Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Kształt i waga sucks :P

No i te przyciski tą takie sobie ;/

W ogóle ta mysz jest bez sensu :D

Do lowsens się nienadaje taka ogromna i ciężka krowa, do highsens też tak sobie ("tylko" 1800DPI). Nadaje się do mid..... Tylko w takim wypadku nie potrzeba ani super 1800DPI ani kosmicznych szybkości max ;/

Ech, ten marketing :]

to jakie ma plusy? :lol: dośc dobrze ja opisałeś wieć ten marketing na ciebie równiez podziałał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubia male, inni duze :) - kwestia wzgledna. Teoretycznie da sie tez grac wielka ciezka mysza na low-sens, wszystko kwestia przyzwyczajenia. W zasadzie na wszystkim co sie nie gubi mozna grac, zdolnosc czlowieka do adaptacji jest wieksza niz nawet najwieksze kłody rzucane nam przez producenta (w formie ksztaltu obudowy myszy). Mozna sobie tylko caly proces ulatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha i kto to mówi!

Weź spróbuj DA tak złapać, zeby wymiatać jak mew ;]

Fakt, przyzwyczaić się można, tylko jakim kosztem przepraszam ;)

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge już bez obaw zmienić moje IE 3 (pada rolka) na tego gryzonia?

 

Rozumie że na nowym firmware ta mysz chodzi tip top?

 

Co do ergonomi to jest ona podobna do IE3 więc nie bedzie problemu...chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie jest juz na tip top jak to okresliles. Tylko wciagac jak ci sie podoba wyglad i wielkosc. Mi pasuje przesiadlem sie z x718 jest troszke wieksza (dla mnie troszke gorzej) ale przesiadka powrotna buehehehe nigdy.

Best mycha w srednim rozmiarze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaka mysz przepraszam to duży rozmiar? :D

Toć DeathAdder to przedstawiciel gatunku Myszus Kolossus;)

Jak starszy syn pojdzie do 4 grupy w przedszkolu to Ci sprezentuje jego rekawiczki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, fakt faktem jednak - jest to jedna z największych myszy na rynku. Chyba się zgodzisz, co?

No zalezy co wezmiemy jako punkt odniesienia.., jesli inne myszki, to miesci sie w gornej sredniej, jesli ludzkie dlonie... no, to juz sam wiesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakąś większą? ;)

btw wcale nie mam małych dłoni! tylko zastanawiam się jak grając low sens mam łapać mysz, która jest z prawej strony wypukła i rozszerza się ku dołowi...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakąś większą? ;)

btw wcale nie mam małych dłoni! tylko zastanawiam się jak grając low sens mam łapać mysz, która jest z prawej strony wypukła i rozszerza się ku dołowi...

 

Kilka, popatrz sobie na wymiary myszek w mm - na esreality ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytales tutaj o fotke ZBIORCZA?

a napisąłem że pytałem o fotkę zbiorczą? czytać zez zrozumieniem to trzeba umieć ...

 

 

 

 

edit

 

bardziej mi o to chodzi jak wypada IE3.0 i DA w porównaniu z np mx510, G5, MS 6000 -> tych używałem a 3.0 nie a cena i jakość kusi ... mała łapka wiec sie boje

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a napisąłem że pytałem o fotkę zbiorczą? czytać zez zrozumieniem to trzeba umieć ...

edit

 

bardziej mi o to chodzi jak wypada IE3.0 i DA w porównaniu z np mx510, G5, MS 6000 -> tych używałem a 3.0 nie a cena i jakość kusi ... mała łapka wiec sie boje

Wiesz co :-) Mam mx518 i mam DA (co prawda jest serwisie, niemniej lada dzien wroci), aparat cyfrowy tez by sie znalazl, ale skoro jestes taki uprzejmy, to szukaj dalej fotek zbiorowych :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co :-) Mam mx518 i mam DA (co prawda jest serwisie, niemniej lada dzien wroci), aparat cyfrowy tez by sie znalazl, ale skoro jestes taki uprzejmy, to szukaj dalej fotek zbiorowych :-)

:P

Na esr, DA byl dorobiony do testu pozniej, wiec nie znalazl sie na zbiorowce z innymi myszami. Zreszta niewiele na tym zdjeciu i tak widac.

Mozna porownac vs Habu:

 

img

a masz może jakąś fotke z IE 3.0? chciałbym własnie porównać te z IE 3.0

 

dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wgraniem firmware do tej myszki mam 1.04 i nie mogę wgrac tego 1.10 próbowałem różnych metod i nic jak ktoś zmienił niech opisze jak to zrobił i wrzuci jakiegoś fotki bo te wcześniejsze opisane metody na tym forum wgrania nie sprawdzają się .

DZIĘKI ZA POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wgraniem firmware do tej myszki mam 1.04 i nie mogę wgrac tego 1.10 próbowałem różnych metod i nic jak ktoś zmienił niech opisze jak to zrobił i wrzuci jakiegoś fotki bo te wcześniejsze opisane metody na tym forum wgrania nie sprawdzają się .

DZIĘKI ZA POMOC

http://www.esreality.com/?a=post&id=1334185

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki z habu i ie3.0

fotka1

fotka2

 

i mam prosbe jak ktos mial stara ie 3.0 a teraz ma razera niech napisze jak ona wypada w porownaniu

 

moja stara ie3.0 juz troszke wysluzona jest wiec sie zastanawiam

co innego ze nowa ie pewnie sie tez rozni od starej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie w na początku marca :<

 

btw. nowe deathaddery mają mieć nieco grubsze teflonowe ślizgacze + jakiś fix o którym narazie nic nie wiadomo

Edytowane przez FsH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam IE 3.0 i Razera...

przesiadłem się jakiś miesiąc temu...

w kształcie te myszki są niemalże identyko (dla dłoni)

troszkę się musiałem przyzwyczaić do dokładności razera ale trwało to dosłownie dzień ...

 

może nawet dziś machnę foto ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...