Skocz do zawartości
Arczi

Spory Problem Z Gg

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, wczesniej nie mialem takich problemow, otoz dzis rano kuzyn wyslal mi na gg jakis link, pomyslalem ze od znajomych to nic zlego, wszedlem na ten link i otworzylo sie okienko podobne do wiersza polecenia, zamknalem to okno i od tego czasu mam jakis dziwny problem z gg. Otoz jak ktos do mnie pisze to wiadomosci dochodzą, a jak ja do kogos cos pisze to wogole nic nie dochodzi.... nie wiem co jest grane. Bardzo prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dostałem wiadomosc o tresci "Zobacz jak Patrycja jest rozwalona na tej imprezie" czy cos w tym stylu z jakims linkiem ale nie wchodzilem tam. Mogles zrobic to samo, teraz ci pozostaje skanowanko kompa jakims antywirem albo dla swietego spokoju format :lol:. Ale dziwne, zeby kuzyn ci takie rzeczy robil?

 

Krysti@n - z tego co wiem to na gg dostaje sie bana za spam a nie za otwieranie linkow? ;)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez nie rozsylalem nic ale taki mail dostalem w odpowiedzi na swoj problem:

 

Witam

Konto Gadu-Gadu może mieć zablokowaną możliwość wysyłania wiadomości

zgodnie z regulaminem serwisu Gadu-Gadu:

"Zabrania się rozsyłania do nieznajomych użytkowników wiadomości

reklamowych (spamu)."

"Korzystanie z serwisu Gadu-Gadu jest dozwolone wyłącznie za pomocą

programu Gadu-Gadu. Korzystanie z serwisu Gadu-Gadu za pomocą innych

aplikacji, jak również za pomocą zmodyfikowanego programu Gadu-Gadu

będzie traktowane jako naruszenie regulaminu."

Używanie wtyczek wykrywających niewidoczność innych użytkowników -

rozsyłają one często wiele pustych wiadomości, co powoduje uznanie

użytkownika za spamera.

Limity antyspamowe zostały założone po to, aby poprawić jakość

oferowanej usługi zwykłym użytkownikom. Nękani oni byli bardziej lub

mniej nachalnymi reklamami stron oraz linkami do wirusów. Aby ograniczyć to zjawisko zdecydowaliśmy się wprowadzić ostrzejsze ograniczenia -

poprzednio takie ograniczenia również występowały, ale w znacznie łagodniejszej formie.

Liczba założonych blokad jest znikoma - dotyczy nie więcej niż 0,01%

użytkowników.

Zdajemy sobie sprawę, że istnieje NIEWIELKA CZĘŚĆ UŻYTKOWNIKÓW, która MA PROBLEM Z BLOKADĄ WYSYŁANIA WIADOMOŚCI, MIMO ŻE NIE ROZSYŁA SPAMU.

INTENSYWNIE PRACUJEMY nad takim rozwiązaniem, które skutecznie usunie

spam z Gadu-Gadu a jednocześnie nie będzie ograniczało zwykłych

użytkowników.

Blokady zakładane i zdejmowane sa automatycznie. Czas ich trwania zalezy od popełnionego wykroczenia. Zazwyczaj jest to od kilku godzin do kilku dni. Proszę zatem uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam

Aleksandra Duda

Gadu-Gadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że to jest wirus/trojan/czy coś takiego...

rozsyła się automatycznie (bez wiedzy usera) przez komunikatory Gadu-Gadu.

dostałem to od paru osób. dziwnym trafem ja używając Mirandy takiego [ciach!]a nie rozsyłam (również osoby korzystające z Konnekta nie powinny mieć z tym problemów - pytałem znajomych). kolejny powód dla którego warto było zmienić całkowicie nie funkcjonalny, mułowaty i komercyjny komunikator na program niemalże idealny pod wszystkimi względami - Mirandę.

p.s. link otworzył się w Operze 9.02 i nic nie zrobił.

ale jak widać niektórzy dalej używają tych gorszych przeglądarek - IE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Luk@s w nazwie bylo cos z ja woll, to co mam teraz zrobić?

Niestety nie powiem Ci. Używam Opery i IE7 i Tlena, więc nie miałem jak tego złapać. Pewnie antywirus i tym podobne odsyfiacze by sięprzydały. Jak Ci się uda z tym poradzić to napisz, bo innym się zapewne to przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem ten link, kliknąłem, ale nic się nei stało. I to już od kilku osób dzisiaj ...

Bo pewnie masz normalną przeglądarke :lol:

 

Pamietam gdy kiedys po [p]imprezie wrócilem do domku i tez dostalem wiruslinka na gg... Po % trudno sie myslalo i klikłem...FF mi sie zawiesił i tak sie skonczyło. Kumpel z klasy tez dostale tego samego linka i kliknął... Finiszem byl format:c ]]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg to gratuluje kumpli :)

u mnie to samo - 99% używa i Gadu-Gadu i IE...

dla mnie jest to niepojęte. jak można używać czegoś gorszego, skoro istnieją dużo lepsze aplikacje?

Ja używam windowsa+ie+gg i pomimo tego całego gadania nie mam wirusów, za to mam komputer stabilny jak skała, uptimy po 15 dni to normalka.

 

Ale mam pytanie w związku z gg.

Niezależnie od klienta rozłącza mnie codziennie o 6 rano, a gg nie łączy mnie wtedy ponownie. Wieczorami zapominam wejść na shella i włączyć ekg. Próbowałem używać konnekta, ale nie ma tam wtyczek, które mam w stronggg i wróciłem do gg.

Edytowane przez koti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, bodajże inwigilatora. Oprócz tego potrzebna mi statystyka, nie wiem czy jest.

 

Jeszcze kiedyś wkurzało mnie, że nie grupowało kontaktów alfabetycznie. Dawniej nie mogłem też sklonować konnekta.

Edytowane przez koti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, bodajże inwigilatora. Oprócz tego potrzebna mi statystyka, nie wiem czy jest.

 

Jeszcze kiedyś wkurzało mnie, że nie grupowało kontaktów alfabetycznie. Dawniej nie mogłem też sklonować konnekta.

inwigilatora? konnekt automatycznie loguje aktywnosc na liscie kontaktow.

k.dodatki prowadzi jakies tam statystyki. O co dokladnie ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, ale po co Jin :* ta dyskusja, jedyne co ma GG a nie ma konnekt to reklamy :D

wtyczka GetToKnow nie tylko poinformuję Cię o tym czy ktoś Cię ma na swojej liście czy nie - mało tego, zobaczysz osoby które mają Cię na liście, a których Ty nie masz B)

niezły bajer co nie :>

a teraz pędź i instaluj konnekta :rolleyes:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...