Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym spytać o to jak spędzacie tegorocznego sylwestra bo już dużo czasu nie zostało i pewnie większość z Was już ma porezerwowane noclegi itp. Przy okazji chciałem się spytać czy spędził ktoś noc sylwestrową w Pradze/Wiedniu/Bratyslawie/Paryżu lub Lwowie bo właśnie do tych miast wiele firm oferuje wyjazdy sylwestrowe no i postanowiliśmy coś w tym roku ze znajomymi wybrać dla odmiany :). Od siebie moge polecić sylwester w Zakopanym - atmosfera na krupówkach poprostu wypas ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze znajomymi pewnie zorganizujemy jakas impreze, nic wielkiego ;) Wazne zeby sie dobrze bawic. Moze jakis mały pokaz pirotechniczny sie zorganizuje.

Edytowane przez pisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie wiem gdzie będziemy ze znajomymi robić sylwka, bo nie ma nikt chałpy wolnej ;) No, ale trzeba już coś wykombinować.

 

I pewnie tak jak zwykle nakupimy takie ilości alko że nam się wczesniej o takich nie śniło, a i tak będzie brakować ;) :lol2:

 

W każdym razie Sylwka bede spędzał w bliskiej okolicy mojego miejsca zamieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze napisał :mur: jak wczoraj wszedłem do "skrzyżowania po francusku" ( :P ) to mnie żal ścisnął między pośladkami... paranoja po prostu :/

te wszystkie gwiazdorki , srelki, tam króliczek, tam coś ... masakra :|

 

uu OT :oops:

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem jeszcze żadnego :blink:

 

a ja jak narazie zajmuję się szkołą - koniec semestru 20 grudnia a jak czegoś nie zaliczę to będę miał sylwestra sam w domu :lol: jak poprawie oceny to się zastanowię ale też koło siebie gdzieś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety jeszcze nie wiem. Ekipa z którą spedzałem ostatnie sylwestry mocno sie rozpadła.... Co prawda mam zaproszenia do zakopanego/sopotu/prage i na jakis domek, ale co to za sylwester jezeli nie spedzi sie go pod rodzimym ratuszem? ;>

Spac na pewno nie pojde, w domu tez nie mam zamiaru siedziec, nie jestem takim przeszczepem...[[[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwoch lat to gdzie spedze sylwestra ustalam dzien, max 2 dni wczesniej... i bylo zajebiscie. Teraz musze jeszcze wziac pod uwage, ze trzeba zorganizowac cos dla dwojga. To troszke wszystko komplikuje, ale cos sie wymysli. Jest opcja na bal, taki w straznicy, okriestra, masa alokocholu i wspaniala wiejska zabawa, albo komus domek sie zwolni, albo jakis rynek (najleiej w krakowie), albo u dziewczyny w domku. Wypic szampana i pojsc spac? To niemoralne tej nocy... Nie moglbym tego zrobic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, widze ze kazdy albo "biba" w domu albo impreza :)

 

A czy ktoś myslał o jakimś balu sylwestrowym czy coś podobnego? :)

Ja napisałem już wyżej jadę do Egiptu 29 12 2006 na tydzień, w hotelu ma być bal (arabów), zobaczymy jak będzie Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena orientacyjna wynosi 45-50zl (osoby, ktore to wynajmuje maja dobre kontakty z wlascicielem, wiec cena moze byc troche okazyjna ;] ) w sklad tego: jakies lekkie zarcie, przekaski typu chipsy, paluszki, ciastka oraz prawdopodobnie troche browaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zabrać moją lubą na bal jakiś, pierwszy raz w życiu będe na czymś takim, ona też, był ktoś kiedyś ? Jak wrażenia ? Bo kwota ~300zł czy więcej pozwala mi domniewac, ze głodny stamtąd nie wyjdę ? :lol:

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostaje alkohol na nastepny dzien tzn. ze byla dobra impreza :D

 

A u mnie impreza w akademiku. W kuchni bedzie jedzenie i picie a na korytarzu i w pokoju kolegi miejsce do tanczenia. Narazie takie mamy plany.

 

Jesli bedzie spora liczba osob to pojdziemy na sylwestra gdzies do klubu, ale sylwester w adkademiku to jest cos pieknego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...