Skocz do zawartości
BiAłY

Kto da więcej 3Dmark 2003 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhh, ja niemoge sie dossac, wszedzie limit polaczonych userow wyczerpany :lol:

ale znalazlem jakies wyniki:

AMD AthlonXP 1700+, Radeon 9700 pro 4423 punkty, cpu score 424

AMD AthlonXP 2700+, Radeon 9700 pro 4577 punkty, cpu score 517

8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niedość, że ciężko cokolwiek ściągnąć to jeszcze forum nie za bardzo działa.... Ale widzę, że chłopaki z Tweak'a już ściągnęli. Tylko weź się do nich dostań... :(

 

Kurde, mi tez obcięło na 25MB... Teraz wszystko od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolcie ze zacytuje pewnego urzytkownika z innego forum co wlasnie zrobil test co o tym myslicie :

cytuje :

"A wiec tak po instalce zaimuje 450 mb okolo. I tu od razu tak. Bez zarejestrowania w zasadzie nic nie mozna zmieniac. Mozna obejzec sobie demo i run test wlaczyc. Demka sa suuuper niestety bez kodu only w 800x600. Default test to chyba 1024. Pierwszy test wings of fury dziala miodzio od 30 do 120 fps.. Natomiast reszta !!! ROTFL!! od 1-17 fps Pomysliscie niezle? ha oba nastepne testy przez 80% czasu maja miedzy 1-5 fps GORA ja pieeerrr.... Ale wyglada toto pieknie chcial bym ujezec game 4. Oprocz tego standard CPu testy filrate itd.. A oto wynik! TATADADADAD!!

1203 3dmarki wiecej nie wycisne.

Detali sie nie da sprawdzic bez kodu.

sprzet jak ponizej

p4 2700mhz (18x150), 768 mb ddr 400, ati r8500 (270/270)

To tyle.. no coments"..

dla mnie masakra i chyba jednak nie liczy pkt inaczej tylko takie sa fps cienkie :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, ja niemoge sie dossac, wszedzie limit polaczonych userow wyczerpany  :lol:  

ale znalazlem jakies wyniki:

AMD AthlonXP 1700+, Radeon 9700 pro     4423 punkty, cpu score 424

AMD AthlonXP 2700+, Radeon 9700 pro     4577 punkty, cpu score 517

8O  8O

A ja dzis widzialem testy, Axp1800+, 512, gf3 ti200 niekrecone. WYNIK: 4200pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niedość, że ciężko cokolwiek ściągnąć to jeszcze forum nie za bardzo działa.... Ale widzę, że chłopaki z Tweak'a już ściągnęli. Tylko weź się do nich dostań... :(

Ograniczenie na 10 anonymusow. Niestety :( Oficjalnie na razie nie podam tej informacji (czyt. w newsach) bo chyba serwer padnie. NVISION jest oficjalnym mirrorem 3DMark'a nowego i siadł jakies 2 minuty po 19-tej, ja chce tego uniknac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...