Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy to skrzypienie w DeathAdder kwalifikuje się na wymianę/naprawę gwarancyjną? Przy kręceniu rolką w górę skrzypi jak diabli, za to w dół wszystko jest ok. Mam mychę od 2 tygodni i ma tą przypadłość od początku. W zasadzie działa prawidłowo, ale to skrzypienie jest naprawdę denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój razer DA działa całkiem prawidłowo. po zakupie (jakieś 3-4 miesiące temu) zaktualizowałem FW i zainstalowałem najnowsze stery; pod tym względem działania mysz jest ok.

 

problem jest natomiast taki, ze moja mysz ma nie dokładnie spasowana obudowę; myszka skrzypi po położeniu na niej reki; dokładnie to jest tak ze część obudowy pod logiem i koniec obudowy delikatnie zapada sie w dół po położeniu reki na mysz w wyniku tego obudowa skrzypi.

 

druga rzecz to moja myszka straciła zdolność współpracy z Icematem, na którym lubię grac, stało sie to jak podejrzewam po wymianie ślizgaczy na zamienniki everglida. ślizgacze everglida dodatkowo podkleiłem jedna warstwa kartki papieru ( imo. kartka nie była za gruba), aby podnieść myszkę trochę, ponieważ odczuwałem ze spód myszki trze po podkładce (działo sie to na oryginalnych ślizgaczach).

myszka nadal działa dość normalnie na Qpadzie CT.

 

 

reasumując denerwuje mnie skrzypiąca obudowa, nisko zawieszone podłoże myszki, co prowadzi do szurani po podkładce no i oczywiście to ze mysz nie działa z Icmatem ( bardzo sie gubi przy szybkich i wolnych ruchach do tego stopnia ze kursor stoi w miejscu !)

 

przeczytałem cały wątek tu jak i wątki na Razer PL Comunity, fajna strona pozdro Fish, nie widziałem żeby ktoś miał podobne problemy jak ja.

rozważam wysłanie myszki na gware.

 

Proszę o opinie w związku z w/w problemami.

Pozdrawiam w1w

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja rowniez mam problem z lewym przyciskiem (mikrostyk klika jak chce - czyli za duzo na raz)

 

kupilem myche w komputroniku, powiedzcie mi jak wyglada gwarancja ? mam sam wyslac ja gdzies ? gdzie ?

czy zaniesc do komputronika ?

 

bartdzo prosze o dopowiedz, pilne !! bo mnie nerwica bierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja rowniez mam problem z lewym przyciskiem (mikrostyk klika jak chce - czyli za duzo na raz)

 

kupilem myche w komputroniku, powiedzcie mi jak wyglada gwarancja ? mam sam wyslac ja gdzies ? gdzie ?

czy zaniesc do komputronika ?

 

bartdzo prosze o dopowiedz, pilne !! bo mnie nerwica bierze

miałem to samo co Ty :] jakiś czas temu. Wyślij bezpośrednio do dystrybutora będzie szybciej.

 

http://www.mmv.pl/news/index.php?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Razera DA. Mam do Was kilka nietypowych pytań. Przejdę do rzeczy. Przed DA używałem A4Tech X-718BF (w sterownikach brak możliwości ustawiania sens'a mychy). Grając w gry miałem sensivity w grze 1.8. Po przesiadce na DA i zainstalowaniu sterowników okazało się, że mysz w grach lata jak szalona :] Szybko zerknąłem do sterowników i zobaczyłem, że w nich także jest możliwość ustawiania sensivity (czyli liczy się odpowiednie ustawienie sensivity i w grze, i w sterach). Tu pojawia się moje DZIWNE pytanie: Jaka wartość sensivity w sterownikach powinna być ustawiona, aby na ruchy myszką w grze wpływały tylko ustawienia sensivity w GRZE.

 

Wiem, wiem - namieszałem. Jeśli ktoś zrozumiał o co mi chodzi, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla pewności zapytam:

górna obudowa myszki(ten materiał antypoślizgowy?) się nie ściera po kilku miesiącach używania?

znajomy miał copperheada i na przyciskach zostały wytarte palce, ale nie wiem czy to z powodu może brudnych rąk czy po prostu tak to juz jest z myszkami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla pewności zapytam:

górna obudowa myszki(ten materiał antypoślizgowy?) się nie ściera po kilku miesiącach używania?

znajomy miał copperheada i na przyciskach zostały wytarte palce, ale nie wiem czy to z powodu może brudnych rąk czy po prostu tak to juz jest z myszkami..

