Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, szczerze powiedziawszy nie wiem jak to jest na klawiaturze bo w full nie grałem na niej.

Na kierownicy przed startem utrzymuję sobie obroty na poziomie jakim sobie zechcę czyli tak jak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mogłem się powstrzymać przed zamieszczeniem linka do jednego z moich ulubionych filmików.

Dla wszystkich którzy twierdzą, że nie da się driftować w 4x4 B-)

Drift w audi 80 quattro - General Lee wymiata

Drift nie polega na wciskaniu gazu do oporu i zaciaganiu recznego jak jest to wyzej pokazane (pomijam kat wychylenia, bo z dritfem to to wspolnego nic niema), tylko na kontrolowaniu poslizgu prawym pedalem. Ba, nawet wbrew powszechnej opini mozna latac bez uzycia recznego, bo w poslizg samochod jest wprowadzany w zupelnie inny sposob. Zobacz jak zoltki operuja gazem:

 

 

Recznego uzywal tylko po to, zeby nie wjechac w tego skylina. Teraz niech kolega od quattro zrobi tak samo :lol:

 

4x4 NIE DA SIĘ DRIFTOWAĆ, bo to przeczy całej idei owego sportu.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drift nie polega na wciskaniu gazu do oporu i zaciaganiu recznego jak jest to wyzej pokazane (pomijam kat wychylenia, bo z dritfem to to wspolnego nic niema), tylko na kontrolowaniu poslizgu prawym pedalem. Ba, nawet wbrew powszechnej opini mozna latac bez uzycia recznego, bo w poslizg samochod jest wprowadzany w zupelnie inny sposob. Zobacz jak zoltki operuja gazem:

 

 

Recznego uzywal tylko po to, zeby nie wjechac w tego skylina. Teraz niech kolega od quattro zrobi tak samo :lol:

 

4x4 NIE DA SIĘ DRIFTOWAĆ, bo to przeczy całej idei owego sportu.

Wiesz ile jest technik driftingu? :) Uzywanie gazu i "recznego" jest jedna z nich wiec nie mow ze to przeczy idei owego sportu. Driftowac sie da zarowno FF, FR jak i 4x4 ;)

 

W tej dyscyplinie prym wiodą głównie auta z napędem na tylną oś, gdyż właśnie te wykazują największą nadsterowność oraz chęć do poślizgu. W autach przednionapędowych poślizgi ograniczają się do zarzucania hamulcem ręcznym czy stawianiu samochodu bokiem przez hamowanie lewą nogą. Samochody z napędem na wszystkie koła potrafią jeździć dynamiczniej i efektowniej od przednionapędowych, lecz wymaga to sporego zapasu mocy i umiejętności.

@MaSell darowal bys sobie juz ten ot. Napisz felieton o tym co jest driftem a co nie i bedzie po sprawie ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile jest technik driftingu? :) Uzywanie gazu i "recznego" jest jedna z nich wiec nie mow ze to przeczy idei owego sportu. Driftowac sie da zarowno FF, RF jaki 4x4 ;)

Nie musisz wklejac cytatow z innych stron, czytalem wiekszosc ;)

 

Tak zgadzam sie, reczny to jedna z wielu technik, ktorą zazwyczaj laczy sie z inna. Reczny sluzy glownie do "podcinania" samochodu gdy jest dosc ostry zakret lub chce sie miec spore wychylenie jeszcze przed zakretem. Pokaz mi kensei albo powerover w fwd czy 4x4 (prawdziwe 4x4 nie torseny etc). Cluth kick tez bym chciał, bo to najciekawsze :D .

 

Jechanie bokiem to nie jest odrazu drift...

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell: Czy Ty napisałeś, że zamieszczony parę postów wyżej filmik to nie jest drift? Bo kierowca używa ręcznego przy ciasnych nawrotach?

 

W takim razie co to jest jak nie drift? Do tej pory myślałem, że dociskanie gazu do oporu czy zaciąganie ręcznego to jedne z technik driftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co to jest jak nie drift?

Jezdzenie bokiem, powerslide czy inne podobne. "Drift" innym napedem niż RWD to nie drift, tylko proba wprowadzenia samochodu w poslig, tak zeby owy drift przypominalo. No ale skoro tak to nazywacie, bo "uzywajac recznego to jest jedna z technik", to chcialbym zobaczyc drift fwd/awd bez uzycia hamulca, wykorzystujac inna technike (przypominam, ze do np "lewej nogi" trzeba tez hamulca ;) ) . Takze chetnie zobacze kontrolowanie poslizgu gazem owymi samochodami, bo jakos mi sie to niewidzi w awd ;)

 

Dla mnie OET, widze ze wszyscy tutaj jezdzili wiecej AE86 niz ja (nie w grze :lol: )

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zobaczyc drift fwd/awd bez uzycia hamulca, wykorzystujac inna technike (przypominam, ze do np "lewej nogi" trzeba tez hamulca ;) ) . Takze chetnie zobacze kontrolowanie poslizgu gazem owymi samochodami, bo jakos mi sie to niewidzi w awd ;)

Według mnie, audi na filmiku zamieszczonym przezemnie stosuje między innymi technikę powerover. PEACE. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro cała ostatnia strona to o/t, to i ja dołożę swoje 3 grosze- Masell, jeśli to audi od ok. 20sec filmiku nie wpada w poślizg właśnie dzięki powerover, to może odpal ten film raz jeszcze, uprzednio czyszcząc monitor, bo wyraźnie nie dowidzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , Mam Problem z ProStreet , Problem wygląda tak :

Gra mi klatkuje na najnizszych detalach jak i na najwyzszych mam 5-6 FPS :? Dodam , że miałem tak w demie jak i w pełnej wersji .

