Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

... da się jakoś poprawić moją kondycję na szybko, żeby trzymać tempo? Może coś zjeść specjalnego, tłustego, albo coś? Możecie poradzić?

Rychło w czas chcesz poprawiać :lol:

 

Na przyszłość to pamiętaj, dzień przed sylwkiem (grubą imprą) się porządnie napijesz niemalże do upadłego to na sylwka będziesz w stanie spożyć conajmniej dwa razy więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wpaść do miasta na rynek lub do kuzyna na parapetówę, ale że jestem mocno przeziębiony, to zostaję w domu. Lodówka pełna, centralne ogrzewanie działa, alkohol, komputer i kilka filmów oraz gier. Myślę, że sobie poradzę. :]

Swoją drogą szkoda, bo fajnie by się kręciło kółka na śniegu z wybiciem północy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie potestuję ;] Idę do kumpla, [ogólnie sama ekipa z podwórka plus 3-4 osoby z dalszej okolicy, na szczęście mam blisko, jedno piętro w dół, może jakoś dotoczę sie do domu po %% :P :banana: :ploom: :twisted:

Sorry ale strasznie to dziecinnie zabrzmiało te "z podwórka" :lol: No ale grunt byś się bawił dobrze :) A co do picia wódki to prawda jest taka że : pusty żołądek i to bez popity... ew jakiś ogóreczek na zagrychę. Broń Boże jakieś soczki itp ,bo zamulisz sobie żołądek ,włączy się helikopter i po zabawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare mieszkanie kumpla. Dwa pokoje i kuchnia + 20 osób. Nie wiem jak to będzie, ale sobie zajme łóżko do spania...

 

Główny cel = nie rzygać = nie upodlić się przed kobieta ;]

 

amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a ja mam piękny sylwester z TVP1 :) nie chciało mi się nigdzie iść :] ofkoz o 23 lot na żabke - 2 tyskie i siądę se gdzieś sam i będę sączył... dlaczego sam?

1. nie chce mi się słuchać życzeń

2. mam parę spraw do przemyślenia

3. nie ciągnie mnie do ludzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wpaść do miasta na rynek lub do kuzyna na parapetówę, ale że jestem mocno przeziębiony, to zostaję w domu. Lodówka pełna, centralne ogrzewanie działa, alkohol, komputer i kilka filmów oraz gier. Myślę, że sobie poradzę. :]

Swoją drogą szkoda, bo fajnie by się kręciło kółka na śniegu z wybiciem północy...

 

heh a ja mam piękny sylwester z TVP1 :) nie chciało mi się nigdzie iść :] ofkoz o 23 lot na żabke - 2 tyskie i siądę se gdzieś sam i będę sączył... dlaczego sam?

1. nie chce mi się słuchać życzeń

2. mam parę spraw do przemyślenia

3. nie ciągnie mnie do ludzi :]

 

1. Ja też nie przedapadam za składaniem życzeń i ich przyjmowaniem ,ale po paru... nastu browarach mało mnie to rusza i zwykle jestem bardziej czuły :lol:

2.Jak każdy chyba w swoim życiu ,ale to nie powód by siedzieć w domu.

3.Oj to nie dobrze panie :)

 

A tak na poważnie to głównym powodem zmiany moich planów (miała być Szklarska Poręba) są pieniądze :-| Albo bym zrezygnował z jakiejś części do kompa (proc ,plyta ,) albo pojechał z ekipą się bawić na sylwka do kuzyna znajomego. Wybrałem jednak kompa :D No cóż czas iść na jakiś odwyk dla komputerowców. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Jak każdy chyba w swoim życiu ,ale to nie powód by siedzieć w domu.

spoko nie w domu :] gdzieś sobie na ławce, albo czymś inny z dala od ludzi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaj, a ja mam sracz... przed impreza. Bombowo...

Przynajmniej zabieram ze soba pare hitów takich jak np. 666 - Paradox ;]

A bierzesz ipoda misiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie komus przyda :lol:

 

