Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

A JA napisze tak: prawdziwa walka zaczyna się dopiero pod koniec gry !!

Szkoda tylko, że takiego poziomu trudności nie było od początku :[

Ale gra bardzo spodobała mi się. Na początku już miałem zrezygnować, ale z powodu ciekawości grałem i teraz jest już OK.

Na grafikę, to podczas wyścigu nie patrzę, więc jaka jest taka jest.

Ważne, żeby przyjemnie grało się i to jest najważniejsze. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz czemu to naprawili? Widziałeś tą grę na maks detalach? A widziałeś MW? Jeżeli nadal się zastanawiasz - grafika w carbonie jest ostro słabsza niż w Most Wanter i to widać od razu. Pozdro.

Nie wydaje mi sie ostroslabsza jest wiecej efektow jesli chodzi o odbicia na aucie, bieznik na oponach itd

 

A JA napisze tak: prawdziwa walka zaczyna się dopiero pod koniec gry !!

Szkoda tylko, że takiego poziomu trudności nie było od początku :[

Ale gra bardzo spodobała mi się. Na początku już miałem zrezygnować, ale z powodu ciekawości grałem i teraz jest już OK.

Na grafikę, to podczas wyścigu nie patrzę, więc jaka jest taka jest.

Ważne, żeby przyjemnie grało się i to jest najważniejsze. :]

Pod koniec ? to chyba zalezy jakim autem jezdzisz ;) bo porshakiem pod koniec mialem problem corvetta byla nie do pokonania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA napisze tak: prawdziwa walka zaczyna się dopiero pod koniec gry !!

Szkoda tylko, że takiego poziomu trudności nie było od początku :[

Ale gra bardzo spodobała mi się. Na początku już miałem zrezygnować, ale z powodu ciekawości grałem i teraz jest już OK.

Na grafikę, to podczas wyścigu nie patrzę, więc jaka jest taka jest.

Ważne, żeby przyjemnie grało się i to jest najważniejsze. :]

dziekuje, postoje. Gdyby tak bylo od poczatku to albo bym rozwalil klawiature ewentualnie nabawil sie lysych miejsc na glowie albo gra by wyleciala z kompa po paru wyscigach. catchup jest kur..... denerwujacy, glupi pomysl panow z EA. dla mnie od 99 roku do dzisiaj wzrorem wyscigow samochodowych ktore sa polaczeniem arcade z symulacja jest GranTurismo2 i pewnie jeszcze dlugo nic sie nie zmieni. ta gra jest cudowna i gdyby nfs (np carbon) choc w malym stopniu zblizyl sie do gameplay'a z GT2 to bylbym po prostu zachwycony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie kojarze skrotu :) mozesz rozwinac.... ja juz mam na koncie jedna zlamana na pol klawiature wiec staram sie juz omijac szerokim lukiem gry ktore mnie doprowadzaja do szalu (wole sobie pieprznac w klawiature niz chodzic caly dzien wnerwiony przez jakas wspaniala gre). carbon byl ok ale na koncu w wyscigu z dariusem juz sie zaczynalo robic nieprzyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;) tam dojscie do 80% to byl wyczyn ;) trasy szlifowane dniami nie bylo mozliwosci zeby przejsc jakas trase tak od 20% za 1 razem ;]

 

a jesli chodzi o samego karbona to liczylem na lepsza muzyke sadzac po poprzednich czesciach :| najfajniesza chyba byla w seriach u2 i u1

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym poziomem to troszkę przesadziłem :unsure:, ale powinien być chociaż wybór poziomu trudności "łatwy, średni i trudny".

A auto moje to: NISSAN SKYLINE, nie ma lepszego :rolleyes:.

Nie żebym komuś coś zarzucał, każdy ma prawo do swojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam carbona zaledwie od 8 godzin, a grałem najwyzej połowe tego czasu. Zrobiłem 30% i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Gra mnie wciągnęła jak żadna inna część nfs`a. Muze musiałem oczywiście wyciszyc i włączyc WMP, bo inaczej bym 15min nie wytrzymał. Nie wiem czemu wszyscy mówią że MW jakoś dziwnie przycina, ja nigdy tego nie doświadczyłem i ogólnie to MW trochę szybciej chodzi. Tam jak włącze rozdziałke 1280x1024 i wszystko na maxa to nawet przez chwilę da się jechac a w carbonie to jest niemozliwe. Carbon to zajefajne połączenie U2 i MW. W U2 brakowało mi fabuły a w MW nocy i driftów, w carbonie jest wszysko co najlepsze :D jest tylko 1 mała wada: nie ma dragów :(, gdyby były żywcem przeniesione z U1 byłbym w 7 niebie, gdyby były z U2 byłbym zadowolony, jakby miały byc z MW to dobrze ze ich niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprzedaje samochody? Wp... się na minę jakim jest Mercedes SL 65 AMG ( za ciężki) i jakiś zielony dragster ( wogóle się tym nie daje jeździć...co innego komputer). Wpakowałem w nie prawie całą moją kasę i teraz biedne Porsche Cayman już właściwie nie daje rady. Kupiłbym SLR-a, ale kasy nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz w menu "wybor samochodu"-> wybierasz samochod ktory chcesz sprzedac->wciskasz 1-"zarzadzanie kariera"->i tam wyskoczy opcja 2-"sprzedaj samochod". wystarczy sie rozejrzec ;]