Konfiguracja Komputera to :

CPU : AMD 4200+ 2,21GHz

Grafika : 7600GT 256mb/128bit PCE*16 Palit

RAM : 2x1GB Ram DDR2 667MHz

Zaśilacz : TRACER 400W

Wszystkie Sterowniki mam najnowsze , Dodam tez , ze inne gry chodzą mi nomrlanie , tylko z tą jedną mam problem :) , Jestem optymista , wiec mysle ze mi coś pomozecie-doradzicie icon_smile3.gif

A teraz Pozdrawim a Zdrowia życze (!) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tak jest z pr00str3tem (ja przynajmniej tak miałem w demie). Imo to wina jednego jaja bo miałem to samo na a64 i inni chyba też mieli podobne sytuacje na 1core. Niestety nie powiem Ci jak jest na dwóch bo do krapstr33t jakoś mnie nie ciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tak jest z pr00str3tem (ja przynajmniej tak miałem w demie). Imo to wina jednego jaja bo miałem to samo na a64 i inni chyba też mieli podobne sytuacje na 1core. Niestety nie powiem Ci jak jest na dwóch bo do krapstr33t jakoś mnie nie ciągnie.

 

Ale ja mam AMD X2 Dual Cor 4200+ 2.21 GHz , to jest 2 jajówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam AMD X2 Dual Cor 4200+ 2.21 GHz , to jest 2 jajówka :)

nie było x2 napisane ;p chociaż mogłem sie domyślić ze 4200 to x2 bo max w jednym jaju nie liczac fx to chyba był 3700 albo 4000 sandiego ;p.nvm. Może to przez najnowsze stery ? (chociaż wątpię) spróbuj na starszych, wyłacz AA. Dodatkowo poszukaj w topicu bo ktoś już o tym pisał albo zrezygnuj z gry :). Imo dużo nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro cała ostatnia strona to o/t, to i ja dołożę swoje 3 grosze- Masell, jeśli to audi od ok. 20sec filmiku nie wpada w poślizg właśnie dzięki powerover, to może odpal ten film raz jeszcze, uprzednio czyszcząc monitor, bo wyraźnie nie dowidzisz.

Wpada w poslizg, zgadzam sie, jednak do driftu daleko. Widzisz chociazby kat wychylenia ;) ?

 

Wciskajac gaz do oporu i skrecajac kierownice to i traktorem sie wpada w poslizg

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z końcowymi zawodami w Próbie Szybkości. Wszystko poza tymi zawodami już przeszedłem ale to jest chyba ponad moje siły. Chodzi o to że auto jest stanowczo za czułe, a gdy skręcam opony piszczą i auto trochę zwalnia. Mam Skyline i Murcielago. Na xbox360 mam demko i tam sterowanie jest dobre - można wszystkie zakręty pokonywać łagodnym łukiem bez straty prędkości. (tryb jazdy mam na king)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

wlaczylem dzis ta gre ii... co za padaka przeciez w to sie nie da grac:P chyba wszystko mam na low i przycina tak czy siak co kilka sekund...

 

A64 3800+

2x256

8500GT DDR3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Patch likwiduje te "przyciachy" i jednoczesnie ustawia framelimit 30 :lol: ;)

Edytowane przez Scythe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

[ot]

8500GT prezentuje wydajnosc na poziomie 7300GT czy mniejsza?

[/ot]

to nie jest zwykle 8500gt tylko wersja na ddr3 ktora wypada w testach mniej/wiecej jak 7600gt czy tam gs;) wiec dziwie sie ze gra chodzi strasznie padacznie bo grafiki jakiejs super ta gra nie ma a np call of duty 4 smiga ze wszystkim na high w 1280x1024

Edytowane przez Game_Plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zwykle 8500gt tylko wersja na ddr3 ktora wypada w testach mniej/wiecej jak 7600gt;)

