Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn ze co, do Elise'a nic sie nie da wpakowac ? :blink:

Są 3 poziomy aut (muscle exotic tuner) i przykładowo odblokowanych części dla 2 poziomu nie da się zamontować w samochodzie z 3 grupy, więc czytaj co odblokowujesz [; Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma być żart? gre na którą tyle czekałem skończyłem w jeden weekend (kariera), zostaje jeszcze seria prób, ale w nią odechciewa mi się grać. brakuje również dragów, natomiast są dryfty czego w MW nie było.

ale i tak wolałem wersje sprzed roku :)

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszke inny problem przesiadlem sie z ATI na NVIDIE -gigabyte 6800 GT i nie moge rozpoczaczac zadnego wyscigu.Wchodze do gry normalnie a jak chce przejsc do wyscigu gra sie wiesza mial ktos moze podobne problemy nieznana jest mi Nvidia i sterowniki do niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak uruchomić Carbona w rozdziałce 1440x900 ?? :D

udalo mi sie uruchomic NFSC w rozdzialce 1440x900, ponizej podaje opis i moje screeny :wink: :wink: :wink:

-sciagamy programik (Universal Widescreen (UniWS) Patcher) -> http://www.widescreengamingforum.com/wiki/...title=Downloads

-zmieniamy nazwe pliku z NFSC.exe na speed2.exe

-odpalamy programik i z listy wybieramy gre Need for Speed Underground 2

-dalej wskazujemy folder z zainstalowana gra, nizej pojawi nam sie rozdzielczosc ktora bedzie mozna zmienic, wpisujemy swoje wartosci i klikamy Patch.

-zmieniamy spowrotem nazwe pliku na NFSC.exe i gramy :D jakby cos nie chodzilo to przed patchowaniem najpierw zmiencie rozdzielczosc na 640x480 a pozniej dopiero odpalcie ten program :wink: :wink:

 

ponizej screeny z gierki :D

 

http://img526.imageshack.us/my.php?image=n...21415829va6.jpg

http://img508.imageshack.us/my.php?image=n...21442537bd5.jpg

http://img508.imageshack.us/my.php?image=n...21450082bu8.jpg

 

Testowalem ten sposob i dziala. ;) Moze autor tematu doda to do FAQ. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 512 ram tylko 1GB, Astaki są w zanadrzu jakby 1GB było za mało do jakiejś gierki. Narazie wszystko na MAX chodzi, zobaczymy co będzie teraz ;)

 

Dzięki Santi, zaraz sprawdze :)

 

Już działa :)

 

Najmniej klatek na niekręconym radku zauważyłem 28.

quartzXXI jak widzisz ciągnie ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem grać w sobote... dzisiaj z kariery mam już 86% ;] troche za krótka ale wciągająca ;)

nie podoba mi sie muzyka, to że nie ma ćwiartek (dragów) no i pare elementów do tuningu mi brakuje ale to już szczegóły są :)

 

wózki fajne :) woże sie carrerą GT i nie wiem na co fajnego zmienić ;] murcielago? albo SLR? co lepiej? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma problem z grą, proszę o pomoc :)

 

 

"Witam, mam taki problem z grą Need For Speed : Carbon, gra jest oryginalna i zakupiona w sklepie. Jednak mam mały problem. Mianowicie instaluje gre, wszystko przebiega pomyślnie. Włączam ją i wszystko idzie w spowolnionym tempie, bardzo spowolnionym, dźwięk spóźnia się za obrazem i gdy pokazuje sie logo EA SPORTS to się zacina i idzie jakby klatka po klatce, tylko że jedna klatka posuwa sie co 10 sekund :/. Wiecie może czym to jest spowodowane? Mam karte graficzna GeForce FX5700 LE, procesor semp 2800+, 512 ramu i dysk 120 gb, z tym że podzielony na partycje , gdzie niestety po zainstalowaniu na dysku C (20gb) zostaje tylko 1,5 gb. Śterowniki mam zainstalowane z płyty którą dostałem do karty. Może trzeba nowe zainstalować? Prosze o pomoc. Z góry dzięki!"

