Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem pocztę na Onecie i natknąłem się na taką reklamę:

 

http://www.mobile.pl/

 

Sprawdź nas i przyłącz się do mBank mobile! Najtańsza cena minuty do wszystkich sieci! Płacąc mTRANSFEREM za doładowanie, korzystasz z usług mBank mobile ...

 

Telefon bez abonamentu od 0 zł? Korzystaj z mSKLEPU - atrakcyjne warunki zakupów telefonów Nokia bez simlocka. Więcej...

 

Pierwszy wirtualny operator komórkowy w Polsce 13 grudnia wystartował pierwszy wirtualny operator komórkowy w Polsce - mBank mobile.

 

Specjalna oferta dla Klientów mBanku! Zbieraj darmowe doładowania, płacąc kartami mBanku. Weź kredyt hipoteczny i odbierz 500 minut. Więcej...

 

Robi się coraz ciekawiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czytałem, że w przyszłym roku Era zmieni nazwę na T-mobile, a Polsat uruchomi swoją telefonię komórkową.

A propo tej strony, myślę, że szukają 16latków których głównym zajęciem jest pisanie blogów. Cóż to nie dla mnie .. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zla wiadomosc testy beda sie odbywac tylko na terenie warszawy i w trojmiescie!pozatym na razie nie ma przewidzinych innych miast, w poznaniu maja 1 nadajnik w srdoku miasta... zalosne ale trzeba jakos zaczac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zla wiadomosc testy beda sie odbywac tylko na terenie warszawy i w trojmiescie!pozatym na razie nie ma przewidzinych innych miast, w poznaniu maja 1 nadajnik w srdoku miasta... zalosne ale trzeba jakos zaczac...

Skąd masz to info?? :rolleyes: Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwonili dziś do mnie, jednak ja byłem w metrze i nie odebrałem połączenia... :(

mam nadzieję, że zadzwonią ponownie.

 

PS do brata też zadzwonili. On odpowiedział na pytanka i pani powiedziała by czekał na list. Może coś z tego będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo tej strony, myślę, że szukają 16latków których głównym zajęciem jest pisanie blogów. Cóż to nie dla mnie .. :]

i tu sie mylisz bo w testach beda mogly brac udzial tylko osoby pelnoletnie...

Edytowane przez amfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie zadzwonili, pewnie dlatego, ze mam telefon bez bajerów.. :|

U mnie to samo :sad: Motorola T192 bez koloreowego wyswietlacza, az wstyd sie przyznac :oops: ale juz kupe lat mi sluzy i zero problemow :rolleyes: i dlatego jeszcze jej nie zmienilem :)

 

Jesli do tej proy nie zadzwonili to juz pewnie nie zadzwonia, zgadza sie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo :sad: Motorola T192 bez koloreowego wyswietlacza, az wstyd sie przyznac :oops: ale juz kupe lat mi sluzy i zero problemow :rolleyes: i dlatego jeszcze jej nie zmienilem :)

 

Jesli do tej proy nie zadzwonili to juz pewnie nie zadzwonia, zgadza sie ??

a kedy sie rejestrowales??

 

do mnie zadzwonili po tygodniu chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo :sad: Motorola T192 bez koloreowego wyswietlacza, az wstyd sie przyznac :oops: ale juz kupe lat mi sluzy i zero problemow :rolleyes: i dlatego jeszcze jej nie zmienilem :)

 

Jesli do tej proy nie zadzwonili to juz pewnie nie zadzwonia, zgadza sie ??

a co ma telefon jaki posiadasz do tego czy Cię wybiorą? przecież oni nie szukają ludzi z 'odpowiednią' komóreczką, a 'odpowiednich' ludzi. od nich dostajesz telefon UMTS i jedziesz z koksem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie wzięli do programu :(

Właśnie dostałem maila treści:

Witamy!

 

Dziękujemy Ci za zgłoszenie do programu Nadchodzi4.

 

Skontaktowało się z nami ponad 190 tysięcy osób. Do udziału w programie Nadchodzi4 możemy zaprosić 20 tysięcy uczestników.

 

Doceniamy Twoje zainteresowanie, dlatego przygotowaliśmy dodatkową ofertę, która będzie dostępna dla Ciebie po naszym wejściu na rynek:

 

- Możliwość wybrania i zarezerwowania złotego numeru,

- 50 minut miesięcznie na rozmowy, przez pierwsze 3 miesiące,

- Wyjątkowy świat multimediów w Twoim telefonie.

Nie wiecie może kiedy mają wejść na rynek? Bo w okolicy czerwca kończy mi się umowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierają jeszcze testerów czy nie?

Bo wygląda na to, że dzwonili dziś do mnie, a nie mogłem odebrać, a ciekaw jestem ocb. Jakieś reklamy, czy może coś konkretniejszego.

Przynajmniej tak wnioskuje z analizy numeru + gugle ;)

 

Swoją drogą, to myślałem, że jakieś ciekawsze telefony będą do tych testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fazi86 też dostałem email i jak chce sie zalogować to nie mogę :/ Niby zły login a podaje dobry...

Tez dostalem. Zastawnawiam sie czy tego maila nie dostal kazdy kto wypelnil ankiete. Zreszta z tego rozumiem to szykuje sie operator dla 12letnich pokemonów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dostalem. Zastawnawiam sie czy tego maila nie dostal kazdy kto wypelnil ankiete. Zreszta z tego rozumiem to szykuje sie operator dla 12letnich pokemonów :lol:

Właśnie chyba odwrotnie skoro Ty się nie zakwalfikowałeś, pokemonie.

 

Dziś odebrałem telefon - Z370. Telefonik nawet fajny, choć od mojej Nokii E50 ma tylko dwie rzeczy lepsze - wspiera UMTS oraz ma aparat 2mpix.

150zł miesięcznie, 100 smsów gratis, 30mb transferu gratis brzmi obiecująco.

Zasięg 3G w domu mam, zobaczę jak jest w innych miejscach Warszawy. W czwartek spróbuję połączenia video - może wyjdzie.

 

pozdro i jeśli ktoś się dostał niech napisze PW ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...