Skocz do zawartości
BLANTMEN

Filtr Rodzicielski

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przyszedłem z pracy do domu i moim oczom ukazały się zgliszcza systemu ... Ojciec zabawiał się komputerem, powłaził na jakieś stronki erotyczne (udało mi się sprawdzić historię oraz ciasteczka - stąd moja pewność), pouruchamiał jakieś badziewia i spieprzył wszystko. Szukam teraz jakiegoś porządnego filtru rodzicielskiego (tak, tak ... ojca trzeba traktować jak dziecko :P ) żeby zablokować możliwość wyświetlania takich stron. Znacie jakiś konkretny program ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... Ma założone konto z ograniczeniami, a przeżucanie na Opere (ff to [ciach!]o :wink: ) odpada, bo przyzwyczaił się już do IE. Próbowałem już zrobić tak, że ustawiłem Operę tak samo jak IE i dalej nie umiał z niej korzystać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma konto gościa ;) Pracuję nad tym, żeby jak najbardziej upodobnić Operę do IE. Swoją drogą to musiał gdzieś złapać Jeffo :? Bo z tego co czytałem, właśnie ten wirus powoduje siadanie systemu w taki sposób, jak to miało miejsce u mnie. Nie wiem tylko dlaczego Norton go nie powstrzymał :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma konto gościa ;) Pracuję nad tym, żeby jak najbardziej upodobnić Operę do IE. Swoją drogą to musiał gdzieś złapać Jeffo :? Bo z tego co czytałem, właśnie ten wirus powoduje siadanie systemu w taki sposób, jak to miało miejsce u mnie. Nie wiem tylko dlaczego Norton go nie powstrzymał :?

Norton jest bee i do tego jest wolny ;P. Dużo puszcza virusów. Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie złego masz ojca, je im takie rzeczy przychodza na starosć do głowy :mrgreen:

 

Ja raz maiałem taki program ale nie moge sobie przypomnieć mały prosty i nie do szczajenia. Tylko nawy sobie nei moge przypomnieć :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...