 

Edit: problem naprawiony B-)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maruh

 

Niech kolega zmieni stery na najnowsze, oraz zainstaluje najnowszy DirextX (może być ten znajdujący się na płycie z grą).

Nie daję gwarancji, że pomoże, ale warto sprawdzić.

 

Swoją drogą, to ta gra jest kompletnie niedopracowana. Często zamyka mi grę i wyrzuca do pulpitu, czasami mam powolny rozruch gry, zdarza się również, iż po kliknięciu w ikonę gry przywiesza się komp i następuje jego restart.

Ponarzekam jeszcze na serwery do gry online. To co się tam teraz wyprawia, to jakiś absurd. Od dwóch dnie nie mogę się dostać do gry Unranked. Na Ranked raz na kilkadziesiąt prób się udaję, ale takie zachowanie serwerów odpycha ludzi od tej gry. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale EA powinna coś z tym zrobić. No i niech jak najszybciej wypuszczą jakiegoś patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem ten sposob i dziala. ;) Moze autor tematu doda to do FAQ. :P

no dzieki za ta instrukcje zeby moc grac w 1440x900 - denerwowalo mnie to ze musze grac w 1280x960 zeby jako tako te proporcje miec na LCD19" 16:10 a teraz jest pieknie w natywnej rozdzialce 1440x900

jeszcze raz thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwroccie uwage jak zrobili przednie swiatla (we wszystkich wozach). jeden swiecacy punkt ktory w ogole sie nie pokrywa z umiejscowieniem zarowki, lenistwo EA. mimo iz nie przeszkadza to w graniu to jednak ja zwracam uwage na takie babole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem - instaluje Carbon - potem wciskam ikonke - NFSC - pokazuje się ekran ładowanie i potem wychodzi na pulpit i nic ;/ CO jest ?? Miał ktoś taki problem ?? Stery nowe - do gray , dzwięku ;/ Nie wiem - plis pomocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka sprawe posiadam ATI X800XL i w opcjach grafy nie moge wlaczyc Blur'a czyzby ta karta nie obslugiwala tej opcji ?? i jeszcze jedno czy ktos kto posiada podobna karte do mojej albo taka sama mimo iz mam Anty x4 w grze tez sa zauwazalne postrzepione krawedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie moze juz padlo, ale sprobuje zadac :P Czy jest mozliwosc kupienia innej bryki w czasie trwania "Kariery" ? Szukalem juz wszedzie i nigdzie, nic nie ma. Dodam, ze ukonczylem juz ok. 40%.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Też mam XL-ke i też nie moge blura włączyć.

Ale i tak nie ma poco, bo gra wygląda 2x gorzej z nim, ponoć ;)

nie wiem, jak na PC, ale na XO ten blur maskuje te koszmarne tekstury przynajmniej... a ze screenow tutaj zapodawanych to wyglada na to, ze w obu wersjach tekstury sa albo identycznej jakosci, albo co najmniej bardzo zblizonej.

blur dziala tylko na SM3.0 - tematu nie sledze, a wiem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rx-7 do bani ??? toz to zawsze byla moja deska ratunkowa,a raczej jedyna fura ktora dalo sie jezdzic we wszystkich nfs od U1.

No moze nie jest tak całkiem do bani, bo prowadzi się dobrze ale jest strasznie powolna. Corvetta niestuningowana bez problemu ją mija pomimo tego ze mam wszystkie tuningi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie to końcowe ściganie wygrałem dziś w przerwie meczu. Kiedyś nie mogłem wygrać tego przy drugim podejściu i się znięchęciłem, więc nei grałem kilka dni.

Przeszedłem chyba dla zasady i dla tych samochodów tylko.

Wszystko o tej grze już chyba zostało powiedziane, więc nie ma się co powtarzać.

A pisze, tak tylko żeby się pochwalić, hshshshs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, co włączę grę muszę od nowa ustawiać pada, ktoś wie co jest przyczyną? :(

 

Ja już mam 85% zaliczone gry... Jeszcze chwila i koniec ;)

 

Wkurza mnie strasznie, że mają dużo szybsze fury odemnie... Mam na maxa stuningowaną-osiągi, a i tak na prostej biorą mnie mimo że ja z turbem a oni bez :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...