Skocz do zawartości
KOFEK

Asus P5n-e Sli - Nforce 650i Sli

Rekomendowane odpowiedzi

@fields - To jakiś rezystor chyba, nie zastanawiaj się tylko wysyłaj na gwarę.

 

Ciekawe dlaczego tego biosu nie ma na stronie Asusa? Jak multi działa w końcu to chyba też go zaaplikuje. Teraz jadę na 0401 i jestem zadowolony. A przesiadłem sie z 0602 ;)

Edytowane przez djsaint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego tego biosu nie ma na stronie Asusa? Jak multi działa w końcu to chyba też go zaaplikuje. Teraz jadę na 0401 i jestem zadowolony. A przesiadłem sie z 0602 ;)

no ja chyba tez wrzuce :)...

 

Bo przewaga 401 nad nowszyi to wlansie byl multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

1. Fix it fails to change ratio by EIST when using certin Conroe CPU.

2. Reduce S3 resume time.

3. Support new CPUs. Please refer to our website at:

4. Add USB 2.0 support under DOS.

5. Enhance memory compatibility.

6. Enhance USB device compatibility.

7. Fix it shows incorrect L1 and L2 cache size when using Conroe-L CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze kupic jakies chlodzenie na CPU, bo Boxowe Intela dobija mnie juz. Nie jestem za bardzo obeznany w tym temacie, wiec moze ktos mi napisze czy Scythe Ninja Plus Rev. B to dobry wybor? Miesci sie to bezproblemowo na naszej mobo? Jesli w stressie w grze mam 61C przy 3700 obr. Boxa

to tak mniej wiecej ile bede mial C przy 1300 obr Scythe'a? Myslalem o tanszym AC Freezer, ale to chyba jest mniej wydajne....

 

Gdzie jest bios 608 hm? Na stronie Asusa widze 607 i to tylko Beta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze kupic jakies chlodzenie na CPU, bo Boxowe Intela dobija mnie juz. Nie jestem za bardzo obeznany w tym temacie, wiec moze ktos mi napisze czy Scythe Ninja Plus Rev. B to dobry wybor? Miesci sie to bezproblemowo na naszej mobo? Jesli w stressie w grze mam 61C przy 3700 obr. Boxa

to tak mniej wiecej ile bede mial C przy 1300 obr Scythe'a? Myslalem o tanszym AC Freezer, ale to chyba jest mniej wydajne....

 

Gdzie jest bios 608 hm? Na stronie Asusa widze 607 i to tylko Beta....

ja posiadam Scythe infinity wszystko bez problemu wchodzi i pasuje jak ulal :) wiec z ninja nie bedzie problemu

 

a co do biosu tez zapodalem 608 wszystko dziala jak wczesniej wiec ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam Scythe infinity wszystko bez problemu wchodzi i pasuje jak ulal :) wiec z ninja nie bedzie problemu

Piekne dzieki za informacje. Jak wymienie chlodzenie to mam nadzieje, ze bede mogl grac na podkreconym CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko by było fajnie ale dlaczego po zmianie mnożnika na 8 ew 7 komp mi nie bootuje do windy??

U mnie bootuje- zmieniłem na x7 i no problem. A wyłączyłeś EIST?

U mnie z włączonym EIST po zmianie multi na x7 wlazł do Windy z multi x8 :?

Edytowane przez djsaint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłem wszystkie tego typu [ciach!]ły, dziwne to trochę bo przy fsb 1600 i mnożniku x9 smiga na 3600 a po zmianie mnożnika na niższy nie botuje lub wiesza sie przy ładowaniu windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Spotkałem się ostatnio z opinią że na tej płycie lepiej ustawić napięcia ręcznie niż pozostawiać je na auto. Wg mnie to prawda bo płyta po podkręceniu mojego e6300 na zaledwie 2,5 dała mu napięcie 1,4 choć spokojnie teraz chodzi na 1,328. I mam pytanie: Jakie jest standardowe napięcie NB bo chciałbym sobie ręcznie ustawić, z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Spotkałem się ostatnio z opinią że na tej płycie lepiej ustawić napięcia ręcznie niż pozostawiać je na auto. Wg mnie to prawda bo płyta po podkręceniu mojego e6300 na zaledwie 2,5 dała mu napięcie 1,4 choć spokojnie teraz chodzi na 1,328. I mam pytanie: Jakie jest standardowe napięcie NB bo chciałbym sobie ręcznie ustawić, z góry dziękuje za odpowiedź

A na jakiej płycie lepiej ustawić napięcia na Auto zamiast ustawiać ręcznie?

Standardowe VNB to 1,2V , ale to jeszcze zależy ile masz pamięci. U mnie mobo żeby pociągnęło 4x1GB musiałem podnieść VNB do 1,4V- ale tak ma większość płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy bios pogorszyl oc... tak mi sie wydaje.

Kiedys dziura fsb zaczynala mi sie na 1080, a teraz na 1066 juz nie wstawal...

Czas na zmiane plyty chyba bo tutaj to wiecej scierania sie jest z ustawieniami niz krecenia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ostatnio sprawdzal CT95? Bo bez zmiany biosow nagle to [ciach!]o zaczelo prawidlowo wspolpracowac z systemem... Jedynie co dopialem to chyba ta ostatnia aktualizacja M$ dotyczaca wszystkich wielojajowcow.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ostatnio sprawdzal CT95? Bo bez zmiany biosow nagle to [ciach!]o zaczelo prawidlowo wspolpracowac z systemem... Jedynie co dopialem to chyba ta ostatnia aktualizacja M$ dotyczaca wszystkich wielojajowcow.... :?

Sprawdziłem przed chwilą i CT95 się wywalił, tylko chyba jakoś więcej czasu mu to zajęło niż wcześniej. O jaką aktualizację chodzi? Ja instalowałem ostatnio jakąś dla wszystkich CPU Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebilem sie przez calego winpatchera od SGJ... Teraz sprawdzilem - nie bylo tego uaktualnienia dla Intela. Chyba pozostaje mi zgrac bios... Ciezko mi uwiezyc ze jedna mala funkcja w biosie wplynela na CT... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 pytania, do Was. Czy w Win XP macie w połączeniach sieciowych widoczne połączenie sieciowe sieciówki zintegrowanej na płycie? U mnie nie ma i nie wiem czy to normalne- mimo to sieciówka pracuje ok. I druga sprawa- czy używacie firewalla NV? U mnie na nowszych sterach od NV do mobo wywala się instalator firewalla. Mogę jedynie zainstalować firewalla wraz ze sterownikami z płytki CD dołączonej do mobo :blink: Nie mam pomysłu o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...