Sorry za małe OT ale muszę interweniować jak ktoś takie bajki pisze :) . 8500GT to tak wyjątkowa padaka, która chyba jako pierwsza w historii (przynajmniej ja nie pamiętam innej takiej karty) nie jest w stanie wykorzystać nawet przepustowości pamięci DDR2 które montują do niej w standardzie. Polecam zapoznać się z testami tej karty na Egiełdzie. Karta Galaxy z pamięciami 1400 Mhz czasem przegrywa z kartą MSI wyżej taktowaną na rdzeniu (wyższe napięcie w standardzie, po podkręceniu oczywiście) z pamięciami na 800 Mhz (np Call of Juraez) :) . W testach ta karta jest niejednokrotnie wolniejsza nawet od 7300GT DDR3 (np w COD2). Może teraz sytuacja się trochę zmieniła bo sterowniki są nowsze, ale raczej z 7600GT nie może się równać :) . Żeby tak całkiem OT nie robić, to powiem, że pierwszy raz zwyczajnie nie mam ochoty pograć w nowego NFSa. Dość już mam tych szybkich i ze wsi. Ile można ciągnąć ten sam pomysł? NFSU dało się jeszcze przetrawić, gra była dynamiczna i fajnie się jeździło ogólnie, ale to co się działo potem to już tylko coraz większa tragedia. To moje zdanie na temat nowego NFSa i ogólnie całej serii od kilku części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

Patch likwiduje te "przyciachy" i jednoczesnie ustawia framelimit 30 :lol: ;)

zainstalowalem tego patcha 1.1 i chodzi troche lepiej ale do plynnosci to jeszcze troszke brakuje... skopana ta gra i tyle;]

 

Sorry za małe OT ale muszę interweniować jak ktoś takie bajki pisze :) . 8500GT to tak wyjątkowa padaka, która chyba jako pierwsza w historii (przynajmniej ja nie pamiętam innej takiej karty) nie jest w stanie wykorzystać nawet przepustowości pamięci DDR2 które montują do niej w standardzie. Polecam zapoznać się z testami tej karty na Egiełdzie. Karta Galaxy z pamięciami 1400 Mhz czasem przegrywa z kartą MSI wyżej taktowaną na rdzeniu (wyższe napięcie w standardzie, po podkręceniu oczywiście) z pamięciami na 800 Mhz (np Call of Juraez) :) . W testach ta karta jest niejednokrotnie wolniejsza nawet od 7300GT DDR3 (np w COD2). Może teraz sytuacja się trochę zmieniła bo sterowniki są nowsze, ale raczej z 7600GT nie może się równać :) . Żeby tak całkiem OT nie robić, to powiem, że pierwszy raz zwyczajnie nie mam ochoty pograć w nowego NFSa. Dość już mam tych szybkich i ze wsi. Ile można ciągnąć ten sam pomysł? NFSU dało się jeszcze przetrawić, gra była dynamiczna i fajnie się jeździło ogólnie, ale to co się działo potem to już tylko coraz większa tragedia. To moje zdanie na temat nowego NFSa i ogólnie całej serii od kilku części.

heh i kto tu pisze bajki;)... poza tym mysle ze jak na karte za 160zl wyniki sa niezle;]

 

Dołączona grafika

(czerwony slupek)

 

Dołączona grafika

(taka ciekawostka z xs)

Edytowane przez Game_Plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te testy z IN4 są trochę niemiarodajne, zauważ że np w dwóch grach sprawdzenie wydajności polegało na puszczeniu wbudowanego dema, a jak wiadomo wbudowane dema nijak mają się do rzeczywistej gry. Na Egiełdzie przy każdej grze masz podane dokładne procedury testowe dla każdej gry. I na Egiełdzie ta karta wypada dużo gorzej niż na IN4. Oczywiście są tytuły w których 8500 GE przegania nawet 7600GT, ale nie ma ich wiele. A 3DMark nie jest dobrym wyznacznikiem wydajności, gdyby tak było karty Radeon HD2*** byłyby niepokonane :) .Ponadto na IN4 brakuje 7300GT DDR3. Ale w sumie za 160 zł nie jest tak źle :) . Koniec OT.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopana ta gra i tyle;]

Muszę się zgodzić z tą opinią. Konfig jak w podpisie. Gra się tnie w 1024x768 min detali. Przy tym grafika jak na te czasy żenująca. Kiedyś takie coś łyknąłby spokojnie GF2 MX i D 650MHz. Sterowanie jak w pierwszych NFS-ach, czyli podsterowność na zakrętach. Fani starszych części będą zadowoleni, undergroundowcy przeciwnie. Ja bym się wstydził wypuścić coś takiego. Ale dla EA widać kasa liczy się najbardziej.

 

Chciałem zacząć nowy rok od 3 fajnych gierek. CoD4, MoHA i NFS Prostreet. Wszystkie 3 okazały się gniotami :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie czasy... kontynuja serie ew stawiaja na grafike... czas przerzucic sie na konsole :)

 

u mnie rowniez na wszystko HIGH zbytnio sie nie dalo grac wiec efekty swiata wylaczylem na LOW (bo i tak one podczas wyscigu przemija szybko) jedynie detale auta na HIGH - i lepiej 30-60fps (8600gt 512)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie krotkie pytanko:

ludzie polecaja do gripu evo x,

jak wchodze na parking mam tylko lancer evolution i lancer evolution IX,

skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> evo x?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...