Do myszek to generalnie dobrze mieć czyste ręce :-P

 

a co do tej konkretnej - nie ściera się. U mnie po prawie roku codziennego użytkowania jest jak nowa. W ogóle jakiś udany egzemplarz mi się trafił :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutfa lewy guzik od myszki mi robi dwu/trzy klik :mur: tak samo jest z bocznym przyciskiem :mur:

Mycha leci na gware :mur: Teraz pozostaje tylko pytanie czy zawiesc myche do empiku czy skozystac z SOS??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutfa lewy guzik od myszki mi robi dwu/trzy klik :mur: tak samo jest z bocznym przyciskiem :mur:

Mycha leci na gware :mur: Teraz pozostaje tylko pytanie czy zawiesc myche do empiku czy skozystac z SOS??

Coś te razery w kulki lecą. Za taką całkiem przyzwoitą kasę a myszki mają banalny problem dwukliku. Mam w tej chwili to samo w Krait. Najśmieszniejsze jest to, że kosztowała 2x tyle co kiedyś kupiona mycha MS ( pierwsze lepsza optyczna mycha ) i po roku robi problemy, a MS ma z 6 lat i cyka prawie jak nowa :blink:

Chyba na razie odpuszczę sobie Razery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te razery w kulki lecą. Za taką całkiem przyzwoitą kasę a myszki mają banalny problem dwukliku. Mam w tej chwili to samo w Krait. Najśmieszniejsze jest to, że kosztowała 2x tyle co kiedyś kupiona mycha MS ( pierwsze lepsza optyczna mycha ) i po roku robi problemy, a MS ma z 6 lat i cyka prawie jak nowa :blink:

Chyba na razie odpuszczę sobie Razery.

Moj stary A4tech X-718F ma juz prawie 3 lata i dziala bez zastrzezen (fakt mial rok przerwy bo uzywalem DeathAddera) Razer juz od okolo 2 m-cy swiruje wkoncu sie wkuzylem i wyjalem stara sprawdzona mysz z pudla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj stary A4tech X-718F ma juz prawie 3 lata i dziala bez zastrzezen (fakt mial rok przerwy bo uzywalem DeathAddera) Razer juz od okolo 2 m-cy swiruje wkoncu sie wkuzylem i wyjalem stara sprawdzona mysz z pudla :D

No właśnie, hehe, stare sprzęty a biją na głowę wytrzymałością. Ja chyba będę celował w AK-47 tylko muszę zebrać trochę informacji. :wink:

A swoją drogą, to wielka szkoda że te DA też mają problem dwukliku, bo jego też brałem pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tych problemach w mychach Razera i sie zastanawiam,czy to tylko ja mam fart,ze uzywam ich od lat zadnych problemow.DB od ponad 3 lat smiga jak ta lala,DA od roku,wyglad jak i sprawnosc jak nowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tych problemach w mychach Razera i sie zastanawiam,czy to tylko ja mam fart,ze uzywam ich od lat zadnych problemow.DB od ponad 3 lat smiga jak ta lala,DA od roku,wyglad jak i sprawnosc jak nowka.

 

Masz szczęście, nic tylko pozazdrościć. A tak na serio, no to mam nadzieję, że te problemy to tylko mały % wszystkich gryzoni razera, bo jeśli nie, to kiepsko by to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tych problemach w mychach Razera i sie zastanawiam,czy to tylko ja mam fart,ze uzywam ich od lat zadnych problemow.DB od ponad 3 lat smiga jak ta lala,DA od roku,wyglad jak i sprawnosc jak nowka.

Moja żmijka działa już rok bez żadnych problemów. :D Wiec jest nas więcej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sadzac po opiniach niektorych to dosc awaryjny to sprzet;3... mam okolo 6 letnia optyczna myszke microsoftu (smiga jak nowka;d) ale jak dostalem w swoje lapy w Saturnie DeathAddera to sie zakochalem i nie moglem puscic...:) Tak szczerze... myszka do polecenia czy nie? Dodam, ze nie bawi mnie zmienianie myszki co pare miesiecy wiec pytam jak z wytrzymaloscia. Wiec;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...