Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle ze warto poczekac na oficjalne Sonic+ (nie mowie o loterii w Apollo :D) A to z tego wzgledu, ze cena bedzie pewnie bardzo podobna do "zwyklego" Sonica, a mamy na wyjsciu lepsze zegary i pamieci.

Oczywiscie moze sie myle, ale moim zdaniem warto.

 

Z drugiej strony troche dziwie sie palitowi, ze nie wydaje GE tylko Sonic+ hmm... (chociaz pewnie spokojnie na defie poleci jak GE)

 

Dotarly tez do mnie niefajne info, ze dobra cena S+ bedzie kosztem slabszych czesci wzgledem zwyklych sonicow. Ktos wie ile w tym prawdy? (gorsze kondziory itp.)

GE to jest tylko seria kart galaxy o podwyzszonych parametrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wydaje mi się ,że bardziej istotna jest tu jakość / pojemność użytych kondensatorów a dopiero potem zasilanie GPU.Ale umiar jest wskazany.Tak czy inaczej zasilanie "oradiatorować".

 

A mozesz mniej wiecej powiedziec jakie napiecie na zwyklych palit gt jest bezpieczne?? W wersko sonic rzeczywiscie sa lepsze kondziory??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo dla każdego to "bezpieczne" napięcie jest inne ;)

im dajesz większe vcore tym bardziej ryzykujesz

ja śmigam na 1.4v w 3d i uważam że to bezpiecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby osoba obryta z temacie podkrecania 8600Gt zamieściła w 1 poście inforamcje na temat jak:

 

Krok po kroku, co i w jakiej kolejności "podnosic" (na przykładzie RIVA TUNER)

Myślę że powstrzymało by to wielu ludzi (takich jak ja) niemających pojęcia w praktyce... od zadawania kolejnych pytań w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhmm i po karcie hehe:) Wali artami aż miło, jutro idzie na gware:) Powiedzcie tylko jakiego gluta tam walnąć żeby się nie doczepili, bo chłodzonko oczywiście zmienione ale Sticker nawet nie tknięty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalony gpu , w gpu jest wbudowany ten układ od tv-out. Po włączeniu AA były jeszcze większe arty , także te karty są niepełno wartościowe. Boje się na tej karcie podłączyć , żeby znowy karty nie uwaliło.

 

Może trzeba do Palita napisać , żeby to sprawdzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Uwalony gpu , w gpu jest wbudowany ten układ od tv-out. Po włączeniu AA były jeszcze większe arty , także te karty są niepełno wartościowe. Boje się na tej karcie podłączyć , żeby znowy karty nie uwaliło.

 

Może trzeba do Palita napisać , żeby to sprawdzili.

 

Side , ja to moge sprawdzic u siebie , ale mam pytanie. Czy uzywajac tego karta moze mi po prostu pasc? Bo pierwsze slysze , skoro tak to nie zamierzam bo dziala idealnie :-|

 

ale by byly jaka jakby to sie okazalo prawda ..

:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tv-out to coś nieodłącznego i używam codziennie, więc będe tak długo dawał te karty(jesli się będą palić) aż któraś w końcu to wytrzyma. Po prostu kpina jeśli to prawda. Jutro zrobie taki raban w sklepie że koniec!!!!!!! Jestem wściekły!!! Dobra no ale powiedzcie co mam za gluta walnąć jako paste żeby uznali gware????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Side , ja to moge sprawdzic u siebie , ale mam pytanie. Czy uzywajac tego karta moze mi po prostu pasc? Bo pierwsze slysze , skoro tak to nie zamierzam bo dziala idealnie :-|

:unsure:

Tak jest bardzo duże prawdopodobieństwo , także jak niechcesz być bez karty 3tyg. to nie próbuj.

