Skocz do zawartości
Gość MaRuH

World In Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

Chris

Jako , ze nie mam chwilowo czasu ani miejsca na dysiorku , mam co prawda ta gre , a wiec pytanie. Czyli bez problemu w ta bete na single card sobie z detalami na HIGH mozna grac? Faktycznie jesli tak jest (a widze po poscie , ze tak) to te testy wbudowane sa jakas porazka , wiadomo od dawna o tym , ale aby az taka rozbierznosc? High i 120 vs 14 :| :D Bo trenowanie to ruzmiem , ze jest jakas plansza :|

Zaraz sprawdze na singlu z treningu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trenowaniu na koncu sa tez te efekty

to co wyszlo caly trening single 8600GT 1280x1024 very high

2007-07-15 17:21:18 - wic

Frames: 47679 - Time: 1352321ms - Avg: 35.257 - Min: 10 - Max: 130

wiec na high bedzie mozna pograc bez spadku minimalnego.

A sprawdze na high.

2007-07-15 17:47:57 - wic

Frames: 49634 - Time: 1352321ms - Avg: 46.263 - Min: 19 - Max: 129

grywalne

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEn benchmark to zarty jakies - jest tam nawalone tyle efektow, ze fpsy leca w dol na maksa - tylko co z tego, skoro przez 95% czasu sie az takiej sieczki na ekranie nie oglada?

no, ale imho wlasnie o to chodzi i tego oczekuje od takich benchow, przynajmniej wiem czego sie spodziewac, a spodziewac sie mozna - wystarczy dac troszke zblizenie i zapodac napalm w lesie ;) benchmark z fear to dla mnie farsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

no, ale imho wlasnie o to chodzi i tego oczekuje od takich benchow, przynajmniej wiem czego sie spodziewac, a spodziewac sie mozna - wystarczy dac troszke zblizenie i zapodac napalm w lesie ;) benchmark z fear to dla mnie farsa.

Wiesz , niby tak ale z drugiej strony > taki test nic nam nie mowi , bo jesli zasugerowalbym sie dla przykladu WIC > nie kupisz gry , a widac , ze da sie bez problemu grac....

 

 

Chris

Wielkie dzieki :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna :) Na 100% kupuje. Mam tylko jeden problem, mianowicie...komputer mi sie zawiesza jak gram dluzej niz 20 minut :/ Inne gry dzialaja idealnie, tylko ta ma takie "cos".Reinstall nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna :) Na 100% kupuje. Mam tylko jeden problem, mianowicie...komputer mi sie zawiesza jak gram dluzej niz 20 minut :/ Inne gry dzialaja idealnie, tylko ta ma takie "cos".Reinstall nie pomaga...

albo procek , albo ram , albo grafa , odkręcaj po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktos moze jakis wolny key na zbyciu do WiC? Bo wysylam ze stronki clicka juz kilka razy od kilku dni i nie moze cos do mnie dotrzec na poczte :/ Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? To troche dziwne, bo w clicku bylo haslo zeby wyslac keya, ale to nie byl moj click i nie wiem z kiedy on byl bo nie czytam to raz a dwa to nie jestem na biezaco z ta gra. A po drugie dlatego wlasnie pytam czy ktos ma jakiegos keya wolnego bo chce zobaczyc jak ta gra wyglada. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No to 2900XT w DX10 totalna padaka ,śmiech na sali.

Buahaha , to cos dostaje kopy od grafy za 400 zl > 8600 , buahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc, a wydajnosc, to dwie rozne sprawy ;)

Nie nie, jak na moje jeszcze nie zwichrowane oko, na takich samych ustawieniach (very high, DX10 rendering, cośtam clouds), gra chodzi o wiele lepiej po vistą niż pod xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przetestowałem.

Patch naprawia tylko napisy :(

Nadal wydajnosc w DX10 do pupy. DX9 odpala tylko na LOW.

DX10 issues on ATI cards:

The DX10 features in World In Conflict are still being developed and tweaked.

The features have not yet been optimized for all cards and the current results

are not fully representative of either the final game or the performance of

all cards. We are currently working with ATI to resolve several issues

appearing when enabling DX10 on an ATI card.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra ma problemy na 8800GTS ze sterami 158.22? U mnie często gęsto pod koniec benchmarka wywala sterownik i zaliczam pulpit w 16 kolorach, wywalenie poprzedzone jest małymi błędami w grafice. Zaznaczam, że grafika jest w 100% stabilna w Markach i innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, iż dosyć sceptycznie podchodziłem do tej produkcji bazując jedynie na trailerach, ale jak sobie pograłem chwilę to.. Fajnie się gra na necie - niestety jeszcze nie idzie mi za dobrze, ale staram się. Efekty bardzo ładne - nuke, naloty, artyleria - cieszą oko. Szkoda, że jeszcze tyle czekania na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to dziala po Hamachi? Moze by sobie jakis pure'owy meczyk po "lanie" pyknac?

Powinno działać, tryb lan jest ;)

 

Chociaż IMO lepiej zagrać na jakimś otwartym serwie, wejsc na jakis pusty i sobie zagrac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

A ja mam problem z graniem na necie, zainstalowałem sobie betkę wszystko ładnie pięknie, zrobiłem sobie toutrial, potem chciałem sobie pograć na necie, dałem na multiplayer, kazano mi wpisać key to wpisałem key który podał mi pewien user z forum ;p, daję na create new account, wpisuje wszyskie dane, ale gdy chce utworzyć nowe konto to wyskakuje mi taki komunikat " Can not create account. Your BETA KEY may not be used to create more account'', z tego co zrozumialem z tego komunikatu to wynika ze nie moge utworzyć sobie konta bo jest używane i nie można go ponownie użyć ? chyba tak? xD, zarejestrowałem się też na stronie wic i przysłali mi na email nowy key ale nie wiem gdzie go wpisac, instalowałem już kilka razy gierke ale już mi nie każą nowego key wpisać, tak jak by ten od tego usera był zapamiętany czy coś, i co tu począć...?

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...