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec gry własnie jest najłatwiej...kupujemy corvette, tuning na max, i wygrywamy kazdy wyscig za pierwszym razem. Programiści troche przesadzili z mocą tego samochodu, w sumie nie warto zmieniać biegów po kolei, z 1 mozna wrzucić 3, a z 3 od razu 5, bo tak szybko przyspiesza, że zmieniajac biegi po kolei, obroty wskakują od razu na czerwone pole. Wyscig z Dariusem i jego ekipą przeszedłem za pierwszym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok - przyznaje jest to pierwszy enefes od czasow HP2 ktorego mam ochote przejsci do konca.

Chyba jego zaleta jest jego dlugosc/krotkosc.

Po prostu nie zdazy sie znudzic.

Tak sobie mykam mykam i nagle 80% i sie wcale nie nudzilem.

Cosik jednak w tym jest. Jakas frajda jednak plynie z tego tytulu.

Filmiki jednak troszke dodaja klimatu i mozna trzymac palce na klawiszach nie tracac czasu.

LEPSZY DELIKANIET OD MW, LEPSZY PO STOKROC OD PODZIEMII.

Ale i tak fpienia maxymalnie jej debilnosc.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

mnie wkurza to, ze dalej gra nie zczytuje rozdzielczosci z systemu, tylko narzuca wlasne ktore kompletnie nie pasuja do mojej matrycy a grzebanie z niestandardowmi rozdzielczosciami nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy w serii NFS.

 

Poza tym dlaczego u licha te auta tak podskakuja jak sie przygazuje?

Jak przygazowalem Keinsingenem (czy jak mu tam) to sie tak telepal jak by sie mial rozpasc zaraz - KRETYNIZM!!! Tak samo jak sie przyspiesza, szarpie wtedy samochodem ze az oczy bola, nie da sie plynnie jechac a mam kierownice i czasami az sie chce plynnie pojezdzic po miescie - w Carbonie sie nie da i tle. Ale najgorsze jest to telepanie sie samochodu jak sie gazuje no debilizm kompletny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pograłem.

W sumie wart zakupu.

 

Bardzo denerwuje mnie tylko jedna rzecz - za cho... nie rozumiem skąd w nocy takie natężenie światła, że samochody błyszczą się jak przysłowiowemu psu genitalia.... To troszkę psuje mi zabawę.

 

Klimat jest, rozrywka jest, emocje są, można spokojnie się pobawić (oczywiście pamiętając, że to arkadówka a nie symulator).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Conti akurat auta na amerykanskich ulicach pelnych swiatel sie tak blyszcza - zapewniam cie :-) Tylko sie tak nie telepia jak na kreskowkach jak sie gazu dodaje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was taka sytuacje:

 

Gra mi się zwiesiła jak wyjeżdzałem z Save House'a no więc spróbowałem ją altctrldel i nic. Reboocik włączam grę a tu mi pisze że unable to load. I wcięło mi całego aliasa i nie mam nic, nawet aut w my cars. A backup pliku mam po 3 wyścigach a tu miałem z 65%.

 

Jeśli ktos miał coś takiego to jak sobie z tym poradził, bo przechodzić gry jeszcze raz to już mi się nie chce zabardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dostalem gre w swoje rece.

NFS chodzi plynnie, nie zauwazylem wiekszych spadkow (1024x768, aax2, afx0, all high, blur off) - moze dlatego ze jestem po reinstalce windy wlasnie.

Pierwsze co rzuca sie w oczy to elo mlodziezowy styl nowego NFSa. Nie podoba mi sie to. Czy ta gra pod wzgledem fabularnym jest robiona dla 10 latkow, ktorzy cale dnie spedzaja na ogladaniu mtv? Chyba tak -_-.

Ogolnie przejechalem ten poczatek (prolog) i nie mam ochoty grac dalej. Ale sie zmusze i zobacze jak drifta zrobiono. Wg mnie jedyne co te gre ratuje, to trybl multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem. Najpierw wybrałem brere, po czym ja sprzedałem i zakupiłem elise. Wygrywam wyscigi w których niby unlockują mi się performance uprgade'y, ale nie moge ich zainstalować do moejje elise :| Wszystko zablokowane.

 

Co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka nawet fajna. Przeszedłem 100% teraz kończe serie prób, a potem zarobie sobie autko i będe tylko i wyłącznie driftował ;)

 

BTW. Jak na noc jest za jasno, a auta się błyszczą :blink:

Wszystkie postacie mają strasznie brzydkie zęby, muzyka do [gluteus maximus].

I jeszcze pare rzeczy by się wymieniło ;)

 

Edit:

Może odblokowałeś upgrejd z innego poziomu niż twoje auto ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również sie gra nie podoba co prawda nie mam wszystkich detali bo karta mi na to nie pozwala ale sama gra jest taka ^^ bo przecież wiadomo ze grafika nie jest najważniejsza...jedyne co mi sie podoba to ta Laseczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...