Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie martwi trochę ta prędkość - przy tych 150 asfalt przesuwa się tak, jakby samochód miał się zaraz w czasie przenieść.

Dym zawija się dość sztucznie.

A ogólne wrażenie (jak już ktoś wcześniej zauważył) jest takie, że głównym celem jest "kto efektowniej wyleci z drogi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najnowszym filmiku jest dymek ladny ;p hehe

EDIT: ale ogolnie bajer !! bardzo podobaja mi sie zarysowania i np urwane lusterko ... tego w NFS jeszcze nie bylo ;)

Mnie martwi trochę ta prędkość - przy tych 150 asfalt przesuwa się tak, jakby samochód miał się zaraz w czasie przenieść.

150 MP/H = ~241Km/H dla mnie jest ok :) Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało satysfakcjonująca lista samochodów jak dla mnie :\ mam nadzieje ze cos dodadzą...ani lamborghini ani koenigsegg ani bmw nie ma tez porsche carrera gt :/. Moim cichym marzeniem jest Bugatti Veyron :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm lista aut:

Autorzy przecie mówili, że koniec z ogromną ilością mega-fur, bo takimi to raczej nikt się nie ściga i nie modyfikuje.

Głównie mają być auta dobre do tuningu tudzież auta kultowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu tuningowac Veyrona ;P

Dorzucasz naklejke pajonier i masz odrazu +50hp :D . Veyrona mozna by bardzo łatwo podkręcić, to przeciez wazy jak ciezarowka! Lekka terepia odchudzajaca i bedzie szybciej :) . Co nei zmienia niestety faktu, ze supersamochody do tej gry kompletnie nie pasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nei zmienia niestety faktu, ze supersamochody do tej gry kompletnie nie pasuja

co fakt to fakt, ciężko bedzie sie odzwyczaić od starego nfsa...czas na cos bardziej realistycznego :) Edytowane przez Bulizzor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super moze nie pasuja ale najtansze 4s do setki czy potocznie mowiac corvette'a chyba tak [;

 

janio

Gdyby dali widok z kokpitu dzieciaki wychowane na hamburgerach i diet coli nie widzialyby toru...

 

Bulizzor

Wiecej moze i bylo - zawodu. Chociaz Most Wanted powial czyms ciekawszym ale Carbon (fiber)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co nei zmienia niestety faktu, ze supersamochody do tej gry kompletnie nie pasuja

No to mniej więcej pisałem o tym wcześniej :P Dali by tajunik E30 i E36 i 126p i dajemy w palnik [;

 

Co do widoku z kokpitu to chyba go nie ma od czasów NFS: Porsche (nie wiem jak w HP2 bo nie grałem), a przydał by sie, w porsche był bardzo fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej moze i bylo - zawodu. Chociaz Most Wanted powial czyms ciekawszym ale Carbon (fiber)...

zgodze sie ze Carbon nic specjalnego nie pokazał (moze poza niezłym driftem) ale Most Wanted i walka z policją mi sie bardzo podobała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Janio:

Z tego co wiadomo to nie.

Zostaje albo Juiced2 (swoją drogą grafa straszna) albo TDU.

 

@MaSell:

Fakt, Veyron'a można by odchudzić, ale potem by takie coś śmigało ze spoilerem al'a Suzuki Escudo Pikes Peak (które ma 800hp i jakieś 850kg masy xD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wiadomo czy będzie widok z kokpitu?

Nie.

 

co fakt to fakt, ciężko bedzie sie odzwyczaić od starego nfsa...czas na cos bardziej realistycznego :)

Widok z kokpitu masz w GTR/GTL czy rF a tutaj masz co najwyzej widok z maski...albo z licznikami , ale nie nazywajmy tego kokpitem.

 

Kiedys przy okazji innej gry podawano , ze 1 kokpit czy jedno auto to praca na 3 miechy (Forza) , wiec raz : nie robia bo za duzo czasu to zabiera , dwa : konsole..konsole i pamiec , nie wiadomo jak z nowszymi ale pewnie cos im tez lezy na sercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie ze Carbon nic specjalnego nie pokazał (moze poza niezłym driftem) ale Most Wanted i walka z policją mi sie bardzo podobała :)

LOL drift w carbonie polegał na trzymaniu gazu w podlodze i skręcaniu tak, zeby nie przywalić w ściane :lol: . Troche nie na tym to polega :D

 

@MaSell:

Fakt, Veyron'a można by odchudzić, ale potem by takie coś śmigało ze spoilerem al'a Suzuki Escudo Pikes Peak (które ma 800hp i jakieś 850kg masy xD).

Mysle, ze wielkiej roznicy by mu to nie zrobiło. Veyron jest tak przygotowany, ze ma bardzo duży zapas w docisku. Myśle, ze 500kg mniej, troche poprawic ustawienia dyfuzorów/skrzydła i by śmigał. A Escudo ma troche wiecej koników... chociaz zalezy jeszcze jakie konkretnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

przeciez jest: 2008 BMW M3. wiec o co chodzi :D

natomiast dosyc mam samochodow pokroju: 5 Mazda RX-7, 1999 Mitsubishi Eclipse, 2006 Mitsubishi Lancer EVOLUTION IX MR-edition. to bylo prawie w kazdej czesci NFS. a wiec dosc juz! :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janio

Gdyby dali widok z kokpitu dzieciaki wychowane na hamburgerach i diet coli nie widzialyby toru...

 

@Janio:

Z tego co wiadomo to nie.

 

Nie.

 

 

A już myślałem że panowie z EA zrobią mały przewrót, a tak to ja widzę kolejnego z serii tasiemca, z jeszcze bardziej odpicowaną grafiką no i w sumie czymś czego jeszcze nie było od dawna - z jakimś tam modelem uszkodzeń. Patrząc na tego trailera z E3, tak średnio podoba mi się patrzenie przez całą grę na zad samochodu z odległości 15 metrów, bo wygląda to jakbym gonił za nim helikopterem. Poza tym to wszystko jakoś tak za szybko się przewija, co też IMO żadnego uroku nie dodaje. Jak dla mnie kolejny odcinek tasiemca tylko tym razem z latającymi zderzakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL drift w carbonie polegał na trzymaniu gazu w podlodze i skręcaniu tak, zeby nie przywalić w ściane :lol: . Troche nie na tym to polega :D

Łoł, w kolejnej odsłonie serii panowie z ea z chęcią wprowadzą realistyczny drift do gry ARCADE..... :blink: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoł, w kolejnej odsłonie serii panowie z ea z chęcią wprowadzą realistyczny drift do gry ARCADE..... :blink:

Troche nie załapałeś o co chodzi, ale ok :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

widzialem cie dzis jak sie kolo kosciola woziles :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wyobrażasz 12letnie dziecko które próbuje jednocześnie zmieniać biegi, przyspieszać i bawić sie hamulcem na klawiaturze? XD

 

No własnie....;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...