Skocz do zawartości
DiJo

"mod" ściany Z Myszek ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe :lol: Dobre! Naprawdę dobre :D Wielki plus dla autora za pomysł. No i posty rozśmieszają do łez ;)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to się zalicza do modów, jesli nie to prosze o usuniecie :P Od jakiegoś czasu zbieram myszki... i zbieram... uzbierało się już koło 40 :D

No proszę! Kolejny. Witam kolegę 'po fachu'.

Ja z kolegą zaczęliśmy zbierać jakieś trzy lata temu.

2422026[/snapback]

Przyjdą święta to choinke w myszki ubierz :lol:

Heh, u mnie pomysł zostal zrealizowany, ale zdjęć nie mogę się doszukać :)

 

masz szansę wystąpić w teelwizji jak nazbierasz jeszcze ze 200... jako kolekcjoner myszek :lol:

Ja miałam szansę w zeszłym roku wystąpić w Warszawskim Projekcie Praga - takie coś dla kolekcjonerów. Więcej tu: http://forum.pclab.pl/t160655.html

 

I dwie foty:

post-786-1168509948_thumb.jpg

post-786-1168509962_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to zbieracie ?

Wg. mnie to jest chore. Po co Wam te myszki ?

Macie z tego przyjemność? To jest jak kolekcjonowanie znaczków tylko ze niktóre znaczki są coś warte a to ?..... grosze

Takie jest moje zdanie i mozecie sie z nim nie zgadzać.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to zbieracie ?

Wg. mnie to jest chore. Po co Wam te myszki ?

Macie z tego przyjemność? To jest jak kolekcjonowanie znaczków tylko ze niktóre znaczki są coś warte a to ?..... grosze

Takie jest moje zdanie i mozecie sie z nim nie zgadzać.

pozdro.

Nawet nie grosze, tylko NIC. Ale jakoś nie podchodzę do życia materialistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby sie tam znalazl logitech mousman 96, to samo tylko markowane przez inna firme (byly napewno compaq a kto wie co jeszcze) albo jego pozniejsze wcielenie czyli wingman to bym chetnie odkupil bo ciezko na allegro upolowac a przetestowal bym ten ksztalt o-)

 

wiec jakas tam wartosc chyba ma o-P

Edytowane przez Generic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumenty typu "chore" albo "po co to zbierasz" są wg. mnie pozbawione sensu i nie na miejscu. Dużo łatwiej jest nic nie wymyślić niż wpaść na pomysł i go zrealizować.

 

Pomysł według mnie bardzo fajny, szkoda że realizacja niezbyt dopracowana, ale jeśli autor zdecyduje się kontynuować "moda", to może wyjść bardzo ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zawieszenie myszek na kablach przywiązanych do rurki w sposób bardzo zbliżony do losowego nie jest najciekawszym sposobem na ich umieszczenie na ścianie. Jeśli więc autor wymyśli coś bardziej innowacyjnego, lecz wymagającego więcej myszek, to masz rację ;)

 

Ale że oceniamy to co jest na chwilę obecną, to plus jedynie za pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę! Kolejny. Witam kolegę 'po fachu'.

Ja z kolegą zaczęliśmy zbierać jakieś trzy lata temu.

Z tego co widzę na fotkach to połowa z nich to ten sam model. Mogło by to podpadać pod kolekcjonerstwo, ale gdyby każda była inna. Tak to w sumie żadna sztuka. W zasadzie w poprzedniej pracy wymieniałem po kilka gryzoni miesięcznie, które potem wędrowały do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Jak wam sie to podoba to ja już ie wiem. CO w tym takiego "pięknego" ?

Nie jest to zaden mod !

Nie wymaga zadnego dania czegoś od siebie. Poprostu zbieranie myszy tak jak ja bym zbierał klawisz od klawiatury :blink:

Kogo to ciekawi? Chcesz powiescić, podswietlić i po co to wszystko ? Jak ktoś do ciebie przyjdzie potraktuje Cie jak byłbyś chory.

 

Nie podchodze do sprawy materialistycznie tylko podałem jeden argument na to ze nie warto tego zbierać. Oczywiście kazdy ma swojego "świra" i moze zbierać co chce i co mu sie podoba ale ja wyrażam swoją opinię i nie kazdy moze się z nią zgadzać.

Wielkie mi co nazbierać starych myszy i zawiesić na rurce :lol2:

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poprostu zbieranie myszy tak jak ja bym zbierał klawisz od klawiatury :blink:

2. Kogo to ciekawi? Chcesz powiescić, podswietlić i po co to wszystko ? Jak ktoś do ciebie przyjdzie potraktuje Cie jak byłbyś chory.

  • :lol: a potem na każdej uczelni i w każdym zakłądzie będzie brakowac enterów bo ktoś się uparł że będzie zbierał entery :D
  • dokładniej to zazwyczaj objaw schizofrenii - chory obwiesza ściany różnymi wycinkami z gazet doszukując sie szeroko pojętego spisku, w który jest zamieszany :D... Może nowa odmiana schizofrenia komputerowa? :twisted:
Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • :lol: a potem na każdej uczelni i w każdym zakłądzie będzie brakowac enterów bo ktoś się uparł że będzie zbierał entery :D
  • dokładniej to zazwyczaj objaw schizofrenii - chory obwiesza ściany różnymi wycinkami z gazet doszukując sie szeroko pojętego spisku, w który jest zamieszany :D... Może nowa odmiana schizofrenia komputerowa? :twisted:

 

 

Hehe. Dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej rozbawiła jednoprzyciskowa myszka od maca :lol:.. W windowsie ludzie mają 3 standardowe przyciski, boczne 3 przyciski po lewej, 2 po prawej, kółko naciskane, które ostatnio nawet rusza sie na boki :lol: z tego co zauważyłem i jeszce mało....

 

a w macach... poszli na prostotę... Masz 1 przycisk i starczy... komputer myśli - Ty tylko klikasz... :D

 

ale za to mają F13 i F14 na klawiaturze :lol:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najepszy jet ten oldshoolowy model myszki z 3ma szarymi prostokatnymi przyciskami :lol: Na uczelni widzialem takie na jakichs kompach z lat 80, ale bardziej zolte. Fajna kolekcja.

 

 

 

Ten model chyba pochodzi z pierwszych egzemplarzy Amigi 500 :) Miałem podobną mysz przy Amidze 500 ,tylko miała 2 przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...