Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

rafalxp, gdzie ty dokładnie mieszkasz, bo ja też jestem ze strefy numeracyjnej 033 a dokładnie bielsko-biała i po rozmowie z konsultanterm mam mieć tą usługę już od lutego

Dokladnie tak jest jak ci powiedzieli,czyli nr 033 beda od lutego.Na dzien dzisiejszy usluga jest dostepna na numerze kierunkowych 032,czyli caly Śląsk.Warunkiem jest to ze na laczach tpsa musza byc mozliwosci techniczne na neostrade, gdy ten warunek jest spelniony to bez problemu mozna miec neta z netii " Net24 " bez LIMITOW i OGRANICZEŃ :)

 

jezeli ktos ma jakies pytanie dotyczace internetu z netti lub jest juz zdecydowany i mieszka na Śąsku to moge mu dac namiar na kolesia z netii z ktorym zalatwilem wlasnie internet ,czekam juz na kuriera z modemem :D

 

kontakt dla zainteresowanych : siwl3@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadzwoniłem wczoraj na infolinie Netii i koleś, który odebrał powiedział, że sam nr kierunkowy nie zapewnia w 100% możliwości podpięcia internetu przez Netie

wymagane jest jeszcze spełnianie trzech pierwszych cyfr nr telefonu :]

więc uważajcie bo możecie się nadziać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytaliscie taki punkt umowy?

 

W przypadku, gdy z przyczyn leżących po stronie TP SA, Usługa nie może być świadczona w wybranej przez Abonenta wersji, Abonent ma prawo

odstąpić od niniejszej Umowy w terminie 10 dni od dnia aktywacji Usługi.

 

ja to rozumiem tak ze jesli podpiszemy umowe i aktywujemy usluge i okaze sie ze nie mamy transferu takiego jaki zamowilismy to mozemy zerwac umowe.. dobrze mysle? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! :) Jak ma wyglądać to pismo o rozwiązanie umowy z neo aby przejść do Netii?

Poprostu "Nie zgadzam się z regulaminem....itd" czy trzeba coś dodać aby móc korzystać później z Netii :-| . Będzie ona dostępna u mnie od 1 Lutego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki :

chcialbym sobie zalozyc neta wlasnie w netii - i czy ktos sie orientuje czy netai tez rozdziela telefon i neta??

nie rozdziela, zeby miec neta na liniach netii trzeba ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> linie z abonamentem, wystarczy najtańszy za 20zł brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w koncu zadzwonilem na infolinie neti, na moim numerze telefonu usluga bedzie dostepna od 1 lutego :) I cos mi sie mocno wydaje ze z niej skorzystam bo tepsa juz kreci z przyspieszeniem, a dodatkowo jako pracownik tp mam ich szczerze dosc :)

 

jak by co moj numer zaczyna sie od 061 8224 XXX wiec pewnie wszyscy w tej lokalizacji beda mogli sie podlaczyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadzwoniłem wczoraj na infolinie Netii i koleś, który odebrał powiedział, że sam nr kierunkowy nie zapewnia w 100% możliwości podpięcia internetu przez Netie

wymagane jest jeszcze spełnianie trzech pierwszych cyfr nr telefonu :]

więc uważajcie bo możecie się nadziać ;)

pierwsze 3 cyfry numeru telefonu podaje sie tylko po to, żeby sprawdzić czy na danym telefonie może działać neo czyli też BSA z netii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie podpisałem umowe z Panem z Netii :D

 

MA ktoś jakiś wzór rezygnacji ze świadczenia usługi Neostrada, którą mam złożyć w Telepunkcie ?? :D

Też bym prosił o informacje na to pytanie.

silver_pl kiedy będziesz mógł korzystać już z internetu od Netii, chciałbym się dowiedzieć jak z pingami i awaryjnością. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie wygląda ,ale ciekawi mnie 1 punkt regulaminu:

1.3 wraz z zwarta Umową Promocyjną przekaże Operatorowi zgodny ze wzorem Operatora prawidłowo wypełniony i podpisany oryginał zgody na swiadczenie usługi Net24 w oparciu o wykorzystywane łacze Telekomunikacji Polskiej (lub innego operatora).

Robił to już ktoś ? :?

Nie robią z tym problemów?

