Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie mnie sie ta kamera podobala :P jedzie sie po krawedzi na zjezdzie z gorki to kamera biegnie w "przepasc" :D

zgadzam sie dobry efekt :)

 

gra jest chyba prosta bo tą pierwszą mapkę wraz z kanionem przeszedłem fabryczną alfą tylko poza jednym wyścigiem z checkpointami.

Kiedy (jaki % kariery) udostępnia sie supra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się save skasował i muszę grać od nowa :/ 50% gry poszło wpizdu :/

Też macie czasami problemy z wyjściem gry czy to może wina mojego kompa że to się wiesza ?? :P

 

Mam to samo, niekiedy wyjdzie normalnie a niekiedy się zawiesi i słychac tylko muzyke, pomaga ctrl+alt+delete :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni gram sobie w tego nfs'a... i nie jest az taki zly jakby sie wydawalo, ma tam bledy, ale nie mam zadnych wyscigow fajnych wiec sobie pogrywam :D

 

Do cariery to wybralem camaro :> <3 miesnie ameryki :> a taki preferuje wyglad :

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sposob na zamykanie....

 

Wyjsc do menu poczatkowego i nie wciskać Q tylko Alt+F4. dla bezpieczenstwa mozna zrobic save najpierw.....

 

nie mam zadnych problemow z tego wzgledu, gra sie zamyka zawsze.... Tak sobie poradzilem z tym problemem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem mam kierownice Microsoftu SideWinder i problem polega na tym że nie tak jakby nie wykrywa hamulca :| .. odp

też kiedyś miałem problem. wyjdź do windowsa w momencie gdy gra oczekuje na naciśniecie hamulca. zmień w sterach tryb kierownicy na combined... wróć do gry i naciśnij hamulec... zmień znowu na separate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi:

Czy ten Carbon to taki UnderGround z nową nazwą? Czyli wiejski tuning i wiejska jazda? Czy powrót do stylu Porsche ktoś odczuł?

 

Ani to ani to, jest to całkiem inna gra, może wygląda jak podrasowany U2 ale jak zagrasz to się przekonasz że prócz tuningu nie mają ze sobą wiele wspólnego w niej się czuje ten klimat nielegalnych wiścigów,co do wiejskiego tuningu to nie ma tu neonów itp nikt ci nie każe odwalic bryki na ala choinka

wystarczy że zmienisz kolor i felgi i w dorgę , tak przynajmniej ja to odczówam :-P

 

Sory za błedy itp ale jestem po % B-)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę znaleźć w ustawieniach klawiszy opcji "patrzenia do tyłu".

Jak mogli to pominąć...

Też mnie to boli :angry: Jak mam kogoś zablokować skoro nie wiem gdzie jest :/

 

Może mi ktoś powiedzieć ile jest zderzaków do autosculpta ? Ja mam chyba 5 i troche to nudne się robi ;]

 

 

Cheaty dla leni, ewentualnie ludzi którzy chcą się pobawić AS :P http://www.nfsunlimited.net/carbon/cheats

 

Save'y http://www.nfsunlimited.net/carbon/utils

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież OPCJE-->INTERFEJS-->LUSTERKO WSTECZNE -WŁ.

 

Chociaż tyle można zrobić :]

 

Ale to jest przegięcie, że nie ma ustawień "patrzenie w tył", tylko jest na stałe pod przyciskiem "L".

Edytowane przez bodpog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież OPCJE-->INTERFEJS-->LUSTERKO WSTECZNE -WŁ.

 

Chociaż tyle można zrobić :]

 

Ale to jest przegięcie, że nie ma ustawień "patrzenie w tył", tylko jest na stałe pod przyciskiem "L".

Nie lubie lusterek wstecznych bo są za mało dokładne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheaty dla leni, ewentualnie ludzi którzy chcą się pobawić AS :P http://www.nfsunlimited.net/carbon/cheats

jestem dzisiaj wyjatkowo w stanie tego uzyc... od 2 dni probuje przejsc wyscig z szefem i ni cholery nie moge... dzisiaj doszlo do tego ze po 3 h wylaczylem gre i chcialem ja odinstalowac co mi sie dosc rzadko zdarza:P

 

EDIT: za 4 razem przeszedlem frajera :P wreszcie :) 43% gry :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie uruchomic NFSC w rozdzialce 1440x900, ponizej podaje opis i moje screeny :wink: :wink: :wink:

-sciagamy programik (Universal Widescreen (UniWS) Patcher) -> http://www.widescreengamingforum.com/wiki/...title=Downloads

-zmieniamy nazwe pliku z NFSC.exe na speed2.exe

-odpalamy programik i z listy wybieramy gre Need for Speed Underground 2

-dalej wskazujemy folder z zainstalowana gra, nizej pojawi nam sie rozdzielczosc ktora bedzie mozna zmienic, wpisujemy swoje wartosci i klikamy Patch.

-zmieniamy spowrotem nazwe pliku na NFSC.exe i gramy :D jakby cos nie chodzilo to przed patchowaniem najpierw zmiencie rozdzielczosc na 640x480 a pozniej dopiero odpalcie ten program :wink: :wink:

 

ponizej screeny z gierki :D

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaczek ojjj widać brak AA i tekstury otoczenia na low. Ze święcacymi samochodami wygląda to dennie... Może wyłącz shadery, nie będzie zbytnio lśnić a fpsy wzrosną.

 

Nie wiem jak wy, ale ja wole juz ustawic opcje na medium, byleby pozwolic sobie na AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaczek ojjj widać brak AA i tekstury otoczenia na low. Ze święcacymi samochodami wygląda to dennie... Może wyłącz shadery, nie będzie zbytnio lśnić a fpsy wzrosną.

 

Nie wiem jak wy, ale ja wole juz ustawic opcje na medium, byleby pozwolic sobie na AA

ciulowo ze samochod tak sie swieci, to dopiero dennie wyglada.. szkoda ze wylaczyc tego nie idzie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...