Poniżej sposoby na kaca i jak duzo wypić i się nie upodlić - uwaga długie.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Każda nacja ma swoje określenie na kaca. Norweg mówi:"Mam drwali w głowie", Włoch: "Jestem wybity z rytmu", Portugalczyk "Przypływ ustąpił". My Polacy, chcąc opisać szerokie spektrum bodźców, jakiego dostarcza kac, używamy słowa kociokwik lub za Witkacym nazywamy je glątwą. Zapewne znasz to uczucie z autopsji. Głowę rozwala tępy, świdrujący ból, żołądek wykonuje akrobacje, jakby chciał się wykręcić na drugą stronę. Masz mdłości lub biegunkę lub jedno i drugie. Z rozdrażnieniem reagujesz na światło, dźwięk i dotyk. Temu wszystkiemu możesz zapobiec, gdy przed imprezą przygotujesz organizm na przyjęcie większej ilości alkoholu. Zanim wypijesz  Nie pij na pusty żołądek. Najpierw zjedz, najlepiej pełnowartościowy posiłek. Chleb, makaron, masło i pokarmy bogate w białko ( mleko, ser ) zmniejsza wchłanianie alkoholu do krwi.  Kilka godzin przed wyjściem i jeśli to możlwie, także dzień wcześniej zażyj witaminę C i 2-3 tabletki węgla aptecznego ( zneutralizują toksyny powstałe w żołądku podczas rozpadu alkoholu ) i wypij sporo wody. W trakcie picia  Nie mieszaj alkoholi. Jeśli zacząłeś od piwa, pij je aż do końca. Różne rodzaje alkoholu potęgują nawzajem swoje działanie. Szczególnie zabójcza jest sylwestrowa mieszanina szampana i wódki, gdyż Co2 przyspiesza wchłanianie alkoholu, a sama wódka mocno kopie.  Unikaj kolorywch trunków. Czerwone wino, whisky, rum zawierają więcej toksyn i bardziej obciążają wątrobę niż bezbarwna wódeczka czy gin. Z kolei słodkie alkohole szybciej uderzają do głowy ( cukier przyśpiesza wchłanianie alkoholu ) - co jest przydatne jeśli chcesz upić koleżankę, żone, etc.  Zakąszaj i zapijaj. Im więcej zjesz, tym lepiej. Oprócz napojów gazowanych - bąbelki przyspieszają wchłanianie alkoholu - oraz przekąsek typu chipsy - drażnią żołądek.  Śpiesz się powoli. Przy szybkim piciu z początku możesz wogóle nie zauważyć efektu, a później będzie on zdwojony.  Tańcz, baw się między kolejnymi kieliszkami. Krew zacznie szybciej krążyć, co sprawi że alkohol szybciej opuści organizm. Po powrocie z imprezy  Pomóż wątrobie - narządowi, który odtruwa organizm. Wypij napar z dziurawca lub łyknij rapacholin. Ponadto wypij co najmniej pół litra wody - mineralnej i nie gazowanej oraz zjedz 3 łyżki stołowe cukru. Wątroba zużywa ogromne ilości cukru. Jeśli spadnie jego poziom, nazajutrz będziesz miał mdłości , zawroty i bóle głowy.  Zażyj 1-2 tabletki witaminy C, szczególnie gdy na imprezie dużo paliłeś. Nikotyna zabija witaminę C.  Ulżyj żołądkowi, jesli nie pozwala Ci zasnąć. Wystarczy włożyć dwa palce do gardła, by natychmiast oczyścić żołądek z alkoholu. To niezbyt przyjemny sposób, ale dzięki niemu uratujesz się przed cięzkim kacem nazajutrz. Następnego poranka  Po przebudzeniu wypij conajmniej pół litra wody.Pij niegazowaną wodę, soki z owoców cytrusowych, z czarnej porzeczki ( witamina C ) , pomidorów (potas). Mocna herbata koi podrażniony żołądek. Unikaj kawy gdyż odwadnia i pozbawia Cię mikroelementów.  Weź prysznic, na przemian gorący i zimny, co sprawi że krew zacznie szybciej krążyć.  Zjedz na czczo 1-2 łyżki miodu, cukru - co doda wątrobie energo do pracy.  Zjedz skromne śniadanie złożone z kefiru i sucharków lub czerstwej bułki. Na skatowany żołądek działa rewelacyjnie ( metoda 100% skuteczna dop. autor ). Przez cały dzień używaj tłustych i ciężkostrawnych potraw.  Wyjdź na dwór - tlen przyśpiesza przemianę materii i ułatwi pozbycie się toksycznych substancji. Najlepiej idź do lasu, gdzie jest dużo swieżego powietrza.  Zjedz kilka pomidorów, grejpfrutów, bananów, pomarańczy - pomogą Ci pozbyć się toksyn.  Jeśli głowa Ci pęka w szwach, weź środek przeciwbólowy zawierający paracetamol lub ibuprofen. W aptekach są gotowe preparaty na kaca - Alka-Prim i Alka-Seltzer. Unikaj aspiryny, gdyż podrażnia żołądek. Życzę miłego imprezowania

 

Ja tam ide na domówke do kumpla ze starej klasy. Mało brakowało a siedziałbym w domu :mur: miałem kilka ofert i nie wiedziałem na jaką się zdecydować przekładałem decyzje i dziś się okazało, że wszędzie komplet już :blink: Na szczęscie u kumpla się znalazło wolne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja sylwester w domu spędzam, nikt mnie nie chciał :sad: ,choć moze po prostu jestem taką pasqdną personą, mnie samemu cięzko to ocenić :wink: Poszukiwania na impreze sylwestrową zacząłem już od końca listopada, ale nic nie wypaliło. Ogólnie koło pólnocy zamierzam wyciągnąć zacną, zwycięską, vodke weselną a nastepnie schlać sie nieprzyzwoicie i tańcować samemu przed kompem oczywiście z forum pjurepc widniejącym na monitorze. Wszystkim zycze miłej zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...