Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle testerzy zostali zlani na maxa. Nie dostałem żadnej "promocyjnej" oferty, a takie były obiecywane. Zresztą nie sądzę żeby mnie przekonali. Jeśli ktoś ma dobry abonament, jest stałym klientem Ery/Orange/Plusa i ma dodatkowo duuuużo minut w sieci za free (np. ja) a cennik praktycznie taki sam, to się nie opłaca zmieniac operatora.

 

Poza tym kto z was nie korzysta z darmowych numerów??? :D A w Play nie ma tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle testerzy zostali zlani na maxa. Nie dostałem żadnej "promocyjnej" oferty, a takie były obiecywane. Zresztą nie sądzę żeby mnie przekonali. Jeśli ktoś ma dobry abonament, jest stałym klientem Ery/Orange/Plusa i ma dodatkowo duuuużo minut w sieci za free (np. ja) a cennik praktycznie taki sam, to się nie opłaca zmieniac operatora.

Podobno to co było mówione na konferencji nie jest do końca wiążące jeśli chodzi o ofertę dla testerów i istnieje możliwość, że będą jeszcze dzwonili. Ale co tu dużo mówić, na chwile obecną mam dosyć gdybania i plotek na temat tej sieci oraz koloru fioletowego.

Oferta ma swoje plusy w postaci cen i prostoty, ale że będzie rewolucyjna to chyba tylko naiwniacy wierzyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie-fajne jest to,ze oferta jest prosto,jasno sformuowana.Od poczatku wiadomo czego mozna sie spodziewac. Jesli ktos np.mało smsuje ,to za abonament 50 zl ma 143 minuty do wygadania.Jesli np.jestes jeszcze bylym testerem,to dochodzi ci 1000 minut w sieci -ludzie -przeciez to jest rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta może i nie jest zła ale ma też kilka minusów

1. Abonament od 50 zł, czyli klient taki jak ja który stosunkowo niewiele dzwoni nie ma czego tam szukać

2. Kwota nie przechodzi na następny miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewales? Ze wszystko bedzie po 1gr a za dzwonienie czy smsowanie beda Ci nawet doplacac?

 

Sorry ale 50zl na miecha + nie przechodzenia na drugi miesiac to w cale nie jest tak malo o do tego ta zenujaca cena za 10kb a mialo byc mega multimedialnie

 

Ceny telefonu tez nie powalaja tylko JEDEN telefon jest za zlotowke dla abonamentow 50 i 70 Rzeczywiscie ze siec dla mlodych najtanszy abonament za 50zl + jakis lepszy telefon 100 najmniej ;x

 

 

Dla mnie kasiana ;x

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli cena smsów w sieci oscylowała by w granicach 5gr, była by to bardzo ciekawa oferta pre-paid, a tak kiszka. chociaż wreszcie po doładowaniu konta za min 25zł dostajemy 100 czy tam 120 (nie chce mi sie sprawdzać dokładnie) dni na połączenia przychodzące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie patrzycie, ze gdy do Was dzwonia to 50% z tego Wam doladowuja ?

Rewolucji nie ma ale jezeli ktos wydawal do tego pory 50pln na rozmowy w innej sieci to nie wyobrazam sobie aby mial z tego minimum 143 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam dogodzic....wedlug mnie oferta jest taka,ze kazdy znajdzie cos dla siebie-przeciez jesli ktos nie ma kasy na telefon,to sa dostepne fony nawet za 1 zl juz w najnizszych abonamentach.A czy to,ze wygadasz 70 zl przy zapłaceniu tylko 50 zł w ciagu miesiaca i nic ci nie przejdzie na nastepny,to taka tragedia??nie sadze.Przeciez kupujesz telefon własnie po to,zeby rozmawiac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kto z was nie korzysta z darmowych numerów??? :D A w Play nie ma tego...

Ja nie korzystam ;)

 

Przeciez kupujesz telefon własnie po to,zeby rozmawiac:)

Rozmawia się przy piwie, telefon mi służy zazwyczaj do zastepowania sms, czyli rozmów o długości 5-30s ;) .. oraz jakos zegarek i budzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam dogodzic....wedlug mnie oferta jest taka,ze kazdy znajdzie cos dla siebie-przeciez jesli ktos nie ma kasy na telefon,to sa dostepne fony nawet za 1 zl juz w najnizszych abonamentach.A czy to,ze wygadasz 70 zl przy zapłaceniu tylko 50 zł w ciagu miesiaca i nic ci nie przejdzie na nastepny,to taka tragedia??nie sadze.Przeciez kupujesz telefon własnie po to,zeby rozmawiac:)

Nie fony bo za zeta w dwóch pierwszych abonamentach czyli 50 i 70 zł tylko jeden jest za 1 zł i to jeszcze jakieś badziewiaste lg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to jesli wykorzystujesz telefon jako budzik i zegarek to wybacz,ale nie wiem,czego oczekujesz od Play??Oni oferuja nie tylko mozliwosc wykonywania rozmow,ale i tez wideorozmow(i do tego po tej samej cenie) wiec chyba cie troche to przerośnie.Ja zamierzam wykorzystac ich oferte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to jesli wykorzystujesz telefon jako budzik i zegarek to wybacz,ale nie wiem,czego oczekujesz od Play??Oni oferuja nie tylko mozliwosc wykonywania rozmow,ale i tez wideorozmow(i do tego po tej samej cenie) wiec chyba cie troche to przerośnie.Ja zamierzam wykorzystac ich oferte.