 

@Czarecki daj zwykłą białą. Z tego co wiem to da się zrobić kabel vga- euro złącze i będziesz miał obraz na tv bez tv-out.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie no nie moge się uspokoić. Pierwszy raz mnie takie coś spotyka:/ Powiem wam, że myślałem że jakość produktów Palita się zmieniła na lepsze, niestety myliłem się. W moim subiektywnym odczuciu jest to ta sama lekceważąca i tnąca po jakości firma co pare lat temu. A że pare produktów i przejęcie Gainwarda im się udało to kompletnie o niczym nie świadczy. Zamiast wykorzystać szansę jaką dostali i zostać liderem w sprzedaży własnie kart graficznych to oni wolą powoli tracić klientów i wrócić do swojego niskiego poziomu produkcji i sprzedaży. Wiecie powoli myśle że właścicielem Palita jest Polak...:D:):)

Edytowane przez czarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

Wiecie no nie moge się uspokoić. Pierwszy raz mnie takie coś spotyka:/ Powiem wam, że myślałem że jakość produktów Palita się zmieniła na lepsze, niestety myliłem się. W moim subiektywnym odczuciu jest to ta sama lekceważąca i tnąca po jakości firma co pare lat temu. A że pare produktów i przejęcie Gainwarda im się udało to kompletnie o niczym nie świadczy. Zamiast wykorzystać szansę jaką dostali i zostać liderem w sprzedaży własnie kart graficznych to oni wolą powoli tracić klientów i wrócić do swojego niskiego poziomu produkcji i sprzedaży. Wiecie powoli myśle że właścicielem Palita jest Polak...:D:):)

Jakos coraz czesciej widze, zeby ludzie polecali wlasnie karty palita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Risk no Fun :-)

No wszystko jest cacy, ale boli te 3 tygodnie czekania bo wątpie żeby od ręki wymienili. Ehh Zawsze kosztem konsumenta:/

Btw jak mi kase oddadzą to biore chyba 8800 640mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalony gpu , w gpu jest wbudowany ten układ od tv-out. Po włączeniu AA były jeszcze większe arty , także te karty są niepełno wartościowe. Boje się na tej karcie podłączyć , żeby znowy karty nie uwaliło.

 

Może trzeba do Palita napisać , żeby to sprawdzili.

 

Ale jak GPU to każdy układ 8600 jest skopany obojętnie jakiej firmy, czy jak ?? . Czy Palit nabywa jakieś wybrakowane układy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem tylko, że padają po użyciu TV-out :> Jakiś powód musi być, przecież Palit nie robi tych układów, czyli każdy układ jest skopany obojętnie jakiej firmy ?? Możesz mnie oświecić :]

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ale jak GPU to każdy układ 8600 jest skopany obojętnie jakiej firmy, czy jak ?? . Czy Palit nabywa jakieś wybrakowane układy ??

 

 

 

Wyczytałem tylko, że padają po użyciu TV-out :> Jakiś powód musi być, przecież Palit nie robi tych układów, czyli każdy układ jest skopany obojętnie jakiej firmy ??

Mam takie same odczucia. To nie Palita pewnie wina , a nVidii. Jesli to sie okaze prawda to ATI jest mocno do przodu , a nVidia zbierze baty. Ciekawe czy kase oddadza :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem tylko, że padają po użyciu TV-out :> Jakiś powód musi być, przecież Palit nie robi tych układów, czyli każdy układ jest skopany obojętnie jakiej firmy ?? Możesz mnie oświecić :]

 

no wlasnie ..czzytajac tez mam takie wrazenie..fajnie by bylo gdyby ktos madry naswietlil dokladnie co i jak

pozdr

malony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyjściem może być tak że samo GPU jest OK, a Palit schrzanił samo dopasowanie linii i niektóre TV (może większość) mogą palić układ.

A może podłączacie przy pomocy marnych przejściówek S-Video>Chinch, które nie maja kondensatora w kablu i to uwala kartę.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego chłodzenia-ja bym tego pentka nie kupił.Zamówiłem Revoltec VGA Freezer Pro(aka EverCool Turbo 2)choć przez chwilę miałem ochotę na jakiegoś Thermarlighta.

Jak dostaniesz to chłodzenie to napisz jak się spisuje i jak z montażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...