Skocz do zawartości
gigart

Nforce 680i Sli Na Pokładzie Pod Socket 775

Rekomendowane odpowiedzi

male info odnosnie pasujacego chlodzenia ;] ninja wchodzi na p5n32-e sli a klient, ktory kupil strikera mowi, ze na niego tez ninja pasuje. o infinity info nie mam.

Chodzi o tą: Scythe Ninja Plus rev.B?

A który jest wydajniejszy Scythe Ninja Plus rev.B, czy Thermalright Ultra-120?

Niemiec masz może dostęp do różnych collerów?

Bo jak tak to chodzi o wymiar ten co na fotce różnych znanych modeli:

 

post-8799-1167317133_thumb.jpg

 

Oczywiście jak nie stanowiło by to problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma ktoś Asusa P5N32-E SLI ? Potzrebuje pomocy co do biosu !

Przy olbrzymiej mnogości funkcji w biosie niewiem czym lub którą funkcją podnosi sie napięcie na cpu bo napewno nie cpu vcore :) próbowałem niepomaga. Mam jak wida c2d e6400 , kręci się ładnie ale musze podnieśc napięcie ale niechce robi eksperymentów z ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>niem na chybił trafił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jakies grafy zeby chociaz odpalic ??

właśnie niestety nie, a nie chcę rozpirzać wody w starym kompie, bo nie mogę zostać bez kompa jakby coś z nowym było nie tak, mam dużo terminowej roboty i nie mogę zostać bez kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się wreszcie z kochanego AMD no i muszę się przyznać, że powaliła mnie wydajność Core 2 Duo :) Pozdrawiam wszystkich userów tego wątku.

Masz Strikera i się nie chwalisz?

Jaki coller tam masz, czy coś kręciłeś?

Napisz coś więcej, a nie same pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam strikera i jestem pod wielkim wrażeniem wykonania samej płyty. Naprawdę CUDO. Przepraszam, że się tak bezprecedensowo chwalę. Udało mi się kupić ostatnią sztukę w Komputroniku. Co do testów to jeszcze nie kombinowałem bo niestety nie miałem czasu ale postaram się to jak najszybciej nadrobić. Przyjrzałem się troszeczkę płycie od strony BIOSu i faktycznie pogubiłem się. Przesiadka z AMD na C2D to przepaść do której muszę się przyzwyczaić. Po nowym roku podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Szkoda tylko, że płyta jest tak droga i pewnie niewielu pozwoli sobie na jej kupno. Chętnie wysłuchałbym opinii innych właścicieli tej płyty zanim coś zepsuję :) Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Po kilku nieudanych próbach stwierdzam, że pieniądze wyrzucone w błoto !!! Już przy FSB=333 w 3DMark2006 zwiechy. Zmiana napięć nie pomaga. Może ktoś z szanownych userów ma lepszy pomysł niż potraktowanie tego odpowiednim młotem. Będę jeszcze szukał i czytał na temat O/C C2D bo dopiero się na niego przesiadłem z AMD X2 ale z góry dziękuję za pomoc od Was fachowców :) Pozdrawiam - rozczarowany posiadacz Strikera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Po kilku nieudanych próbach stwierdzam, że pieniądze wyrzucone w błoto !!! Już przy FSB=333 w 3DMark2006 zwiechy. Zmiana napięć nie pomaga. Może ktoś z szanownych userów ma lepszy pomysł niż potraktowanie tego odpowiednim młotem. Będę jeszcze szukał i czytał na temat O/C C2D bo dopiero się na niego przesiadłem z AMD X2 ale z góry dziękuję za pomoc od Was fachowców :) Pozdrawiam - rozczarowany posiadacz Strikera :(

Eee napewno nie jest tak źle jak to wygląda, dobierzesz dobre ustawienia i powinno być więcej.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Po kilku nieudanych próbach stwierdzam, że pieniądze wyrzucone w błoto !!! Już przy FSB=333 w 3DMark2006 zwiechy. Zmiana napięć nie pomaga. Może ktoś z szanownych userów ma lepszy pomysł niż potraktowanie tego odpowiednim młotem. Będę jeszcze szukał i czytał na temat O/C C2D bo dopiero się na niego przesiadłem z AMD X2 ale z góry dziękuję za pomoc od Was fachowców :) Pozdrawiam - rozczarowany posiadacz Strikera :(

Nie poddawaj sie. Jak wspomnieli przedmowcy - pobaw sie w biosie i na pewno znajdziesz optymalny setup.

Mialem to samo jak sie przesiadlem z amd na intela - nie wiedzialem, co gdzie ustawiac. Trzymam kciuki :)

 

PS.

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU DLA PPC CREW !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. W dalszym ciągu jestem załamany. Czy mógłby ktoś z posiadaczy mobo na 680i podać mi co zmieniał przy O/C jakieś ustawienia, zmiany napięć jakie i na ile ?? Wyłączyłem wczoraj w BIOSie link boots czy coś takiego i troszeczkę lepiej ale i tak ogólnie źle. Może w ogóle coś źle robię. Chciałbym mieć jakiś punkt zaczepienia odnośnie zmiany napięć - których i na jaką wartość ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. W dalszym ciągu jestem załamany. Czy mógłby ktoś z posiadaczy mobo na 680i podać mi co zmieniał przy O/C jakieś ustawienia, zmiany napięć jakie i na ile ?? Wyłączyłem wczoraj w BIOSie link boots czy coś takiego i troszeczkę lepiej ale i tak ogólnie źle. Może w ogóle coś źle robię. Chciałbym mieć jakiś punkt zaczepienia odnośnie zmiany napięć - których i na jaką wartość ??

Ja mam te same kłopoty ale mnie procek poszedl bez podnoszenia napiecia (tylko magistrale mhz podnosiłem) na 3000mhz wiecej nicholery nieidzie, nawet po podnoszeniu napiec :( które nic niepomagaja. Mam najnowszy bios do niego i jest kaplica, nawet jezeli podnosze napiecia nic to nipomaga i niewiem tez w czym problem.

Edytowane przez arkoz_so

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jutro jak idzie zabawa z mobo :) Bo dzisiaj to chyba kazdy ma kac mode ;)

 

PS.

Propozycja dla wlascicieli strikerow :

 

http://img490.imageshack.us/img490/3415/st...nted1024vh1.jpg

fajne tylko szkoda, że nie napisałeś jakiej to firmy i gdzie kupić to można :)

Nie cytujemy obrazków

Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...