Gdzie mam isć z tym papierem do najbliższego punktu? :blink:

Edytowane przez radwan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerwanie umowy z TPSA następuje od razu automatycznie wraz z podpisaniem umowy z Net24... tylko chyba jest warunek, ze musi wam się niedługo kończyć umowa z TEPSĄ... któryś link wyżej to jest opisane, cały mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi niedługo kończyć się umowa :blink: Mi się kończy za około rok :lol: To znaczy że nie mogę mieć Netii :?

heh, choćbyś miał umowę na 100 lat to możesz ją zerwać na zasadzie że nie zgadzasz się z nowym regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem

Usłyszałem: "usługa już jest dostępna w Pana sterfie kierunkowej" ,a do śląska mam daleko.

Umówiłem się na wizytę z konsultantem w ciagu 14 dni powinien się zjawić.

Edytowane przez radwan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, choćbyś miał umowę na 100 lat to możesz ją zerwać na zasadzie że nie zgadzasz się z nowym regulaminem.

o własnie... nic dodać nic ująć :D Umowy wygasają automatycznie w momencie wejścia w życie nowego regulaminu i tyle. Podpisujesz albo aneks z TPSA i masz nadal Neo albo umowę z Netią gdzie w jednym z punktów jest, ze zrzekasz się korzystania z usługi od TPSA a tym samym to tak jakbyś poszedł złozyć wymówienie/ nie podpisał aneksu przedłużającego dostawę do gniazdka kumacja ?? ;d

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Speaker to ty chyba nie kumacja.

Jak umowa z TP kończy się za 14 dni to wystarczy podpisać z Netią i szlus. Umawa z TP się kończy i nie przedłuża.

 

Ale jak masz umowę z TP jeszcze na 100 lat, 3 lata, 2 lata, 1 rok, 6 mies. i tak dalej w tym stylu to musisz złożyć pisemne wymówienie usługi ze względu na niegadzanie się ze zmianami w regulaminie.

Umowy nie wygasają same w momencie wejścia w życie nowego regulaminu. Musisz się poprostu pisemnie nie zgodzić na ten regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Właśnie dzwoniła do mnie babka z neti.

Myślałem ,że przedstawiciel do mnie przyjedzie i wtedy podpiszę umowę (tak gadał konsultant rano)

jakiś burdelik tam mają trochę :blink: ;żeby nie zapeszać nie będę pisał jaką firmę mi to przypomina.

No więc umowa ma przyjść pocztą, spisała dane osobowe własciciela telefonu ,pesele i inne duperałki.

 

Modem też mi poczta przyślą? I sam mam sobie te kable ciągnąć jak mam kompa na 2 piętrze a gniazdko na 1?

 

Ktoś już założył może wkońcu to niech się pochwali jak to było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Właśnie dzwoniła do mnie babka z neti.

Myślałem ,że przedstawiciel do mnie przyjedzie i wtedy podpiszę umowę (tak gadał konsultant rano)

jakiś burdelik tam mają trochę :blink: ;żeby nie zapeszać nie będę pisał jaką firmę mi to przypomina.

No więc umowa ma przyjść pocztą, spisała dane osobowe własciciela telefonu ,pesele i inne duperałki.

 

Modem też mi poczta przyślą? I sam mam sobie te kable ciągnąć jak mam kompa na 2 piętrze a gniazdko na 1?

 

Ktoś już założył może wkońcu to niech się pochwali jak to było?

jak ma daleko to nie przyjedzie :) przysle pocztą. Modemy są wysyłane z magazynu w Wawie po wpisaniu usługi, przychodzą kurirem na koszt Netii oczywiście.

Zestawy adsl`owe są do samodzielnej instalacji, więc nie dodatkowego gniazdka nikt z netii Ci nie założy. Jeżeli dla ciebie przecigniecie paru metrów kabelka telefonicznego w domu to problem :lol: to dzwonisz na blue-party-line tepsy i zamiawiasz dodatkowe gniazdko telefoniczne w lokalu (nie wiem ile to u nich kosztuje, na sieci netiowskiej koszt dodatkowego gniazdka w lokalu to 20pln)

 

Z tego co w środe sprawdzałem to pierwsi klienci są juz odpalani. Było troche opóźnień z umowami z grudnia, wisieli u tepsy, ale wreszcie to już normalnie ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...