OMG każdy interpretuje ich ofertę pod siebie, jednym pasuje mniej innym więcej a jeszcze innym wcale. Tobie ona pasi ok, mnie natomiast nie. Liczyłem że na polu tych najniższych abonamentów coś sie zmieni widać że nie jestem ich targetem dlatego z MOJEGO punktu widzenia spoglądam na ich ofertę sceptycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

II WARUNKI REALIZACJI TESTU

 

1. Wybór Uczestników Testu

 

Uczestnikiem Testu może być pełnoletnia osoba fizyczna, mieszkająca w Warszawie, Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub najbliższej okolicy wymienionych miast , wybrana do udziału w Teście w wyniku procesu rekrutacyjnego, na który składają się następujące etapy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to jesli wykorzystujesz telefon jako budzik i zegarek to wybacz,ale nie wiem,czego oczekujesz od Play??Oni oferuja nie tylko mozliwosc wykonywania rozmow,ale i tez wideorozmow(i do tego po tej samej cenie) wiec chyba cie troche to przerośnie.Ja zamierzam wykorzystac ich oferte.

Niektórzy korzystają z telefonu inni się nim lansują.

 

Od playa oczekuje konkurencyjnych ofert, zeby wielka trojca ruszyla z kontrą i zrobila jeszcze lepsze ceny/uslugi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka Trójca nie ruszy w żadną stronę .... to się nazywa oligopol MaSellu miły. Taka zmowa handlowa żeby wilk był cały i owca syta. Jedyny, który mógł namieszać na rynku był chińczyk, ale go że tak powiem u du pio no... niestety ktoś kto chciał wtedy wejść w polski rynek albo wchodził w układ pomiedzy operatorami albo nie dostawał koncesji. Teraz jak widać UOKiK sobie poczyna i SEPSA dostaje kary to się nagle wysyp operatorów zrobił i dostęp do rynku dla nich otworem stoi. mMobile, PLAY i jeszcze zaniedługo Polsat Mobile... ale to tylko marionetki bo oni kupują hurtem minuty w erze, orange czy polkomtelu a nie niezależnie... jak ktoś komuś za bardzo podskoczy to minut nie dostanie i zniknie z rynku tak szybciutko jak się pojawił. Mogłaby zamieszać Voda albo T-Mobile ... a nawet sławetna 3 tylko, że oni nie chcą na razie w nasze korupcyjne bagienko się pchać i tyle. Bo po co wydać kupę szmalcu na infrastrukturę jak potem się okaże że to nielegal, bo się władza zmieniła w wyniku wyborów i bedzie wszystko wstecz rozpatrywane. Ech ... kochana Polsko O.S.T.R

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie by wielka 3 byla jakos szczegolnie zaniepokojona wejsciem nowego operatora klientow stalych juz i tak maja a ceny play nie powalaja. Co sie tutaj oszukiwac potrzeba kogos wiekszego zeby sie cos u nas zaczelo dziac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka Trójca nie ruszy w żadną stronę .... to się nazywa oligopol MaSellu miły. Taka zmowa handlowa żeby wilk był cały i owca syta. Jedyny, który mógł namieszać na rynku był chińczyk, ale go że tak powiem u du pio no... niestety ktoś kto chciał wtedy wejść w polski rynek albo wchodził w układ pomiedzy operatorami albo nie dostawał koncesji. Teraz jak widać UOKiK sobie poczyna i SEPSA dostaje kary to się nagle wysyp operatorów zrobił i dostęp do rynku dla nich otworem stoi. mMobile, PLAY i jeszcze zaniedługo Polsat Mobile... ale to tylko marionetki bo oni kupują hurtem minuty w erze, orange czy polkomtelu a nie niezależnie... jak ktoś komuś za bardzo podskoczy to minut nie dostanie i zniknie z rynku tak szybciutko jak się pojawił. Mogłaby zamieszać Voda albo T-Mobile ... a nawet sławetna 3 tylko, że oni nie chcą na razie w nasze korupcyjne bagienko się pchać i tyle. Bo po co wydać kupę szmalcu na infrastrukturę jak potem się okaże że to nielegal, bo się władza zmieniła w wyniku wyborów i bedzie wszystko wstecz rozpatrywane. Ech ... kochana Polsko O.S.T.R

 

Pozdrawiam.

Ooooooooo

A T-Mobile to nie jest tak czasem Era ??

Voda jest jednym z udziałowców Plusa

Zresztą Polska nie jest chyba jedynym państwem gdzie pewną znaczną cześc rynku obsługją tzw wirtualnie operatorzy, na tych samych zasadach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się tam podoba bardzo,, w abonamencie za 100 jest gadania full(214minut +50zł jescze nie wiem na co ;)), samsung 630 i 370 wymiatają,,, dużo odbieram więc będę mógł dzwonić jeszcze więcej. o ile wiem dohcodzi gratis ich portal www i meile z onetu (w to się muszę wczytać jeszcze...), 49gr za minutę to w porównaniu do nie-biznesowych abonamentów np oranża wypas

 

co do lg za 1zł - popatrzcie co w abonamencie za 50zł oferuje za 1zł np oranżada :P

 

brakuje jednej rzeczy, nie dla mnie ale ogólnie - wyboru telefonów przy abonamentach do 70zł, 1 za 1zł i dwa za ~100

 

 

bwił się ktoś samsungami 370 i 630 ? moze na pw szybkie wady zalety był bym mega wdzięczny

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...