/6 sa problemy z wyswietlaniem grafiki :(

 

zeby pograc musze zjechac na 8/5.

w zadnej innej grze, w zadnym 3dm marku.....tylko w carbonie :(

@eragonek

jak czujesz ze cie na bande wywali to odpusc na chwilke gaz ;)

ten drift jest banalnie prosty ;)

potwierdzam, mi wczoraj uszkodziło system przez zrzut pamieci fizycznej spowodowane plikiem nv4.dll i byl format, dzis sprawdzilem drugi raz gre i sa krzaczki, dodam ze grafa nie krecona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie grałem tylko w demo i jest ono dla mnie za proste. W tym Kanionie to za każdym razem wygrywam wyprzedzając przeciwnika zanim dojedzie do mety. Po prostu gra jest na razie banalna i trzyma poziom trudności 12latka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, mi wczoraj uszkodziło system przez zrzut pamieci fizycznej spowodowane plikiem nv4.dll i byl format, dzis sprawdzilem drugi raz gre i sa krzaczki, dodam ze grafa nie krecona

u dalo mi sie w konu grac przy 12/5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei przegrzało kompa :D Od rana nie katowany a po godzinie w Carbona, alarm o przegrzaniu :blink: Jak dotąd ambitnie wkurzyły mnie 2 rzeczy, pierwsza to te żąglerki kamerą, a druga to pomocnicy którzy sobie nie radzą. Części tuningowe albo są tak bardzo obcięte albo ja nie odblokowałem połowy ;] BTW kiedy przychodzi do zespołu koleś od przeróbek ? Puki co mam jakiegoś ludzika od autosculpt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...