Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem ,że podczas grania w jaką kolwiek grę nagle wyłącza się i przechodzi do windowsa (XP professional/także na VISTA home) pokazując błąd systemu lub resetując się, no raz udało mi się zagrać normalnie że się nie wyłąnczyła gra, (testowane na NFS Pro Street i Infernal). Grafika to GF 8600 GT. Bardzo proszę o pomoc. A instalowałem nowe stery od karty i dalej bylo tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz przy korzystaniu z przegladarki na 761/1101 jest 45 stopni, ale w grach nie sprawdzam, bo na razie mi nie klatkują.

a po co ci w 2D takie taktowania ? :mur: Testowałeś chociaż te ustawienia czy nie występują artefakty ? 45*C t ow idle , zobacz sobie ile masz pod obciążaniem ;) Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie to do faq, bo ciągle to samo pytanie pada co jest wkurzające, a z drugiej strony na pewno ludziom by to ułatwiło życie, bo zawsze lepiej przeczytać ocb w pieewszym poście niż przejrzeć kilkanaście stron topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę do szanownych posiadaczy pasywnego gigabyte 8600gt w wersji silent pipe II. Interesują mnie wymiary karty razem z radiatorem bo nie wiem czy grafa wejdzie mi do komputera. Chodzi mi o wymiary od krawędzi laminatu przy złączu pci-e do końca radiatora oraz od śledzia do końca radiatora. Poniżej zamieszczam rysunek poglądowy:

Dołączona grafika

 

Ja też proszę o padanie długości tej karty wraz z radiatorem. Chcę ją kupić, ale mam mało miejsca, bo na wysokości PCI-E jest kieszeń z dyskami twardymi.

Edytowane przez mrDark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Mam takie pytanie: jestem szczęśliwym posiadaczem Palit'a 8600GT Sonic+

Dzięki poradom kolegów z forum podkręciłem procesor, a teraz chciałbym delikatnie podkręcić kartę graficzną.

Czytałem ten temat, ale (150 stron !) nie do końca.

Przeglądałem tez temat FAQ Riva Tuner i nie do końca rozumiem obecne metody podkręcania.

Czy mógłby mi ktoś pomóc ? W której zakładce jakie elementy mam edytować ?

Pojawiło się kilka pojęć, które były trochę mniej zrozumiałe niż kiedyś, dlatego wolę się poradzić.

Aha, chłodzenie fabryczne, dopiero za jakiś czas wymienię jak będzie potrzeba.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwij sie dzisiaj po 6 na moje gg z profilu to Ci pomoge, bo mi sie nie chce tak na sucho opisywac tutaj. Miej juz w zapasie rive tuner 2.06 i zainstalowane stery 163.71 lub nowsze (Polecam 169.09 moded by side. Znajdziesz je w dziale sterowniki na forum.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Wrzućcie to do faq, bo ciągle to samo pytanie pada co jest wkurzające, a z drugiej strony na pewno ludziom by to ułatwiło życie, bo zawsze lepiej przeczytać ocb w pieewszym poście niż przejrzeć kilkanaście stron topicu.

Dokładnie - żeby nie było, najpierw sprawdziłem FAQ RT by Lanc i skoro nie znalazłem do postanowiłem zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja mam pytanie związane z temperaturą - czy podawane tu przez niektórych temp po OC są na standardowym chłodzeniu? U mnie po ustawieniu na 700/2000 (shadery domyślnie) w ATiTool'u dochodzi do 67 stopni, niektórzy piszą o 50 po co - co jest u mnie nie tak? Źle założone chłodzenie, słaba pasta czy może czujnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem Accelero S2 na mojego Palit 8600Gt non sonic bez problemu ale trochę dziwie się temperaturą .

 

W idle na razie mam 50*C (nawiew wentyl 120mm) a na wcześniejszym było 55*C. Swoją drogą palit się nie postarał i pasta zeschła na starym chłodzeniu na kamień i musiałem rozgrzewać radiator suszarką to dopiero puściło... Potem trochę skrobania i jakoś poszło .

 

Fotka (sory za jakość ale ciemno jest i musiałem z flashem ;) )

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy moj proc jest takim waskim gardlem w tym tandemie??Pomijam to,ze oc spadlo mi z 750/1700 na 690/1700.Wynik jaki uzyskalem w 3dmark05 to 14200,jak na moj gust to cos malo,biorac pod uwage ze na jednej uzyskuje ponad 12k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Above te temperatury to masz kosmiczne , umnie bez vmoda w idle 38stopni po vmodzie 41-42(nie podaje napięcia , żeby ludzi nie straszyć :lol2: ). Widać , że masz dobrze wentylowaną bude także niewiem skąd ta temperatura. Chyba , że masz w pokoju piekarnik :wink:

 

@grzeg255 oczywiście , że proc ogranicza nawet jedną karte ten proc ogranicza w markach. Zapodaj 3dmarka 2006 powinno lepiej widać różnice. W sli karty zawsze nieco gożej się kręcą , jeżeli masz możliwość podpięcia dodaktowego zasilania do pci-express(gniazdo molex lub takie które stosuje się w stacjach dyskietek) w płycie to podepnij , może oc nieco wzrośnie.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...